Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Pollemik.com'da anketi oyladıktan sonra yorum yazabilme özelliği kaldırıldı. Artık sadece oylayıp yorum yazmadan geçtiğiniz anketlere bir daha yorum yazamayacaksınız. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

%64,4Olumsuz
%16,9Olumlu
%15,3İlgilenmiyorum/Fikrim Yok/ Kararsızım
%3,4Ben;
Ankete Katılım: 59 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 3 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Farketmez...Yazmasam da olur...
25 Mart 2015
cassiopeia: Buradan editöre sesleniyorum. Oy verdikten sonra yorum yazabilme özelliğini açın lütfen
19 Mart 2015
cesuryürek: Çok yanlış bir uygulama.Yöneticiler tez elden bu soruna bir el atmalı.Olur mu canım böyle bir şey ya?
30 Ekim 2013
eylül1903: Çok saçma olmuş hayır amaç ne onu anlamadım ben. Bazen oyluyorsun anketi ama üstünden süre geçiyor ankete verdiğiniz oyla ilgili fikriniz değişiyor yorumla bunu gösterebiliyorsunuz ya da ne bileyim o an sadece oylamak geliyor içinizden yorumu sonra yapmak istiyorsunuz. Hiç beğenmedim hiç değiştirilebiliyorsa lütfen değiştirilsin.
24 Ağustos 2013
dpd06: Acı bir şekilde öğrendim bunu az önce:D Ne yapalım zaten mahvoldu site, onu da kaldırsınlar, hatta siteyi toptan kaldırsınlar, onlar da rahatlasın biz de rahatlayalım:D Polemiğe gircem diye o yorumun yazıldığı ankete gitmem, ordan o üyenin yorumunu bulup polemiğe girmem gerekiyor. Bunu cidden hangi parlak zekalı editör buldu ben asıl onu merak ediyorum.
18 Ağustos 2013 . 2 üye beğendi
anafor: Lanet gitsin diyorum.
16 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
kaplan_kagan: Aceleyle oyladığım daha sonra yorum yazarım dediğim birçok anket vardı üyeliğimin ilk zamanlarından kalma. Yavaş yavaş onları da hallediyordum bir yandan. Bence çok kötü oldu tekrar eski haline gelmesi gerek. ''Yorumlamadıklarım''ı geri istiyorum. :(
10 Temmuz 2013
partocar: Hangi biri hakkında ne düşünelim? Ne okunuyor ne yazılıyor. Şeref listesi çıkmış teselli niyetine. Gending biling pollemik.
6 Temmuz 2013 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Şöyle birşey anlatayım öncelikle; yeni sitenin ilk günlerinde bir anketi oylayıp yorum yazmadan kaydete basmıştım ama daha sonra yorum yazarım düşüncesi yoktu kafamda. Dalgınlığıma geldi ve yorum yazamadan kaldı öyle. Bu tip dalgınlıklar için kötü bir durum. Dikkatli olunca problem yok, sorun değil.
1 Temmuz 2013
Bysmooter: Olumlu, olumsuzdan ziyade amaçlanan nedir onu bilemiyorum, şimdi düşünerek doğru dürüst yazmaya yönlendirmesi ve sadece başlığa bağlı düşüncelerin belirtilmesi açsından mantıklı sanki.
14 Haziran 2013
Anketi oluşturan üye: ukela . 27 Mayıs 2013