Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Başbakan Erdoğan'ın tepki çeken ve gençleri kastederek söylediği 'Dindar değil de tinerci mi olsunlar?' sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?
umursamaz_: Türkiye Cumhuriyeti Başbakanının elinde başkalarınca yazılmış bir metin bulunmayınca zeka ve bilgi seviyesinin çaycı ahmet abiden öteye gidemediğinin göstergesidir.
19 Şubat 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 32 üye beğendi
Türban bir fetiş nesnesi midir?
Red-kit: Türban uydurulmuş bir şeydir.Türbanlı süslüler de bunu fetişleştirdiler (Kibarım bak)
6 Nisan 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 21 üye beğendi
10. yıl anketi; Ak Parti Hükümetinin 10 yıllık iktidarında en beğendiğiniz icraatları hangileridir?
Red-kit: Anket mizah :D He bu arada benzine 10 gün içinde 2 kere zam geldi ve dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz :D Yol yaptık diye övünüyorlardı bir baktık ki deprem vergilerini bile orda kullanmışlar:D
20 Mart 2012 . Ankete Git . 20 üye beğendi
Hiç televizyona çıktınız mı?
Fatih_yaşar: Üstüne çıkmıştım çocukken.
14 Mart 2012 . Ankete Git . 19 üye beğendi
Üniversitelere türbanla girilebilmeli mi?
Moderator: Arkadaşlar, maalesef bu ankete yapılacak son yorum benden geliyor. Uyarmaktan yorum silmekten artık tüm ekip sıkıldı. Her seferinde medeni bir tartışma ile başlayan yorumlar en sonunda hakaret, küfür vb. noktalara geliyor. Gelen şikayetlerden özel mesajlar ile küfürleşmelerin yaşandığını da üzülerek öğrendik. Atatürk'ün eleştirilmesi ile Atatürk'e hakaret arasındaki ayrımın çok sıkça geçiliyor olması da hepimizi çok rahatsız ediyor. Bu anketi üzülerek kapatıyorum.
2 Haziran 2006 . Ankete Git . 18 üye beğendi
10. yıl anketi; Ak Parti Hükümetinin 10 yıllık iktidarında en beğendiğiniz icraatları hangileridir?
ayazcem: Türkiye'de son 7 yıl içinde Kadın Cinayetlerinin % 1400, Çocuk Tacizlerinin % 847, Tecavüzlerin % 986 arttığını biliyor musun? Bilin.! Farzedelim bu seçeneklerin hepsini yaptı Akp , şu yukardaki rakamları görüyorsanız hepsi toplam 0'a eşittir.
21 Mart 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 14 üye beğendi
Ünlü İtalyan siyasetçi, tarihçi ve yazar Mahciavelli(1469-1527)'nin 'Hükümdar'adlı eserinde ifade ettiği gibi:'Siyasette amaca ulaşmak için her yol meşrudur' anlayışı sizce de doğru mudur?
timursanli: Namussuz yoldan namus aranmaz
3 Şubat 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 14 üye beğendi
Pollemik.com'da anketi oyladıktan sonra yorum yazabilme özelliği kaldırıldı. Artık sadece oylayıp yorum yazmadan geçtiğiniz anketlere bir daha yorum yazamayacaksınız. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
uslu yadigar: Bu konu hakkında anket yapıp 'Yorumlamadıklarım' kısmının acil geri gelmesi gerektiğini düşünüyordum. Kalkan çok şey var yeni tasarımda, ama en önemlisi 'Yorumlamadıklarım' kısmı. Gün geçtikçe yeni tasarımda aradığım çoğu şeyi bulamıyorum, blog sayfasını andırıyor. Aslen bana kalırsa, acilen eskiye dönüş yapılmalı! Çok yabancı geldi bana, atamıyorum bu yabancılığı ruhumdan.
29 Mayıs 2013 . Ankete Git . 13 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
keremege: Yenilik yapalım derken, polemiğin demirbaşları sayılan bazı bölümleri kaldırmak kötü olmuş. Ayrıca puanlarımıza ne oldu? En yeşiller nerede? Yorumlamadıklarımızı da geri istiyorum. Bulmak istediğim bir üyeyi nasıl bulacağım? Neyse ki, anket arama duruyor. Kısaca hiç beğenmedim hiç. Sanki 6 yıldan beri burda değilim de, yabancıymışım gibi...
