Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Başbakan Erdoğan'ın danışmanlarından Yiğit Bulut “Bu ülkede gerçek bir sosyalist varsa o da Recep Tayyip Erdoğan'dır” dedi. Sizce Erdoğan sosyalist midir?
Red-kit: Başbakan;arkeolog,sanat eleştirmeni,gazeteci,futbolcu,iktisatcı,ürolog,jinekolog,sosyolog,çevre mühendisi,ziraat mühendisi,kimya mühendisi,mimar,toplum analizcisi,bakkal,nalbur,terzi,imam,avukat,hakim,savcı,polis...Gördüğünüz gibi her yer başbakan :D
9 Kasım 2013 . Ankete Git . 8 üye beğendi
79 ilde yapılan Taksim Gezi Parkı eylemlerinden her hangi birine katıldınız mı ya da destek verdiniz mi?
ayazcem: Katıldım ve destek verdim.Mesele hakikaten bir parktan ibaret değildi.Herkes ''sandıktan ben çıktım susacaksınız'' deyip halka hakaret etme boyutlarına gelen bir egoya başkaldırdı.Bu eylemlerin en güzel tarafı hiçbir parti altında olmadan insanların haklarını aramasıydı.''Sen benim hayatıma karışamazsın ve özgürlüğüme müdahale edemezsin.Senin %50 olman istediğin insan modelleri yaratabileceğin anlamına gelmez''dendi.Bu ülkenin aydınlık tarafı isyan etti !
17 Eylül 2013 . Ankete Git . 8 üye beğendi
Taksim'de gezi parkının yıkılıp yerine AVM yapılacak olmasını onaylıyor musunuz?
Cilveli: Biz bugün eylemlere katıldık.Ne annemin ne babamın siyaset ile ilgisi yoktur.Başbakan aykırı gruplar,aşırı uçlar falan dedi bizim için.Hangi dilden anlıyorsun bilmem ama Başbakan, biraz ''İnsanlık''...
2 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 8 üye beğendi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, kanser tedavisi gören ve kendisinden ilaçlarının temini için yardım isteyen üniversite öğrencisi genç kızın cebine para koyup, ilaçları kendisinin almasını istedi ve ’düşürme’ diye uyardı. Buna alınan genç kız Bakan Bayraktar'a parayı geri vererek dilenci olmadığını söyleyip ağlayarak uzaklaştı. Bakanın bu yaklaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
partocar: Kıza hakaret etseydi daha iyiydi. Kız gereken cevabı verdi, anlaması gerekenlerin anlamasını ümit ediyorum.
14 Nisan 2013 . Ankete Git . 8 üye beğendi
Başbakan 20 Ekim'de Elazığ'da yaptığı konuşmada 'Türkiye’de herhangi bir hak mücadelesine şiddetle karşı çıkan bir hükumet var' dedi. Kamuoyunda kimisi bunun bir dil sürçmesi, kelime hatasından ibaret olduğunu düşünürken kimisi de başbakanın gayet bilinçli bir şekilde bunu söylediğini düşünüyor, peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
keremege: Başka birisi bu hatayı yapsa yanlışlık vardır, derdim. Ama bu kişi Tayyip olunca, insanın kesin bilinçli söylemiştir, diyesi geliyor. Bu kaçıncı be adam! Dili sürçmüştür diyenlere de; bir yerde durun artık, diyesim var. Bu bilinçsizliğin sonu yok.
28 Ekim 2012 . Ankete Git . 8 üye beğendi
Başbakan Erdoğan'ın tepki çeken ve gençleri kastederek söylediği 'Dindar değil de tinerci mi olsunlar?' sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?
ayazcem: Penguen'in "Dindar astronot mu , tinerci astronot mu?" karikatürü aklıma geliyor hep...:))
23 Şubat 2012 . Ankete Git . 8 üye beğendi
Ayşegül serisi, Ayşegül adlı kızımızın her türlü aktivitesini anlatan ve 90'lı yılların çocuklarına özel olarak hazırlanmış kitap dizisidir. Sizce, günümüz şartlarına alternatif olabilecek yeni nesil Ayşegül serisi örnekleri neler olabilir?
dpd06: Aaa aysegul 5638239 yildir gozaltinda secenegini unutmussun:D yada muhalif aysegul gazeteden kovuldu da olabilirdi, malum bir bir susturuluyorlar.
22 Şubat 2012 . Ankete Git . 8 üye beğendi
Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı oyuncusu sizce kimdir?
kahramantürk: Kral Hakan Şükür'ü tek geçerim.
