Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

İstanbul'a yapılacak 3. köprünün adının ''Yavuz Sultan Selim'' olacağı belirlendi. Alevi çevreler ise, Yavuz Sultan Selim'in geçmişte Alevi katliamı yaptığını söyleyerek buna karşı çıkıyor. Ne düşünüyorsunuz?
partocar: Katliam yaptığı da kesin değil.Hassas davranılacaksa daha 80 yıl önce Alevi katliamı yapanların ismi birçok yapıya verilmiş,hem de katliam yapılan yerde.Niye ses çıkmıyor?Ülkeyi bir adım ilerletmemiş Demirel'in adı da her yerde.Yavuz Sultan Selim gayet uygundur,Bahçeli'nin önerisi de güzeldi,bir Selçuklu sultanının adı da verilebilirdi.Boğaza köprü projesi yaptıran Abdülhamid Han'ın ismi de olabilirdi,uzatmamalı. http://www.kisahaber.com.tr/guncel/celik-turkiyede-kopruler-savasi-yasaniyor/
2 Temmuz 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un eski tasarımına ve eski özelliklerine dönmesini istiyor musunuz?
pinokyo: Yeni hali denilen bu word pad bozması tasarımdan beri haftada 1 anca giriyorum. O da anket oylamıyorum, yorumda yapmıyorum. Boykot var anlayacağınız ;) Eskisi gelsin editörler, site sahipleri bu ne zulümdür. Eskiden google reklamlarına tıklardım sırf site kapanmasın diye şimdi var ya elimde olsa Hit Bilgi Teknolojinin ofisinin şalterini indirip kaçacam. Yeşilllensin pollemik yine hadi kayıtsız kalmayın. #direnyeşilpolemik
1 Temmuz 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Kuzeninize aşık olsanız ne yaparsınız?
pırıl_pırıl: Kuzenim diyor, kardeşim demiyor. Sonuçta böyle evliliklerin sayısı çok fazla ve olmaz olmaz değil. Kınanacak bir durum kesinlikle değil. Dini açıdan da karşı cinsle ilgili hüküm ne ise kuzen için de geçerlidir. Herneyse, şükür ki bunu düşünmek zorunda kalmadım ben, eşime aşık olarak devam ediyorum :D
22 Haziran 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un eski tasarımına ve eski özelliklerine dönmesini istiyor musunuz?
JohnNash: Daha kullanışlıydı, şimdiki hali adeta bir çöplük (azıcık abartayım).
19 Haziran 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un eski tasarımına ve eski özelliklerine dönmesini istiyor musunuz?
eylül1903: #direnpollemik.com. Beğenmedim birçok özellik yalan olmuş geri dönn geri dön ne olur geri dönn:)
19 Haziran 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un eski tasarımına ve eski özelliklerine dönmesini istiyor musunuz?
Jgr: Eski haline dönmediği takdirde üyeliğimi iptal etmeyi düşünüyorum.
14 Haziran 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Hayatınız bir kitap olsa giriş cümleniz ne olurdu?
purple35: ''Konuşman gerekecek zamana hazırlanırken, bazen yazmaktan utandığın gibi bu seferde konuşmaktan utanırsın.'' En iyisi sen ...
13 Haziran 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un eski tasarımına ve eski özelliklerine dönmesini istiyor musunuz?
baltam: Alışamadım bu yeni pollemik'e.
11 Haziran 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Eşiniz ölürse/ölmüş olsaydı, ikinci bir evlilik yapar mıydınız?
esrar-ii: Kimse istemez,beklemez de hayat mecbur bırakırsa düşünülebilir belki.Tabi ikinci evliliğinde mutlu olan da görmedim,bu yüzden çekimser de kalabilirdim bu işe.
8 Haziran 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Taksim'de gezi parkının yıkılıp yerine AVM yapılacak olmasını onaylıyor musunuz?
neandarthel: Basbakanimizi sonuna kadar destekliyorum; darbe sevdalilarina gecit vermeyecegiz.
6 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
Taksim'de gezi parkının yıkılıp yerine AVM yapılacak olmasını onaylıyor musunuz?
cesuryürek: Yapılacak sadece AVM değil.Onlarca düzenlemeden sadece küçük bir parça AVM.Bunu büyütüp proveke ediyor muhalefet.