20 Mayıs 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 13 üye beğendi
Anal seks (Ters ilişki) hakkında ne düşünüyorsunuz?
esrar-ii: Dinen de yasak olmasının dışında hayvanca gerçekleşen birşey nasıl haz verebiliir ki mide bulandırıcı.
4 Temmuz 2013 . Ankete Git . 12 üye beğendi
Allah'ın adaletine inanıyor musunuz?
Held: Allah'ın adaletine inanmasam Allaha'da inanmıyor olurdum. Çok şükür Allaha inanıyorum.
9 Mart 2012 . Ankete Git . 12 üye beğendi
Geçen yıl dersaneden arkadaşlarla katsayı nedeniyle aramızda anlaşarak kimse kimsenin bölümünü yazmasın böylece puanı yüksek olan diğerinin önüne geçmez, herkes kendi alanında ilerler diyerek bir karar aldık. Öneri herkes tarafından onayladı. Neyse sınav geçti, tercihleri yaptık. Ben açıkta kaldım. Benden az puan alan arkadaşım benim bölümüme yerleşti. Sonuçta kendi çapımızda bir şeyleri engellemeye karar vermişiz onun yaptığına bakın. Sordum "Canım istedi yazdım"dedi. Ondan sonra bir daha hiç görüşmedik. Yolda gördü beni yüzüme bakmadı. Ben hiçbir şey demediğim halde suçlu oldum. Sizce kim haklı?
keremege: Bence, siz çok komiksiniz:) Bu ne ya! Siz bir ekip kurun, dünyayı da kurtarırsınız...
15 Şubat 2012 . Ankete Git . 12 üye beğendi
Karşı cinsten birisinin size çoğu insanın yazamayacağı derecede bir şiir yazdığını düşünün. Şiiri okuduğunuzda o kişiye tepkiniz nasıl olur?
dpd06: Orhan Veli demiş ki: 'Bütün güzel kadınlar zannettiler ki aşk üstüne yazdığım her şiir kendileri için yazılmıştır. Bense daima üzüntüsünü çektim onları iş olsun diye yazdığımı bilmenin.', bu şiirden sonra anketi cevaplamama gerek yok sanırım :D
15 Ocak 2012 . Ankete Git . 12 üye beğendi
Küpe takar mısınız?
cesuryürek: Yakışır mı erkek adama yahu?
2 Kasım 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 11 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
esrar-ii: Keşke hiç değişime uğramasaydı,alışılacak gibi değil.Pek bir soğuk geldi.Şahsen ben o turuncu yeşil hint esintilerini seviyordum.Umarım geçici etkidir bendeki..
18 Mayıs 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 11 üye beğendi
Gülen cemaatinin Türkiye Cumhuriyeti için tehlikeli bir oluşum olduğu ve Cumhuriyet aleyhinde çalıştığını düşünenlerden misiniz?
timursanli: Çok uzaktan bakılıyor bence cemaat olgusuna. Öcü gibi yaklaşmaktansa biraz daha yakından inceleyerek yorum yapmak gerekir. Yanlışları fazlasıyla mevcuttur ama din olgusuyla yürüyen her gruba Cumhuriyete tehlike nazarıyla yaklaşmak çok da doğru değildir. Zira böylesi tavır çok defa da ülkemizi yanlışa sürükledi zaten
20 Şubat 2012 . Ankete Git . 11 üye beğendi
Türkiye Cumhuriyeti'nin üniter yapısına ve bölünmez bütünlüğüne tehdit, huzuruna ve güçlenmesine engel olarak gördüğünüz siyasi partiler hangileri?
Ashaf: Chp.. Kendileri Türkiyenin en etkili "el frenidir" .. DTP'den bile tehlikeli olduğuna inanıyorum ve tabiki TKP-ÖDP partileride aynı şekilde.. Ergenekon çetesinde ismi geçen partiler =)
25 Mayıs 2008 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 11 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
anafor: Açıkçası çok beğendim, lise öğrencisinin son güne bıraktığı proje ödevi gibi, o mükemmeliyette olmuş. Eski hali daha sade, daha şık ve daha kullanışlıydı. Antik.pollemik.com olayı varsa biz eski tasarımla oradan devam edelim mümkünse.. :)
17 Mayıs 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 10 üye beğendi
Tüm kutsal dinlerde sorgusuz sualsiz, şüphe duymadan inanma kavramı vardır. Peki siz hiç dininizden veya inancınızdan şüphe ettiniz mi?
bjk1903: İnançlarımla ilgili aklıma takılan, zihnimi kurcalayan meseleleri dinin yegâne kaynağından ve başkalarının mürşitliğine gerek duymadan kendim araştırırım. Fakat inandıklarımıza dair her şeyi ilmî olarak araştırmak ve her yönüyle sorgulamak da inancın özüne aykırıdır. İmanın olduğu yerde şüphe olmaz.
