Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Çok hoşlandığım bir kız var. O da benden çok hoşlanıyor. Ben üniversitede okuyorum. O lise 2 de. Acaba bu ilişkiye başlamalı mıyım? Kararsız kalmamın sebebi, ilerde çalışan bir bayanla evlenme ihtimalim. O ise okumayacak gibi. Ayrıca bu kız, bizim memlekette (nüfusu 5.000 olan bir yer) yaşıyor. Eğer onunla çıkarsam herkes duyar. Kararımdan dönmem durumunda, kızın adının çıkması gibi bir sorunla da karşılaşabiliriz. Sizce ne yapmalıyım?

%66,8Onu unutmalıyım
%33,2Bu kızla çıkmalıyım
Ankete Katılım: 1.194 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 306 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

seymanur: Çık
26 Temmuz 2018
sinasi001: hacım sen daha sevememişsin kızı boşa kürek çekme
27 Mayıs 2015
derinnsuu: Her okuyandan adam olmaz.Hem ülkemizde kaç insan okuduğu bölümle ilgili işte çalışıyor ki.Bir insan ilk önce insanlığını bilmesi en büyük kültürdür.Belki hayatın müthiş süprizleri olacak.İkinizinde çalışmasına gerek kalmayacak.Milletin ne dediği, ne düşündüğü değil senin ne düşündüğün önemli çünkü dünyaya 1 kere geldin hayat senin, tabağına yiyebileceğiniz kadar yemek hayatına gereği kadar insan sokmalısın.millete değil kendi iç sesine kulak ver.İki gönül bir olunca samanlık seyran olur.
21 Nisan 2014
pinokyo: 'sebebi, ilerde çalışan bir bayanla evlenme ihtimalim.' cümlesini okuyunca sen mantık evliliği istiyorsun. O yüzden ne kızın günahına gir ne kendine acı ver.
28 Kasım 2012 . 1 üye beğendi
deryyya: onu unutmalısın canım
5 Kasım 2012
sari_zeybek: Üniversiten hele bir bitsin, hayata atıl, ondan sonra evlenirsin. Daha lise 2'ye giden bir çocuk, her halikârda evlenmek için çok gençtir.
25 Ocak 2011 . 2 üye beğendi
ak_yürek: Ne olursa olsun sevgi varsa arada gerisi teferruattır.
13 Nisan 2010
umutcul: Seviyorsanız eğer böyle şeyler yüzünden birbirinizi bırakmak yerine eksikleri çözmeye çalışın. Okumayı kim istemez ki, sen biraza teşvik edersen bence bu iş olur. Güzel bir gelecek kurmak gene sizin elinizde. Bu değerlendirmeleri şimdiden yapman güzel tabi, sonra geri dönmesi zor olur. Eğer bu sorunları çözemeyeceğinizi düşünüyor ve kararsız kaldığın nokta bunlarla yaşamaya devam edip edemeyeceğiniz ise, tez zamanda karar vermek en iyisi, gözün kesiyorsa...Buna bişey diyemem..
31 Ocak 2010
padişah: Unut onu kardeş.Sen ilerde bu kızı üzecek gibi görünüyorsun.Herkes kendi yoluna.
10 Ocak 2010
melike57: Seviyorsan çıkmanı öneririm. Fakat beklemen gerekiyor.
13 Eylül 2009 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: undecided . 8 Haziran 2006