Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Ve 4+4+4 kesintili eğitim yasa teklifi kabul edildi. Buna göre "Kur'an-ı Kerim" ve "Hz. Peygamberimizin hayatı" ortaokul ve liselerde okutulacak. Sizce, bu makul ve masum bir talep mi?
Red-kit: Şeytan , Kuran'ı anlatıyor.Var mı böyle bir şey :D
4 Nisan 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
"Pollemik. com editörü" deyince aklınızda nasıl bir karakter canlanıyor?
Red-kit: Çok uğraştım ya bu ankete.Pek sempatik biri değilim ama hakkımı da verin be yeter artık :D Editörlerle sık sık konuşma halindeyim ama bir türlü açıklarını yakalayamıyorum ama bir gün yakalayacam :D
4 Nisan 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Derler ki; "Körebe oynamak gibiydi aşk. Hepimiz kördük, ebemizi gördük. " Peki sizde aşktan yana ebesini görenlerden misiniz?
uslu yadigar: Çok hoş bir soru olmuş öncelikle onu söyleyeyim. Aşktan yana ebesini görmeyen varsa alnından öper başıma koyarım..
30 Mart 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Sizce dershaneler kapatılmalı mıdır?
kahramantürk: Kapatılması eğitim kalitesini düşürür.Dersaneleri zoraki kapatmamalı, kapatmaya zorlayacak şekilde eğitim standartları okullarda yükseltilmeli.
30 Mart 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
İmam nikahı kıydırdınız mı /kıydırır mısınız?
Red-kit: Çok net söylüyorum bir ortamda imam varsa ben yokum :D
20 Mart 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Toplumda yer edinmiş olan kaynana modeline inat anket: Benim kaynanam bir melek diyebilir misiniz?
kahramantürk: Kaynanam beni ben de kaynanamı severim.Böyle anlamlı bir anket keşke sadece kadınlara özel olmasaydı...
14 Mart 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Kırmızı başlıklı kız masalında mağdur olan kimdir?
coniss: Bu masalı kendine dert eden anketör:)
7 Mart 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Sizinle evlenmek isteyen adamın, cinsel anlamda deneyimsiz birisi olmasını mı isterdiniz yoksa cinsel anlamda deneyimli birisi olmasını mı?
camel91: Genelde kadınlar hep eşleri deneyimli olsun isterler ama kadınlardan da evlendiklerinde bakire olmaları beklenir. Kadınlar bakire kalmalı ise o zaman biz nasıl deneyim kazanacağız? İlla ki fuhuş mu yapmalıyız yani? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demek istiyorum.
28 Şubat 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
"Dindar nesil yetiştirmek" Başbakan'ın sorumluluğu mudur?
kahramantürk: Başbakan bir siyasetçi, üstelik sağ gelenekten gelmiş muhafazakar bir siyasetçi.Dindar nesil idealinin olması değil olmaması bir handikap olur tabanında!Başbakan lafı eğip bükmeden konuştuğu için takdir edilmelidir.Yıllardır karnından konuşanların ülkeyi her 10 yılda bir uçuruma sürüklemesi gözardı edilmemelidir.
26 Şubat 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Gülen cemaatinin Türkiye Cumhuriyeti için tehlikeli bir oluşum olduğu ve Cumhuriyet aleyhinde çalıştığını düşünenlerden misiniz?
orhan413: Amaca ulaşmak için her yolu meşru görmek ve devlete ait bazı kurumlarda söz sahibi olduktan sonra kul hakkı gözetmeksizin kendi yandaşlarına menfaat sağlayıp, kendilerinden farklı düşünenleri dışlamak, ülke bütünlüğü ve gelecek açısından endişe verici.
25 Şubat 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Zina cezalandırılmalı mı?
pırıl_pırıl: Şimdi dini bir yaklaşım sergilemeye gerek yok bu konuda çünkü tamamen toplum düzeni ile ilgili bir konu olduğunu düşünüyorum ben. Din konusu zannedip köpürmeye gerek yok yani :D Ve evet ben düzenli bir toplum istediğim için cezalandırılmasını isterim.
25 Şubat 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapan Engin Ardıç engelli vekil Şafak Pavey için "hem özürlü hem Chp'li" deyince özellikle sosyal medyada büyük tepki gördü. Ne düşünüyorsunuz?
dpd06: Asıl özürlünün kendisi olduğunun farkında değil henüz. Zamanında da saçma sapan açıklamalar yapmıştı bu adam, bazılarının kuçuluğunu yapmaktan ne dediğini bilmiyor işte, tipik sadık kul.
18 Şubat 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Başrollerini Emre Altuğ ve Rojda Demirer'in oynadığı "Elde Var Hayat(Sınav)" dizisini takip ediyor musunuz?
Red-kit: Harika bir dizi hele o karakterler aman aman tam bir komedi uf ne o öyle ya :)) Hiç izlemedim.
13 Şubat 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Geçen yıl dersaneden arkadaşlarla katsayı nedeniyle aramızda anlaşarak kimse kimsenin bölümünü yazmasın böylece puanı yüksek olan diğerinin önüne geçmez, herkes kendi alanında ilerler diyerek bir karar aldık. Öneri herkes tarafından onayladı. Neyse sınav geçti, tercihleri yaptık. Ben açıkta kaldım. Benden az puan alan arkadaşım benim bölümüme yerleşti. Sonuçta kendi çapımızda bir şeyleri engellemeye karar vermişiz onun yaptığına bakın. Sordum "Canım istedi yazdım"dedi. Ondan sonra bir daha hiç görüşmedik. Yolda gördü beni yüzüme bakmadı. Ben hiçbir şey demediğim halde suçlu oldum. Sizce kim haklı?
Red-kit: Milyonlarca kişinin girdiği sınavda bu kadar duyarlı olmanızı ayrıca alkışlıyorum sayın ordek :)) Bence dedim böyle bir yorum yaptım :D
13 Şubat 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Bediüzzaman Said-i Nursi'nin hayatının bir kesitinin anlatıldığı animasyon filmi Allah'ın Sadık Kulu-Barla filmini izlediniz mi?
Red-kit: Seçe seçe kendileri Nursiyi seçmişler örnek olacak sana hocanı söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.Dünyada bu film en son kalsa film kalmamış demektir :D
17 Ocak 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Spor Toto Süper Lig'de ilk yarı itibarı ile olanakları en iyi değerlendiren teknik direktör sizce hangisidir?
keremege: Herşey ortada. Elbette Fatih Hoca...
15 Ocak 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Mahsuni Şerif mi, Neşet Ertaş mı?
kahramantürk: Neşet Baba bozkırın tezenesi olarak gönül telimizi daha derinden titretmeyi başarabilen bir saz ve söz üstadıdır.
11 Ekim 2011 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Geçenlerde iki arkadaşımla yürürken karşımızdan gögüs ve bacak dekoltesi olan bir kız geldi. Arkadaşlarımdan biri kıza laf attı ve 'Açık giyinen kızlar zaten erkeklerin kendilerine bakması için giyiniyor, böyle kızlara laf atacaksın' dedi. Diğer arkadaşım ise dekoltenin bir moda ve çağdaş toplumdaki kadınların en doğal giyim hakkı olduğunu, laf atmasının çok yanlış olduğunu söyledi. Sizce kim haklı?
as1908: İkisi de haksız. Yani dekolte çıplaklık filan çağdaşlık olsa ilk insanlar en çağdaş insanlar olurdu. Bence bu kadar açık giyinilmesi toplumsal sorunları da beraber getiriyor. Kadınlar bireysel özgürlük olarak gördükleri bu durumun erkekleri fiziksel olarak tahrik ettiğinin nedense farkına varamıyor. Elde değil ki. Ancak ne olursa olsun laf atmak ilkel bir davranıştır.