2 Haziran 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'da anketi oyladıktan sonra yorum yazabilme özelliği kaldırıldı. Artık sadece oylayıp yorum yazmadan geçtiğiniz anketlere bir daha yorum yazamayacaksınız. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
bjk1903: Sitenin yeni hâli adeta bir hilkat garibesini andırdığı için bu özelliğin olmayışına da şaşırmadım. Yanlıştan geç olmadan dönmek faydalıdır. Sitede yapılan bu modernizasyon pek başarılı olmadı. Eski görünümün yerini bir türlü tutmuyor. Eminim sitenin eski hâline dönmesine dair bir anket yapılsa, ekseriyet sitenin yeniden eski hâline dönmesini ister. Umuyorum yöneticiler, üyelerin çeşitli yorumlarında belirttiği bu isteğe kayıtsız kalmazlar.
29 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
umut.44: Pollemik pek çok üyesi için özel bir yer olmuştu. Bu haliyle bence vizyonunu kaybediyor. Eski haline dönerse sevinen çok olur eminim. Pollemik, Pollemik olalı böyle zulüm görmedi
23 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Söküğünüzü kendiniz dikebilir misiniz?
ibrahimpekin: Söküğün büyüklüğüne göre değişebilir. Yardım almam gerekebilir. Ufak tefek söküklerimi zaten dikiyorum.
20 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Sizce milli içkimiz hangisi?
ayazcem: Elbette ki rakı :) Fakat ayran diyenlerin kafasına rakı içerek varamıyorum :)
20 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Jgr: Tek kelime ile; Berbat!
18 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
berxay: Bulamadım :( Fikir beyan edecek kadar kullanamıyorum. :( Telefondan giriyorum öncekini iyi kötü idare ediyordum da bunu hiç beceremedim cidden hiç beğenmedim ya. Sorun bende belki ama hiç giresim gelmiyor, zordan kaçma huyum var da biraz :D İyiydik eskisiyle ya, nedir bu değişim sevgili editörler? Yeşili de severdim ya neden böyle oldu? :D
18 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
JohnNash: Kötü...
17 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Reyhanlı'daki saldırıyı sizce muhalifler mi düzenledi, rejim yanlıları mı?
drosophila: Şaka gibi bir soru olmuş. Kimin düzenleği açık değil mi? Onlara kimin yardım ve yataklık ettiği de açık değil mi? Herşey zaten bilinmiyor mu? Bu ülkede - ve aslında dünyada - bilmem kaç yıldır cereyan eden olaylar bir bakıma 'açık bir sır' değil mi? Çoğunluğun zaten bildiği ama kimilerinin ısrarla inkar ettiği bir durum değil mi bu? İnsanlara çocukluklarında daha çok puzzle oynamaları telkin edilmeli bence. Parça ile bütün arasındaki ilişkiyi daha iyi görebilsinler diye.
17 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
uslu yadigar: Hala anlamaya çalışıyorum. Yabancı gibi hissettim kendimi, şuan o moddayım. 2006'dan beri gözüm alıştığı için. Bir de oynamadığım anketler kısmından anketlere ulaşamıyorum, oylamak için anket arıyorum:) Alışcaz sanıım, ama şuan için yeni tasarımı negatif buluyorum.
17 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Aşka inanıyor musunuz?
uslu yadigar: Ah inanmaz mıydım. Kalbim güp güp atardı. Deli gibi O'nun yüzüne bakardım. Bütün yaratılmışların en güzelini O sanırdım. Diğer dünyaya niyetlenince bu sefer Rabbime aşık olurdum, O'na kapanır, yahu ya Yarattığını ya Seni ver bana derdim. Gel zaman git zaman öldü kalbimde Aşk. Şimdi metropalitanın içinde, bitmeyen telaşların tam ortasında,maddiyat kavgasına kaybolup gitti yüreğim. Haluk levent'in dediği gibi keşke komünist kalsaydım, dağda bir evde kendime aşık olsaydım, kendimde O'nu bulsaydım..
