Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Uzmanlar 7 durumda su içilmemesini tavsiye ediyor. Peki siz bu durumlardan hangilerinde su içiyorsunuz?
dpd06: Ben hayatımda böyle saçma şey duymadım. Uzmanlar neciymiş böyle, ne uzmanıymış misal? Artık herkes uzman. Kustuktan sonra içme vebaya sebep olur? Hangi tür veba acep? 1-2 tane 3. dünya ülkesi hariç veba mı kaldı? O kadar spor hocası tanıyorum, her biri spor sırasında 15 dakikada bir su içilecek diyor,spordan sonra da içmek serbesttir,uyku arasında içme beyni etkiler ne ya? İyi mi kötü mü etkiliyor, ne yapıyor mesela, dürtüyor mu beyni?:D Ben hepsini yapıyorum,turp gibiyim.
13 Mayıs 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Merhaba Pollin Abla, ben 16 yaşındayım. Okulumda çok sevdiğim bir çocuk var. Bu çocuğa sevdiğimi apaçık belli ettim. Gözlerinin içine bakıyorum. Sürekli etrafındayım. İmalı imalı konuşuyorum. Yani onu sevdiğimi anlamıştır. Ama bu çocuk hiç yüzüme bakmıyor. Sizce utandığından mı sevmediğinden mi? Beni bazen takip ettiğini görüyorum. Başka kızlarla da konuşuyor, kıskandırmak için olabilir. Geçen gün sınav olurken bana baktığını gördüm. Dün de 4-5 sn. göz göze geldik. Hiç gözlerimizi ayırmadık. Öyle işte. . Sizce benden hoşlanıyor mu?
kalbifirari: Dersinize çalışın dersinize...
27 Nisan 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklama da 'Osmanlı'da Lazistan, Kürdistan eyaletleri vardı, Osmanlı Kürdistan, Lazistan demiş bizim bunu dememize gerek yok. Bizim coğrafi bölgelerimiz var buna göre ortaya koyabiliriz' dedi ve ekledi: Muhalefet destek vermezse, gerekirse yeni anayasa için referanduma gideriz. Peki sizden referandum da 'Kürdistan, Lazistan vb. eyaletler konusunda fikir istense tepkiniz ne olurdu?
bjk1903: Acaba bu eyalet meselesinin terör örgütüyle yapılan iğrenç pazarlık sürecinde gündeme gelmesi tesadüf mü? Bana göre teröristbaşının öncelikli tâleplerinden biri de buydu. Alçak bir katilin isteği ve iktidarın onayıyla milletin parçalandığı gibi ülkede parçalara ayrılacak. Teröristlere siyâsî ve hukukî kimlik kazandırılıyor, ülkede Türk varlığı hızlı bir şekilde tâsfiye ediliyor. Bir arsız Türk bayrağının adının değiştirilmesini istiyor. Tüm bunlar insanın kanına dokunuyor, yüreğini kanatıyor.
2 Nisan 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
İslamiyette süt kardeşlerin evlenmesi yasaktır. Ülkemizde böyle bir yasağın getirilmesine nasıl bakarsınız?
ankarags: İslamiyette hırsızlık , kul hakkı yeme , iltimas , hile , adam kayırma da yasak. Önce bunları yasaklasınlar sonrasını düşünürüz.
26 Mart 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
Diyarbakır'daki Nevruz kutlamalarında Öcalan'ın mektubu okundu. Mektupta Misak-ı Milli'ye atıf vardı. Bir haber kanalında mektubun analizini yapan Mümtazer Türköne, Öcalan'ın Misak-ı Milli'ye atıf yaparak Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'nin gelecekte Irak'tan ayrılıp Türkiye'ye bağlanmasını kastettiğini söyledi. Kuzey Irak'ın Türkiye'ye bağlanması gündeme gelse ve bir referandum yapılsa sizin oyunuz ne olur?
bjk1903: Binlerce şehidimizin katili olan bu canavarın söyledikleri, hükümetin 'Apo namaz kılıyormuş.' minvalindeki milleti yanıltmak, yaşanan rezilliğe alıştırmak amaçlı psikolojik operasyonlarından biridir. Siyâsî iktidar, terör örgütüne teslim oldu. Devletin yapısı hızla bir Türk – Kürt federasyonuna dönüştürülüyor. Dün Bursa'da bu oyunlara kanmayan; teröristlere, onların işbirlikçisi iktidara, ayrılıkçı Kürtlere meydan okuyan; Türklüğün bu memlekette esir edilemeyeceğini haykıran binlerce ses vardı.
24 Mart 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Gazeteci-yazar Etyen Mahçupyan, Ayasofya için 4+4+4 önerisinde bulundu. (4 ay camii, 4 ay müze, 4 ay kilise)Peki siz bu öneriye nasıl bakıyorsunuz?
bjk1903: Müze olarak kalmasına itirazım yok ama kilise olarak da kullanılsın diyen hadsizlere karşılık yeniden camiîye dönüştürülmesini destek veririm. Ayasofya, Türk'ün muhteşem zaferi sonrasında kazandığı kılıç hâkkıdır. İstanbul'un Fethiye Camiîsi olmuştur. Bir zamanların İslâm coğrafyası İspanya'daki bütün İslâm eserleri yok edilmesine ve Haçlıların Avrupa'da bir tane Türk eseri bırakmamasına rağmen buranın hâlâ müze olarak kullanılması bile Hıristiyanlara bir lütûftur; daha fazla zorlamasınlar.
10 Mart 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Bence cinsellik . . . . . . !Boşluğa hangi seçeneği koyarsak sizi anlatmış oluruz?
pinokyo: Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi- dir ( Sonuca odaklanmış pinokyo)
10 Şubat 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Merhaba Pollin Abla, ben 16 yaşındayım. Okulumda çok sevdiğim bir çocuk var. Bu çocuğa sevdiğimi apaçık belli ettim. Gözlerinin içine bakıyorum. Sürekli etrafındayım. İmalı imalı konuşuyorum. Yani onu sevdiğimi anlamıştır. Ama bu çocuk hiç yüzüme bakmıyor. Sizce utandığından mı sevmediğinden mi? Beni bazen takip ettiğini görüyorum. Başka kızlarla da konuşuyor, kıskandırmak için olabilir. Geçen gün sınav olurken bana baktığını gördüm. Dün de 4-5 sn. göz göze geldik. Hiç gözlerimizi ayırmadık. Öyle işte. . Sizce benden hoşlanıyor mu?
pinokyo: Ya sen ne güzel anket yapmsışsın. Abisi kurban sen sevmişsin bu çocuğu. Benim güzel kardeşim sana baktığı 4-5 saniyeyi saymışsın ya kendimi gördüm sende :) Bu mevzuyu bilemem ama Allah senin ona baktığın zamanı sayacak kadar seven birini çıkarsın karşına. Birde ben seni çok sevdim keşke senin gb kardeşim olaydı. Ama gider döverdim o çocuğu haa :)
1 Ocak 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Kızların küfretmelerini nasıl karşılıyorsunuz?
ekoman: Bi kiz edepli ahlakli olmali ne kufur ne sigara ne de alkol yakismaz
1 Ocak 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
'Atatürk yaşıyor olsaydı hayatınızda bir fark olur muydu?' sorusuna ilköğretim öğrencilerinin verdiği yanıtlardan hangilerine katılıyorsunuz?
Faran.: Bu anketi yaşı küçük bir arkadaşın hazırlamış olması durumun vehametini bir nebze olsun azaltıyor lakin editörlerin 'sokakta başı kapalı kadın kalmazdı' şeklindeki çok saldırgan bir ifadeyi elemelerini beklerdim. Atatürk dahi ölülerden medet ummama dersini bizzat kendisi veriyorken Atatürkçü olduğunu zannedenlerin bu dersten bihaber olmaları cahilliğin daniskasıdır. Atatürk ömrü kadar yaşadı vefat etti bence artık yeni Atatürk'ler üzerinden hesap yapılmalı..
21 Aralık 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Abdullah Öcalan'ın sağlık, güvenlik ve özgürlük koşullarının yaratılması, anadilde savunma ve eğitim hakkının tanınması talepleriyle, PKK ve KCK davalarının tutuklu ve hükümlülerinin 12 Eylül'de başlattığı ve 58 cezaevinde devam eden açlık grevlerini destekiyor musunuz?
ayazcem: Bunları Türkiye'yi karıştırma hatta iç savaşa götürme çabaları olarak görüyorum.Abdullah Öcalan bu ülkedeki gelmiş geçmiş en azılı ,en suçlu ,kundaktaki bebeklere bile acımamış bir haindir.Neden ev hapsine çıkacakmış söyler misiniz? Neden ona ayrıcalık tanınacakmış? Gerçekten amaçları barışcıl olsa hergün ülkeyi savaş alananına çevirirler mi? Söyleyecek daha çok şey var da neyse...
11 Kasım 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Afyonkarahisar'da konuşlu Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı'na bağlı Mühimmat Depo Komutanlığı'nda meydana gelen ve 25 askerimizin şehit olmasına neden olan patlamanın ardından tarafsız araştırma anketi: Siz, patlamanın nedeni hakkında hangi görüşe sahipsiniz?
ayazcem: Bir olay yaşıyoruz.Olay sabahı hiçbir araştırma yapılmamış iken konuyla ilgisi olmayan bir Bakan! çıkıyor ve "kaza ve takdir-i ilahi" olduğunu söylüyor.Bu sefer kendi sevdikleri adam Genelkurmay olduğu için TSK hükümetçe sonuna kadar korunuyor.Sonra bir bakıyorsun bıyık farkıyla vali olmuş bir adam Afyon'daki patlamayı kendi kişisel şovuna çeviriyor.Bence sonrasında yaşananlar "niye böyle oluyor?" sorusuna çok güzel cevap veriyor.
11 Eylül 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Evlilik dışı kaç kişiyle beraber oldunuz?
mahinur: İnancım gereği böyle bir ahlahksızlık yaşamadım çok şükür.
4 Eylül 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Türban bir fetiş nesnesi midir?
mahinur: Türban (bu arada başörtülü değilim) Müslüman kadınların dini gerekliliğidir.
4 Eylül 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Sanatsal değeri olan erotik eserlerden hangisine daha çok ilginiz var?
dpd06: Sanatsal değer göreceli ama. Ya ben bunları sanatsal bulmuyorsam? :D
27 Ağustos 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Spor Toto Süper Lig 2012-2013 sezonunda hangi takım şampiyon olur?
keremege: Yine Galatasarayım olacaktır...Şaibesiz ve hakkıyla...
9 Ağustos 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
12 Ağustos 2012'de Erzurum Stadı'nda oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe Türkiye Süper Kupası finalini kim kazanacak?
pinokyo: İnşallah biz kazanırız. Kadıköy'de şampiyonluk, transferde çalım bi de kupayı alırsak tadından yenmez valla :)
17 Temmuz 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Cinsel içerikli anketler sizi rahatsız ediyor mu?
kahramantürk: Aslında usturuplu olduktan sonra yani insanları rahatsız etmeden bu şekilde anketlerin yapılması taraftarıyım.Ama incelik, nezihlik ve edep hudutları dahilinde.
15 Temmuz 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Merhaba, belki çok sıradan bir soru olacak ama genelin fikrini almak açısından bu konuda bir anket yapmak istedim. Ben 23 yaşımdayım ve bir yıldır birisiyle çıkıyorum. Sevgilimle birlikte olmak istiyorum, yani cinsel açıdan ancak kız arkadaşım bunu kabul etmiyor. Evlendiği kişiyle bunu yapması gerektiğini düşünüyor. Ben de bu devirde hala böyle bir düşüncenin varolmasını anlayamıyorum ve hatta çok sinirleniyorum. Kız arkadaşım dururken bunu başkalarıyla yapmak istemiyorum. Bu konu açıldığı her seferinde kız arkadaşımla büyük kavgalar yaşıyoruz. Siz kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?
bjk1903: Belli ki kız arkadaşın senden epeyce ahlâklı ve aklı başında biri. Sen kendine başka birini bul.
25 Haziran 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Son dakika anketi: Suriye, bir Türk savaş uçağını düşürdü. İki pilotumuzun akıbeti henüz belli değil. Sizce Türkiye'nin bu olaya karşılık Suriye'ye vermesi gereken cevap ne olmalıdır?
Ugugug: Türkiye Cumhuriyetini feshedip tamamen Suriye'ye ilhak olalım. Böylece uçakların sahibi de Suriye olacağından böyle bir olay bir daha yaşanmaz.
23 Haziran 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Hangisi en güzel görüntü?
fblibozkurt: Türk Bayrağının İstiklal Marşında dalgalanışı kadar hiç biri güzel değil.
16 Haziran 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı Cevdet Erdöl, fetus hakkını koruduğu iddiasıyla çocuk tanımının 0-18 yerine eksi 1 ila 18 şeklinde yeniden tarif edilmesi için UNICEF ve Dünya Sağlık Örgütü'ne resmi başvuruda bulunarak doğmamış çocuğa kimlik önerisinde bulundu. Peki ya sizce, doğmamış çocuğa kimlik biçilir mi?
kahramantürk: Doğmamış ama doğacak.9 ay 10 günde dünyaya gelen bir bebek eğer 9 ay 9 günlükken yani doğmadan 1 gün önce anne karnında diye kimliksiz midir, birey değil midir?Böyle acımasız, mantıksız bir akıl yürütme olur mu?Anne karnındaki bebek de aynen bir canlı birey gibi aynı hakka sahiptir.
5 Haziran 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
haluksan: Milli ve manevi değerleri erozyona uğratıyor.Türk,Atatürk ve ordu kavramlarına düşman.
26 Mayıs 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Sizce Vahdettin vatan haini midir?
misal: Eğer hain olsaydı belki de yaşamıyor olurduk. Bugün Türkiye varsa Vahdettin sayesindedir.
9 Mayıs 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
Güvenli internete geçiş hakkında ne düşünüyorsunuz?
Red-kit: Güvenli internetim yapanlardan allah razı olsun.Güvensiz dolaşıyorduk çok badire atlattık neyse ki hepsi geçti.Sıkıntılarımız geride kaldı :D
26 Nisan 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Dininizin emrettikleri, söyledikleri şeyler bir gün bilime ters düşerse hangisini seçersiniz?
sinasi001: Eğer bilimle din ters düşüyorsa bu insanların bilmi kendi hevesatlarına göre yorumladığı anlamına gelir. Günümüzün sıkıntısı da budur zaten!
26 Nisan 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü, Serdar Bedii Omay, üniversite bünyesinde kurulacak Şarkiyat Enstitüsü içinde Kürt Dili ve Edebiyatı bölümü açmak için YÖK’e başvurmaya hazırlanıyor. Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?
zateyani: Kürtçe de bizim zenginliğimiz. Neden herkes Türk olmayı kabul etsin, sadece Türkçe konuşalım diye zorlayalım insanları? Despotizm denir buna. Tabii ki Kürtçe de öğrenilmeli, başka zenginlikler de ihya edilmeli. Batı'nın yaptığı asimilasyonu yapmak en büyük hata olur.
25 Nisan 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Dininizin emrettikleri, söyledikleri şeyler bir gün bilime ters düşerse hangisini seçersiniz?
mcalex: Bilim dini emretmez ama din bilimi öğrenmeyi emreder. Örneğin: 'İlim Çin'de dahi olsa, gidiniz, alınız.'
25 Nisan 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
Dininizin emrettikleri, söyledikleri şeyler bir gün bilime ters düşerse hangisini seçersiniz?
zateyani: Bugüne kadar bilimin içindeki saçmalıklar dışında benim inancım bilimle hiç çelişmedi, çelişecek olsa bile insanların oluşturduğu bilim yerine inandığım Allah'ın dediklerine inanırım.
24 Nisan 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
Bağlama üstadı Neşet Ertaş'ın hangi eserlerini beğeniyorsunuz?
kahramantürk: Neşet Ertaş kadrü kıymeti bilinmediği kanaatiyle onlarca yıl yurtdışında kaldıktan sonra daha yeni Türkiye'ye döndü ve efsaneleşmeye başladı.Sazına sözüne sağlık bozkırın tezenesi.Seni hor hakir görüp dışlayanlara karşı çal şu muhteşem bağlamanı bozkırdan tüm insanlığa karşı...
19 Nisan 2012 . Ankete Git . 5 üye beğendi