28 Eylül 2010 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Kadınlar için itiraf noktası: Küçük ve işlevsel midir, yoksa büyük penis midir tercih edilen?
irem_1975: Seçip de alamıyoruz ne çıkarsa bahtımıza
22 Aralık 2008 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Üniversitelere türbanla girilebilmeli mi?
vastic: o dönemde her şeyi hızlı yapmalıydık çünkü o kadar geri kalmıştıkki
2 Haziran 2006 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Sizce CHP solu temsil edebiliyor mu?
pinokyo: CHP'nin en büyük sorunu ilkesel bir duruş sergilememesi. Başörtü üzerine yıllarca yanlış polita izleyip sonra çarşaf açılımı diye samimi gelmeyen hamleler yapması. Sağ açılım diye miadı dolmuş, kendine hayrı olmayan isimleri vekil yapması. Kavgalı kongreleri, parti içi muhalefete yapılanlar vs vs. CHP mevcudiyetini AKP'ye borçludur. AKP bitince CHP'de bitecektir !
18 Temmuz 2020 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
Bugüne kadar satın aldığınız kitap sayısı kaçtır?
servetcembar: Çok be..Eskiden kayıtlıydı...Bıraktım kaydetmeyi bir süredir...Kitaplık dolu...
26 Temmuz 2017 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Doğaüstü bir olay yaşadınız mı?
pinokyo: Iddiada barcelona'nın mağlubiyetini bildim
12 Haziran 2017 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Geçtiğimiz haftasonu yapılan Trabzonspor'un olağan genel kurulunda yeni başkan seçilen Medical Park ve Liv Hospital hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı (CEO) Muharrem Usta sizce başarılı olur mu?
sol: Olması şart artık Trabzonspor bu ligin büyük takımlarındandır, vizyonu yine kazanmak liderliğe oynamak olan bir yönetim gelmeli yoksa kendine yakışmayan yerlerde yakışmayan oyunculara devam edecek
15 Aralık 2015 . Ankete Git . 4 üye beğendi
1 Kasım Seçimlerinde en çok hangi parti oy kaybeder?
pinokyo: Öncelikle kaybeden biz olduk.. O kadar can gitti ki.. Ama MHP ''vermicem vermicem'' diyerek her şeye hayır dedi ve inşallah çok oy kaybeder..
5 Eylül 2015 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Milliyetçilik anlayışınız neye dayanıyor?
erdem_bjk: Atatürk milliyetçiliği ile ülkücülük aynıdır. Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene!
25 Temmuz 2015 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Suriye'deki Alevi katliamlarının İstanbul Fatih'de lokum dağıtılarak kutlanmasına nasıl bakıyorsunuz?
Red-kit: Gerçek İslam bu değil :D
2 Mayıs 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
Sizce HDP 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde %10 barajını geçer mi?
pırıl_pırıl: Ne günlere geldik ya, Ak Parti karşıtlığı olsun diye böyle bir partiyi destekleyenler var...
1 Mayıs 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
Şu sıralar gündemin bir numaralı maddesi olan Bülent Arınç-Melih Gökçek kavgasında sizce kim haklı?
Red-kit: İkisi de haklı :D Arınç Gökçekın dediği tanıma uyuyor.Gökçek'de Arınçın dediği tanıma uyuyor.Hani hakaret olarak söylemiyorum ishal de zordur kabız da :D
24 Mart 2015 . Ankete Git . 4 üye beğendi
22 Şubat 2015'de yapılan 87. Akademi (Oscar) ödüllerinde en iyi film dalında yarışan filmlerden hangilerini izlediniz?
Red-kit: Hanımlar beyler şaşırmayın yorumum gayet ciddili.Gerçi sitede hanım da yok :D Kadın olmayan sitede erkek de olmaz bir kaç tane feyk meyk kız salın ey editörler :D Yılın filmi Budapeşte Oteli'dir izleyin.
9 Mart 2015 . Ankete Git . 4 üye beğendi