Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Geçenlerde iki arkadaşımla yürürken karşımızdan gögüs ve bacak dekoltesi olan bir kız geldi. Arkadaşlarımdan biri kıza laf attı ve 'Açık giyinen kızlar zaten erkeklerin kendilerine bakması için giyiniyor, böyle kızlara laf atacaksın' dedi. Diğer arkadaşım ise dekoltenin bir moda ve çağdaş toplumdaki kadınların en doğal giyim hakkı olduğunu, laf atmasının çok yanlış olduğunu söyledi. Sizce kim haklı?

%44,7Dekolteyi moda olarak gören arkadaşım
%31,1Laf atan arkadaşım
%16,9Bence:
%7,3Fikrim yok
Ankete Katılım: 1.042 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 288 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

ninjaburak2002: Dekolte dünyada moda felan değil :D.Ama laf atan arkadaşın da ağzına yumruk yemeyi haketmiş.Bence sen haklısın güzel insan 3
4 Ocak 2021
hashasius: Moda falan fark etmez... Bakmayacaksın, laf atmayacaksın, rahatsız etmeyeceksin... Göstermek isteyen gelir zaten sana merak etme.
8 Haziran 2019
seymanur: Ah ah
26 Temmuz 2018
Elsa.a: ''Acik giyinen kiza laf atilmalidir.'' gibi igrenc zihniyetler yuzunden kadinlar kisitlaniyor. Sizin gibiler yuzunden ozgurlugumuz kisitlaniyor. Bir kadin acik giyindigi icin erkeklerin laf atma veya baska birsey yapma hakki yoktur. Biz kadinlar sadece ozgur olmak istiyoruz!!!!!!
20 Mayıs 2016
derinnsuu: O laf atan arkadaş baya ilkel düşünceye sahipmiş.Artık böyle insanların bakış açıları değişsin bi zahmet..Türkiye özgür bi ülkedir. İsteyen istediği herşeyi istediği şekilde giyer.
21 Nisan 2014 . 1 üye beğendi
partocar: Bütün bayanlar açılıp saçılsa çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşırız, laf atan ayıp etmiş, diğer bayanlar bu yüzden açılmayacak çağdışı kalacağız. Bu arada kadınların en doğal giyim hakkı açık olan yerleri için mi örtük olan yerleri için mi geçerli? Orası da biraz muğlak. Gerçi giyinmemek de bir giyim modası oldu ya hayırlısı.
14 Mayıs 2013 . 1 üye beğendi
didemgedikli: Dekolte giymek çağdaş topluma ayak uydurmak demek değildir. Laf atan hatalı ama dekolte giyenin hiç mi suçu yok.
20 Aralık 2012
deryyya: bu çağda laf atma diye ilkel bir şey mi var? çok yanlış bir hareket,kınıyorum
6 Kasım 2012 . 2 üye beğendi
anafor: Arkadaşın da tam kıroymuş, Hasan mıydı, seni düzgün çocuk bilirdik, ayrıca 102 yaşına gelmişsin, arkadaşında 80 90 desek, işlevi varmış demek ki :) Takılma böyle insanlarla :) Laf atmak çok yanlış.
2 Kasım 2012 . 1 üye beğendi
mahinur: Bir bayan olarak, dekoltenin sadece karşı tarafı olabildiğince tahrik amacı taşıdığını söylüyorum...
29 Ağustos 2012 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: pinokyo . 9 Ağustos 2007