8 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Sevgilinizin/eşinizin ulu orta demeden önünde eğilerek çözülen ayakkabı bağını bağlar mısınız?
partocar: Bunun olması için önce sevgilimin olması lazım, o olursa diğer şartların gerçekleşmesi daha kolay. Bağcıksız ayakkabı alırız mesele hallolur. İlle de ayakkabı bağı bağlamak soruluyorsa bağlarım ama sevgilimi de kendimi de küçük düşürmemek kaydıyla. Bir kıyı köşe yok mu canım ulu orta yerde niye ayakkabıyla uğraşalım, zaten millet ezecek gibi yürüyor.
8 Mayıs 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
Sizce Vahdettin vatan haini midir?
kalbifirari: 7 sülalesine yetecek külçe altınlar varken elindeki sigara tabakasını bende duramaz bu devletin kasaya koyun diye emir veren birisi nasıl hain olabilir!?
7 Mayıs 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
Sizce Vahdettin vatan haini midir?
fasli: Vahdettin'e yada Osmanlı'nın herhangi bir padişahına hain diyen tarih bilgisinden yoksun bir insandır. Kurtuluş savaşının perde arkasındaki kahramanıdır Sultan Vahdettin.
7 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
cinayet: Milli politikalari konusunda cok ciddi cekincelerim var.. Ancak haksizlik da etmek istemiyorum. Hamaset icinde vatan haini gibi soylemlerinde yerinde oldugunu dusunmuyorum ancak bazi noktalarda endise duyuyorum..
5 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Diyanet İşleri Başkanlığı'nın son açıklamalarına göre flört zina sayılıyor, kadının parfüm sürmesi kadını çekici hale getirdiği için istenmiyor, ayrıca kadının çalışması da erkekle kadının başbaşa kalabileceği için hoş karşılanmıyor. Siz bu açıklamaya katılıyor musunuz?
partocar: Dinimizde asıl yasaklanan zinadan önce zinaya yaklaşmaktır. Nikah olmadan el ele kol kola gezmek öpüşmek günahtır, insanlar kabul etse de etmese de. Herkes kafasından din üretmekte mahir olmuş. Dini yanlış temsil edenlerin varlığı dinden kaçmak için bahane olmuş. Ulaşamadığı ciğere pis diyen kedi misali iftira atan, din düşmanlığıyla beslenenler aynadakinin haliyle cephe aldıklarını tasvir eder olmuş.
2 Mayıs 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Herhangi bir seçimde oy kullandıktan sonra pişmanlık duyduğunuz oldu mu?
umut.44: AKP ye ilk iki seçimde oy verdim. Çok pişmanım
24 Nisan 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Yargıda reform paketleri kapsamında 4. Yargı Paketi'nde yer verilen, kadınların evlendikten sonra tek başına sadece kızlık soyadlarını kullanabilmelerine olanak sağlayan düzenleme, karışıklıklar yaşanabileceği gerekçesiyle paketten çıkarıldı. Sizce evlenen kadınların soyadı hakkında en uygun düzenleme nasıl olur?
esrar-ii: Çok da mühim birşey değil.Ben evlenenlerin yedekte kendi soyisimlerini kullanmalarını da anlamış değilim,neyin direnişi yani.Bu çift soyisim kullanma sorun yaratmıyor da o şekil mi karışıklık olacakmış o da ilginç.
21 Nisan 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
Yakanıza Atatürk ya da Türk bayrağı rozeti takıyor musunuz?
partocar: Rozet Atatürkçüsü ve milliyetçisi değilim.
19 Nisan 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, kanser tedavisi gören ve kendisinden ilaçlarının temini için yardım isteyen üniversite öğrencisi genç kızın cebine para koyup, ilaçları kendisinin almasını istedi ve ’düşürme’ diye uyardı. Buna alınan genç kız Bakan Bayraktar'a parayı geri vererek dilenci olmadığını söyleyip ağlayarak uzaklaştı. Bakanın bu yaklaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
uslu yadigar: Akepe zihniyeti olaylara aynen de tam olarak da böyle bakıyor işte. Bir ton kömüre, iki paraya oy satın alıyor aklınca. Onlar için insan gururunun, onurun, şerefin bir gram değeri yok.
15 Nisan 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi