Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Bir anda sosyal medyaya bomba gibi düşen Başbakan ve oğlu arasında geçtiği iddia edilen telefon görüşmesi kayıtları (tapeler) sızdırıldı. Sizce bu tapeler;

%70,4Gerçektir
%21,1Gerçek dışıdır/Montajdır
%5,6Şöyle ki;
%2,8İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 71 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 5 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

ikm: Türkiye Cumhuriyeti'nde her kesimi ikna edebilecek raporu hazırlayacak bir kurum mevcut değil. Başbakanı sevenler gerçek dışıdır, sevmeyenler gerçektir diyor. Gerçeği bu dünyada öğrenebileceğimizi pek sanmıyorum.
19 Haziran 2014
aspidistra88: 1984 diye bi roman var. orada yaşayan halk türk halkı mı diye çok güçlü şüphelerim var. 2 gün önce çok sevdiğiniz adamların ortaya sürdüğü kaset bu.
16 Nisan 2014
Cilveli: Destekçilerinden ben utanıyorum onlar utanmıyor.
8 Mart 2014
ibrahimpekin: Bilal oğlanın sesini bilmem, tanımam. Rte'nin sesi kendisi. Montajsa bravo. Güzel olmuş. Heyecanlıydı, komikti. Özellikle Bilal'in anlamadığı kısımlar. Gerçekse birşeyi merak ediyorum; Bilal'in problemi nedir?
8 Mart 2014
pırıl_pırıl: Bu tapeler CHP tayfasını biraz daha umutlandırdı oy alacağız diye. Yoksa kendilerine ait bir başarı yok oy alacak :D
5 Mart 2014 . 2 üye beğendi
keremege: Bu ülkede hırsızları baş tacı edenler oldukça her şey yalandır...Hakkettiğimiz gibi yaşamaya devam...
28 Şubat 2014 . 3 üye beğendi
maral26: bilim ve teknoloji bakanımıza öbür taraftan ilham geldi ve montaj olduğunu hissetti.bilimsel bir araştırma ile gerçek yada sahte olduğunu inceleme ihtiyacımız yok ve söylenecek söz de yok yakında medyumlar devlet kadrolarına alınabilir.
28 Şubat 2014 . 5 üye beğendi
42425: Hiç kimse salak değil elbette bu kasetler yolsuzluk ve rüşvet kadar yapıldığı kadar gerçek.Yolsuzluk yapmadığını iddaa eden bir kişi ,yargıyı göreve çağırır ,araştırın der.Ama başbakan bunun yerine hakimi savcıyı görevden alıyor,herkese çamur atıyor ,suç üstü yakalanmış bir hırsız misali.Bu da gösteriyor ki yolsuzluk yapmışlar ,.Halk gözünü açsın artık .
28 Şubat 2014 . 7 üye beğendi
İstanbullu34..-: Montaj olduğu zaten ortada ama velev ki montaj olmasaydı bile bu şekilde yasadışı telefon dinlemeleri ve özel hayata tecavüz ile bilgi edinmeye çalışan karakterdeki kişilere nasıl güvenilebilirdi ki ?!
27 Şubat 2014 . Polemikleri Oku . 3 üye beğendi
dpd06: Montaj olmasına imkan yok. Kaç tane ses mühendisi açıkladı. AKPnin ABDli firmaya onaylattık dediği firma biz montaj demedik diye yayın yaptı. Zaten başbakan da itiraf etti ''kriptolu telefonlarımızı dinlediler'' diye. Kaldı ki ben bile biliyorum bu tür bir montaj imkansız, fondaki sesleri nasıl tutturacaklar. Konuşma doğru da ona da kılıf bulurlar.
27 Şubat 2014 . 2 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: nezkaave . 25 Şubat 2014