1 Kasım 2010 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 8 üye beğendi
İdeal lider nasıl olmalı?
quake06: İdeal lider Atatürk gibi olanıdır.her yönden muhteşem
13 Mart 2016 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Bir anda sosyal medyaya bomba gibi düşen Başbakan ve oğlu arasında geçtiği iddia edilen telefon görüşmesi kayıtları (tapeler) sızdırıldı. Sizce bu tapeler;
42425: Hiç kimse salak değil elbette bu kasetler yolsuzluk ve rüşvet kadar yapıldığı kadar gerçek.Yolsuzluk yapmadığını iddaa eden bir kişi ,yargıyı göreve çağırır ,araştırın der.Ama başbakan bunun yerine hakimi savcıyı görevden alıyor,herkese çamur atıyor ,suç üstü yakalanmış bir hırsız misali.Bu da gösteriyor ki yolsuzluk yapmışlar ,.Halk gözünü açsın artık .
28 Şubat 2014 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Türkiye Futbol Federasyonu'nun Fenerbahçe maçına ''Yüce Atatürk'' yazılı tişörtlerle çıkan Fethiyespor'u PFDK'ya sevk etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
anafor: Doğru buluyorum tabi, sen çık izinsiz Atatürk yazısıyla siyasi propaganda yap. Mısırda kardeşlerimiz ölürken :((( Rabia falan yazsanız hadi neyse.
8 Aralık 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 7 üye beğendi
AKP MKYK Üyesi Yasin Aktay’ın “Aslında Türk diye bir ırk yok'' demesini nasıl yorumluyorsunuz?
esrar-ii: Onlar kürtçülük propogandası yapınca ayrımcılık olmuyor zaten soysuz ... Dilerim böylelikle kendi sonlarını getirmiş olurlar.
2 Aralık 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Sevginizi göstermek için en çok ne şekilde temas kurarsınız?
Red-kit: Tişörtünün altından kafamı sokuyorum :D
17 Eylül 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Futbolda siyaset son zamanların en çok tartışılan konularından. Futbol maçlarında siyasi sloganların atılmasına karşı olanlar varken, tribünlerde siyasi sloganı ve de Emre Belözoğlu'nun R4bia işareti yapmasını destekleyenler de var. Peki siz hangi görüştensiniz?
anafor: Futbolda istemedikleri siyaset değil, muhalefet.
20 Ağustos 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau Sneijder bir dergiye verdiği röportajda eşinin istemesi halinde ikinci bir bayanla birlikte 3'lü seks yapabileceklerini söyledi. Sizin eşiniz eve bir bayan getirse eşinizi onunla paylaşıp 3'lü seks yapar mıydınız?
esrar-ii: Kadına bak ya onun ne olduğu belli başta.Böylesi sapık zihniyete sahip bir eşim olamaz.
27 Temmuz 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 7 üye beğendi
Öğretmen olsaydınız hangi branşta görev yapmak isterdiniz ?
hadron: bilimin temeli fiziktir.
12 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 7 üye beğendi
Pollemik.com'un eski tasarımına ve eski özelliklerine dönmesini istiyor musunuz?
42425: eskisinde grafikler çok çok daha güzeldi lütfen eski tasarıma dönün.
11 Haziran 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Necip Fazıl Kısakürek mi, Nazım Hikmet Ran mı?
cesuryürek: Türk şiirinin tartışmasız bir numarası Necip Fazıl Kısakürek'tir. Kaldırımlar şiiri ile CHP'nin düzenlediği şiir yarışmasında açık ara birinci olmuş şairler sultanı(sultan-üs şuara)dır o!
2 Haziran 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Sultan Abdülhamit hakkındaki düşünceniz nedir?
cesuryürek: Sultan Abdülhamit 19.asrın sonuna ve 20. asrın başına imzasını atmış dahi, kahraman bir padişahtı.
2 Haziran 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Pollemik.com'da anketi oyladıktan sonra yorum yazabilme özelliği kaldırıldı. Artık sadece oylayıp yorum yazmadan geçtiğiniz anketlere bir daha yorum yazamayacaksınız. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kurtulus99: Sitenin temel ihtiyacı temanın değişmesi değil yeniliklerin getirilmesiydi. Örneğin yorum karakteri sayısının fazlalaşması gibi.Yorumlamadıklarım,oylamadıklarım,beğenme özelliği vesaire bunlar olumlu değişikliklerdi ancak yönetim hiç bir yenilik getirmemekle beraber getirmiş olduğu kullanışlı yeniliklerin de tümünü kaldırmış.Bununla da kalmamış sitenin ana unsuru ''pollemikler'' kısmını çekilmez bir hale sokmuş ''en yeşiller'' kısmını da kaldırmış. Hepsini geçtim tema da kötü...Tebrik ediyoruz
29 Mayıs 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Red-kit: Eskisinden iyi ya yeşil yeşil hiç sevmiyordum.:DTabi bizim eskici memur zihniyeti beğenmemiştir :D Editörlerde suçlu siteyi memur sitesi gibi yapmışlar, bi de modernize ediyorlar.Git mynet'te okey oyna beğenmiyorsan :D He eksikler var onları da yazacam ama İletişim bölümüne :D Sırf iki satır bir şeyler yazayım dedim geldim.(Red-kit geri döndü) :D
24 Mayıs 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
İslamda "haremlik-selamlık" var mıdır?
JohnNash: Vardır ama bu erkekle kadın asla bir arada oturamaz anlamına gelmez ki. h.z Aişe ile Ebu Hureyre çok kez hadisler hakkında görüş alışverişinde bulunmuştur. Örneğin cenaze evinde kadınlar ayrı odada erkekler ayrı odada oturur ki buda haremlik ve selamlığın öreneğidir. Dar düşünmemek gerekir.
9 Mart 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Sultan Abdülhamit hakkındaki düşünceniz nedir?
partocar: Çöküşü geciktirmesinin kanıtı, kendisi indirildikten sonra 10 yıl içinde devletin çökmüş olmasıdır. Devlet borç batağındayken Yahudi Herzl'in 5 milyon altın karşılığında Filistin topraklarına yerleşim isteğini, 'bir karış toprak dahi satılık değildir' diyerek reddetmiştir. Gerici diyenler için söyleyeyim; ülkede ilk kız okullarını açtıran padişah kimdir? Şerif Hüseyin'in İngiliz ajanlarıyla irtibata geçtiğini öğrenince kendisini İstanbul'a çağırdı ve onu tecrit etti, ve daha bir sürü şey.
3 Mart 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Orhan Pamuk'a Nobel Edebiyat Ödülü verilmiş olması, bir Türk vatandaşı olarak sizi gururlandırıyor mu?
partocar: Kendi milletini soykırım yapmış olarak kabul eden birisi ile ne kadar gurur duyulursa o kadar gurur duyuyorum. Bizim dışımızdaki ülkelerin insanları kendi devletlerinin yaptığı soykırımı şiddetle reddeder, bizimkiler yapmadığımız bir soykırımı kabul eder. Acizliğin dibindeyiz! Dünyada en şanlı tarih bize aitken atalarına söven tek millet biziz. Ayık olduğunu sanan sarhoşlar gibiyiz.
26 Şubat 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
fatih1300: şuan olan hükümet gelebilecek hükümt adaylarının en iyisi bence
25 Şubat 2013 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Ezberinizde kaç tane sure var?
kahramantürk: Keşke hafız olabilseydim ve hakkını verebilseydim.Allah ihlaslı hafızların sayısını artırsın.
12 Temmuz 2012 . Ankete Git . 7 üye beğendi
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
yagmur340: Türkiye'nin en kötü 10 yılı olduğunu düşünüyorum
29 Haziran 2012 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Trabzon'da Düzköy İlçe Jandarma Komutanlığı'na PKK tarafından yapılan saldırıdan sonra kaçan teröristleri yakalamak için Trabzon halkı da güvenlik güçleriyle birlikte operasyonlara katılıyor. Trabzon halkının başlattığı terörist avı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Red-kit: Karadeniz insanı böyledir isterseniz yanlıştır deyin birşey değiştiremezsiniz.:D Yanlıştır diyecek kişileri de biliyorum onlar milliyetçi ve ülkesine sahip çıkan birini gördü mü 'faşist' ilan ederler ama Pkk'nın ırkçı davasına çıt çıkarmazlar.(Çok milliyetçi bi insan olmayarak yazdım )
27 Haziran 2012 . Ankete Git . 7 üye beğendi
Sağlık Bakanlığı'nın Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) ile artık 182 MHRS çağrı merkezleri aranarak ya da web sitesinden online olarak randevu alınacak. Siz bu sistemi nasıl buldunuz/buluyorsunuz?
Red-kit: Ben insanlar hükümet sağlık sektörünü baya düzeltti deyince hakikaten de bir gelişmeler yaşanıyor sanıyordum.Geçen gün işim düştü bir devlet hastahanesine.Oraya gidince kendimi İran'da Suriye'de gibi hissettim.Hala ilkel şartlar..İnsanlar sıralarda bekliyor kavgalar çıkıyor.Sekreterler hastaları azarlıyor.Bir halt değişmemiş.Uygulamalar modern şatlarda yerini bulur.Bu uygulama için şartlar yaratılsın diyorum ben sayın ukela hanım :D
17 Nisan 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 7 üye beğendi
Türban bir fetiş nesnesi midir?
keremege: Sevgili türbanlı kadınlarımızdan bazıları,(genelleme yapmıyorum) giyim tarzlarıyla ve takma stilleriyle, bu şekilde düşünenlerin olmasını sağlıyorlar.
7 Nisan 2012 . Ankete Git . 7 üye beğendi