4 Mart 2013 . Ankete Git . 10 üye beğendi
Süt zehirlenmelerine karşı verilebilecek olası beyanatlar;
bjk1903: Açıkçası ben sayın Başbakan'dan şöyle bir açıklama bekliyordum; 'Bu meselesinin sorumlusu CHP'dir, İnönü zihniyetidir. Bu böyle biline.'
5 Mayıs 2012 . Ankete Git . 10 üye beğendi
İnsanın kötülük yapmasını engelleyen 2 şey var diyelim, öncelik hangisinde olmalı? Eylemin günah olmasında mı yoksa eylemin yasal olmamasında mı?
zateyani: Yasayı yapan sınırlı zekaya sahip insan, günahı sevabı koyan o zekayı da Yaratan Zat.
30 Nisan 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 10 üye beğendi
Türkiye'de parti içi demokrasi anlayışının yerleşmiş olduğuna inanıyor musunuz?
Red-kit: Evet diyeni tekme tokat döverim :D
7 Şubat 2012 . Ankete Git . 10 üye beğendi
Başbakan Tayyip Erdoğan Erzurum'da yaptığı konuşmada, Gülen cemaati tarafından her yıl düzenlenen ''Türkçe Olimpiyatları'' için ''Artık Türkçe Olimpiyatı da düzenleyemezler! Bitti o iş! Bizden ne stat alabilirler ne salon!'' demiştir. Siz başbakanın bu yaklaşımını destekliyor musunuz?
ibrahimpekin: Diktatör dediğimizde kızıyor kendileri :)
4 Nisan 2014 . Ankete Git . 9 üye beğendi
En sevdiğiniz sahabeler kimlerdir?
esrar-ii: Okuyup en çok etkilendiğim Musab bin Umeyr ve Talha bin Ubeydullah idi.Çileyse çile...
4 Mart 2013 . Ankete Git . 9 üye beğendi
Akp hükümetinin Miili Eğitim Bakanı olarak atadığı kişilerden hangisi daha başarılıdır?
ibrahimpekin: Hiçbiri hakkında olumlu bir fikrim yok. Akp binasının önünden geçen biri hakkında bile olumlu şeyler düşünemem.
22 Eylül 2012 . Ankete Git . 9 üye beğendi
Cinsel birlikteliğiniz süresinde partnerinizin ortalama orgazm süresi nedir?
feeling19: 60 dakika olan biri lazım. :)
4 Ağustos 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 9 üye beğendi
Avrupa Birliği Anketi: Yarın Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üyeliği için bir referandum yapılsaydı oyunuz ne olurdu?
dpd06: Buyuk ulkelerin kucuk kuklalarindan biri daha olmayi reddederim.
2 Şubat 2012 . Ankete Git . 9 üye beğendi
Mastürbasyon yapar mısınız?
merve_wisidi: Evet ama çok nadir
14 Ağustos 2011 . Ankete Git . 9 üye beğendi
Türkiye'nin İslami bir yönetim ile yönetilmesini ister misniz?
pinokyo: İslami yönetimle yönetilen ülkelere bakıp cevap verelim. Birde din kişisel bir şeydir. Dinle devlet yönetmek alakasız. Ülkece mi ahirette sorgu verecez misal.
21 Temmuz 2018 . Ankete Git . 8 üye beğendi
AKP'nin seçimlerde %45 oy almasının nedenleri nelerdir?
sherlock: İşte bunu bilmiyoruz :D Bizim göremeyip, %45'in gördüğü birşey var aga. Yada onların görüp, başka hiç kimsenin, başbakanın bile göremediği birşey :D:D
16 Nisan 2014 . Ankete Git . 8 üye beğendi