Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Eski sevgilinizle arkadaş olarak kalabilir misiniz?
pırıl_pırıl: İnsan evlenince sevgili olayının ne kadar saçma birşey olduğunu anlıyor. Allah insanın karşısına tek seferde en dengini çıkarsın en güzeli bu. Cevabım ise: Hayır.
18 Şubat 2017 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Teröre destek verenler için idam cezası getirilmeli mi?
cnochen: Teröre lanet olsun
29 Aralık 2016 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Teröre destek verenler için idam cezası getirilmeli mi?
Goro: Teröre destek verenler zaten ülkenin yönetiminde. Kendini astırmaya niyetli ise getirilsin. Yoksa başka yollardan halledilir mevzu
11 Aralık 2016 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Suriyeli göçmenlere, Türk Vatandaşlığı verilmeli mi ?
bjk1903: Bunu destekleyenler, başta AKP'liler olmak üzere hepsinin birkaç Suriyeli aileyi evlerine almalarını istiyorum. Samimiyetlerini görelim. Bunu evet diyen insanlar yüzünden bu memleket bu hâlde zaten. ABD en az 1 milyon dolar, İngiltere 1 milyon sterlin, bazı AB ülkeleri milyonlarca euro karşılığından vatandaşlık veriyorken biz ülkemizin içine eden Suriyelilere bedava vatandaşlık veriyoruz. Süper güç olmak böyle bir şey.
12 Temmuz 2016 . Ankete Git . 3 üye beğendi
İdeal lider nasıl olmalı?
orrorin: Mustafa Kemal Atatürk'ün özelliklerinin 10 da birini taşısa razıyım.
18 Mart 2016 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Atatürk'ü sevenler: 10 Kasım 9.05'te saygı duruşunda bulunmayanlara karşı tavrınız nasıl olur?
pırıl_pırıl: İnsanları anlamak zor, ezan okunurken oturuşumuza çeki düzen vermeyi anlamazlar da bu saatte yolda belde nerde olursak olalım dikilmeyi birşey sanarlar. Ben anlam veremiyorum... Geçen bir yazı okudum. Bi annenin kızı soruyo ''anne kötülüklerle karşılaşırsak Atatürk kalbimizden çıkıp bizi korur mu'' diye. İnsanlar da anneyi tebrik ediyor ne güzel bir çocuk yetiştirmişsiniz diye. Allah korusun yaratıcıyla kulu karıştıranlardan ve karıştırmaktan...
12 Kasım 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
7 Haziran'dan sonra artan terör olaylarından AKP hükümetinin sorumluluk derecesi nedir?
Jgr: 1inci derece sorumlu AKP hükümetidir. ''Çözüm süreci'' diye meğer silahlanma ve toparlanma süreciymiş'' bunlar C. başkanının sözleri. Devletin başındakiler bunun böyle olduğunu geçen onca zaman içinde daha yeni farketmişler!! İnsan sormadan edemiyor; Bunca silah depolanırken, hendekler kazılırken, mayınlar döşenirken, milli sırlar ifşa edilirken, askerin polisin eli kolu kanunlarla bağlanırken, hukuk masumu değil de rüşvetçiyi, hırsızı, teröristi, kaçakçıyı korurken, neredeydiniz?
23 Eylül 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan şehit cenazelerinde kendisini eleştiren babalar için ''karakteri bozuk babalar'' ifadesini kullandı. (https://twitter.com/CuppOfTeaa/status/640633283886362624) Cumhurbaşkanının bu ifadesine katılıyor musunuz?
orrorin: O'na göre kendini eleştiren herkes bozuk karakterli vatan haini. Zamanında şehitlere kelle diyen birisinden şaşırtmayan bir ifade.
10 Eylül 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Milli Eğitim Bakanlığı'nın uygulamış olduğu 4+4+4 sistemine sizce anaokulları da dahil edilip zorunlu hale getirilmeli midir?
Red-kit: Bence 4-3-3 oynamalı çocuklarımız ya da 4-2-3-1 total futbolu yakalamalıyız çok pas yapmalıyız.Heee okul diyormuş soru :D o zaman 3-4-4 diyorum ben.
1 Eylül 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu katıldığı bir toplantıda, ''10 Ağustos 2014'te, cumhurbaşkanı yerine başkanı seçmiş olsaydık, Türkiye bugünkü kaosu yaşamayacaktı'' demişti. Bu tespite katılıyor musunuz?
Cilveli: 13 Yıllık AKP döneminde biat etmeyen herkese bedel ödettiler.Şimdi halk kendini Başkan yaptırmadı onun bedelini ödetiyor.
25 Ağustos 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Partilerin koalisyon konusunda uzlaşamayıp hükümetin kurulamaması sonucu Cumhurbaşkanı'ndan erken seçim karar çıkmıştı. Peki sizce HDP, 1 Kasım'da yapılacağı belirtilen erken seçimde %10 barajını yine aşabilir mi?
Cilveli: Umarım ülkemizdeki malum kitle vicdana gelir de hdp'nin barajı aşmasına gerek kalmaz.
25 Ağustos 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
HDP'li milletvekili Abdullah Zeydan'ın dün yaptığı açıklama şu şekildeydi:''PKK, Türkiye’yi ve Ortadoğu’yu güller bahçesine çevirmek için ortaya çıkmış barış ve halk hareketidir. Eğer PKK Türkiye’yi güller bahçesine çevirmek istemeseydi, PKK’nın öyle bir gücü var ki, sizi tükürüğüyle boğar.'' Bu açıklamaya katılıyor musunuz?
aliatk34: Hdp nin Türkiyelileştiği hatta bir barış güvercini olduğunu söyleyen arkadaşlar acaba bu açıklama hakkında ne düşünüyorlar ? Ben bağnaz bir milliyetçi olduğum için olsa gerek içime sindiremiyorum bu ve benzeri açıklamaları da
29 Temmuz 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Seçimlerden önce HDP Türkiye partisi olmak gibi bir hedef koymuştu. Ancak seçimlerden sonra bazı HDP milletvekillerinin çıkışları bu amaçlarından uzaklaştıkları yorumlarına neden oldu. Koruculara keleş doğrultma söylemi, arkamızda Pyd, Ypd var çıkışı, mecliste İstiklal marşı okumama tutumu, halk kendi güvenliğini kendisi sağlasın çağrısı, vs. Peki sizce HDP Türkiye partisi olabilecek midir?
pırıl_pırıl: Bu ihtimali düşünmek bile saçma. Türkiye düşmanı olan Türkiye partisi olabilir mi?
26 Temmuz 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin henüz koalisyon görüşmeleri sürerken erken seçim hazırlıklarını başlattıklarını açıklamasını doğru buluyor musunuz?
anafor: Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir Mhp'de ve Bahçeli'de bu bile yok.
24 Temmuz 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Seçimlerden önce HDP Türkiye partisi olmak gibi bir hedef koymuştu. Ancak seçimlerden sonra bazı HDP milletvekillerinin çıkışları bu amaçlarından uzaklaştıkları yorumlarına neden oldu. Koruculara keleş doğrultma söylemi, arkamızda Pyd, Ypd var çıkışı, mecliste İstiklal marşı okumama tutumu, halk kendi güvenliğini kendisi sağlasın çağrısı, vs. Peki sizce HDP Türkiye partisi olabilecek midir?
Asimasal: hdp görüntü olarak bölücü kürtlerin, içerik olarak yabancı güçlerin Türkiye içi karışıklık aracıdır..
23 Temmuz 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ yaptığı açıklamada; ''Biz sırtımızı Rojava'ya, Kobani'ye, IŞİD vahşetine karşı direnen halklara, insanlık mücadelesi yürüten YPG-YPJ'ye dayıyoruz.'' şeklindeydi. Sizce bir ülkede faaliyet gösteren bir siyasi partinin arkasında, ülkenin içinde ya da dışında bazı terör örgütü olarak adlandırılan silahlı grupların/örgütlerin olması doğru mudur?
berxay: benim HDP'ye destek vermememin nedeni bu zaten. tercihimi savaşa bulaşmayan partilerden yana kullanıyorum
23 Temmuz 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Evliliğinizi bitirecek temel sorunlar neler olur?
keremege: Duygusal kopukluk ve beraberinde gelen geçimsizlik... Bizim evliliğimizi bitiren sebepler bunlardı.
12 Temmuz 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
En sevdiğiniz Marvel Comics karakterleri hangileridir?
anafor: Dr.Strange, Punisher, Thor benim favorilerim. Bu arada evrenin bu listede olan ve olmayan bazı karakterlerinden oluşan bir oyunu var, Marvel Şampiyonlar Turnuvası. Android ve IOS üzerinden oynanabiliyor. Meraklısına.
4 Temmuz 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Sizce şu an Atatürk ilkelerini en fazla benimseyen partiler hangileridir?
cinayet: Chp'nin özellikle son dönemlerdeki söylem ve faaliyetleriyle kendinin putperest Atatürkçülük anlayışından uzaklastirdigini görüyoruz ki bu da CHP ve ülke için çok yararlı bir gelismedir çünkü chp'yi anadolu tabaninda itici bulan seçmenin önyargısı kırılıyor. Fikri milliyetçilik nnoktasında biraz daha yol almasi gerekiyor. Buna MHP diyorum çünkü güdülen türk milliyetçiliğicumhuriyetin ilk yyıllarında devlet kademelerinde hakim olan milliyetçiliğin aynısıdır.
5 Haziran 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
2014 Ocak ayında Adana ve Hatay'da durdurulan MİT tırları sizce kime ne götürüyordu?
34ist34: Onu bilmem de Devlet içerisindeki paralel yapının(Fetullahçı Terör Örgütü'nün) bu tırları durdurmasından anlaşıldığı üzere Türkiye'nin ve Milletin çıkarlarına hizmet edecek bir şeyler götürülüyormuş.Gidip Amerika'da,İngiltere'de Türkiye karşıtı siyonist lobisinin gazetelerinde nutuk çeken sözde din adamı fetoş ve sınav sorularıyla beslediği haşhaşileri ancak Türkiye düşmanlarıyla iş tutar.Gider NY Times'ta ağlar,Hdp'ye Chp'ye oy ister...
17 Mayıs 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
'K' harfini nasıl okursunuz?
Red-kit: Başkanlık sistemi gelse k harfini kullanmak için terddüte düşmeyeceğiz :D
7 Mayıs 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Çok geniş yetkilere sahip birisiniz. Halk tarafından büyük itibar görmektesiniz. Bir gün öyle bir şey olur ki ne kadar suçunuz varsa ortaya dökülür. Bu durumda ne yaparsınız?
Red-kit: Elime Kuran alır meydanlara çıkarım :D
5 Mayıs 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Sizce HDP 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde %10 barajını geçer mi?
34ist34: Feto'nun haşhaşileri şimdi de Hdp'ye oy atacaklarmış duyduğumuza göre.Çok yazık daha 1-2 ay öncesinde Milliyetçi söylemlerin arkasına saklanıyorlardı.Yahu bu Cia'in bahçesinde bağlu bulunan köpeğede hiç güven olmuyor.Bir sağa havlasa bir sola havlıyor :)) Ama Hdp barajı geçemez bence,geçerse de Ulusolcu kardeşler Chp-Mhp düşünsün :)
29 Nisan 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
Sizce HDP 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde %10 barajını geçer mi?
ekinox: HDP nin barajı geçmesini ve CHP ile MHP nin de oylarını yükseltmesini umuyorum.
28 Nisan 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Mersin'de geçtiğimiz günlerde temelleri atılan ve inşaasının tamamlanması halinde Türkiye'nin ilk nükleer enerji santrali olacak olan Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin kurulmasını destekliyor musunuz?
34ist34: Elbette destekliyorum.Tüm gelişmiş ülkelerde var.Ayrıca termik enerji santralleriyle kıyaslandığında çok daha çevreci ve çok daha verimli bir enerji kaynağıdır nükleer.Afet riski var diye teknolojiyi tümüyle reddetmek olur mu ? O zaman deprem olur diye bina da yapmayalım çadırlarda mı oturalım ? Önemli olan gerekli tedbirlerin alınmasıdır
24 Nisan 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, başbakanlık görevinde bulunacağı her yıl emeklilere Ramazan ve Kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğine dair taahhütname hazırlayıp notere onaylattı. Hükümet kanadı kaynak bulunamayacağından bu vaadin gerçekleşmeyeceğini belirtirken Cumhurbaşkanı Erdoğan; ''notere değil millete gideceksin'' dedi. Sizce Kılıçdaroğlu başbakan olursa emekliye ikramiye vermek için ve CHP'nin diğer ekonomik vaatleri için kaynak bulabilir mi?
34ist34: Nasıl olsa seçimi kazanayamayacağı için bol keseden atıyor.Belki 3-5 kişiyi kandırıp daha fazla oy alırım diye düşünüyorlar.Kitleleri de koyun değil ama inanıo oy atıyorlar işte :) Gelin siz bana oy atın ben 1 değil 10 maaş ikramiye vereceğim ;)
24 Nisan 2015 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, başbakanlık görevinde bulunacağı her yıl emeklilere Ramazan ve Kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğine dair taahhütname hazırlayıp notere onaylattı. Hükümet kanadı kaynak bulunamayacağından bu vaadin gerçekleşmeyeceğini belirtirken Cumhurbaşkanı Erdoğan; ''notere değil millete gideceksin'' dedi. Sizce Kılıçdaroğlu başbakan olursa emekliye ikramiye vermek için ve CHP'nin diğer ekonomik vaatleri için kaynak bulabilir mi?
anafor: Bu kadar özel araca, özel uçağa, kaçak saraya kaynak bulunuyor da buna neden bulunamasın? 5.7 milyar liralık bütçe diyanete ayrılabiliyorsa bence mümkün. Ama doğru asgari ücretle geçinilebilir sonuçta.
22 Nisan 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Mastürbasyon yapar mısınız?
degaje.: Yapmıyorum diyen kadın yalan söylüyordur bence :)
29 Mart 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en iyi anayasası sizce hangisidir?
sol: Zor bir anket. Hangimiz biliyor ki detayını anasayalarımızın bu yorumu yapacak kadar
27 Mart 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Pazar günü Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak olan kritik derbiyi kim kazanır?
ekinox: Hangimiz düşmedik kara sevdaya, hangimiz sevmedik çılgınlar gibi...
17 Mart 2015 . Ankete Git . 3 üye beğendi