Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Başınıza gelen kötü olayları; ''gelecekteki güzel günlerin habercisi'' olarak mı, yoksa ''geçmişte yaptığınız kötülüklerin bedeli'' olarak mı yorumlarsınız?
Red-kit: 7,4 yetmedi mi diyen kara çarşaflılar aklıma geldi :D Bence yaşarsın ve en sonunda ölürsün, bu kadar :))
30 Eylül 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
79 ilde yapılan Taksim Gezi Parkı eylemlerinden her hangi birine katıldınız mı ya da destek verdiniz mi?
Cilveli: Büyük bir gururla !
23 Eylül 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Leyla ile Mecnun dizisinin bir bölümünde İsmail Abi işe alındıktan sonra, kendisi işe alındığı için bir başka çalışanın işine son verileceğini öğreniyor ve bunun üzerine 'biri çıkacaksa ben çıkarım hacı, önemli değil' diyor. Siz İsmail Abi'nin durumunda olsanız ne yapardınız?
Red-kit: Kimse İsmail abi olamaz ben bile :D Bu kadar masum bir diziye bile tahammül edemeyen bu zihniyete tek söyleyeceğim şey İsmail abinin beklediği o gemi varya o gemi......
17 Eylül 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
79 ilde yapılan Taksim Gezi Parkı eylemlerinden her hangi birine katıldınız mı ya da destek verdiniz mi?
dpd06: Ohoo hem ne destek verdim. Cigerlerimiz patladi hem gazdan hem slogan atmaktan. Ooh faiz lobisi de maaslari bir guzel yatirdi hepimiz zengin olduk, ben sahsen 3bin lira aldim. Bilmiyorum bazi arkadaslar 5bin lira almis, bazisi 200 liracik almis, salaklar, ucuza calismislar:D Saka maka ne guzel direnis oldu,uyumuyormusuz.
14 Eylül 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
Konya denince aklınıza neler geliyor?
Red-kit: Müthiş modern insanlar :D
10 Eylül 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Öpülecek en güzel yer?
Megie-: Seçenekler çok iç açıcı gerçekten. Bkz: ayak,omuz,kulak :D keşke dalak da koysaydınız :D
8 Eylül 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Suriye'ye askeri bir müdahale olursa Türkiye'de müdahale eden ülkelerin içinde yer almasını ister misiniz ?
dpd06: Irakta bombalı saldırılarda her gün ölen 50-60 müslüman kimsenin umurunda değil.Suriyede müslümanlar ölüyor yetişin diyenler Iraka neden ağlamıyor?ABD Iraka müdahale ederken de AKP desteklemişti.Şuan durum ne?Müslümanlar hala ölüyor.Suriyede de aynısı olacak.Müdahalenin çözüm olmadığını görmedik mi hala?İran-Suriye açıkladı,Suriye vurulduğu an Türkiye İsrail Ürdüne saldırı olacak.O saldırılarda kim ölecek,Bilal Erdoğan mı?
5 Eylül 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Mısır devlet televizyonu Rabia El Adeviye Camiisinde çekilen 3 boş viski şişesinin fotoğrafını yayımlayarak Mursi yanlılarını kafirlikle suçladı. Peki siz bu habere inanıyor musunuz?
Red-kit: Ortalık kan gölü o bunu içti bu şunu içti bu daha kafir yok ben daha müslümanım sen değilsin dertleri :D
22 Ağustos 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Mısır devlet televizyonu Rabia El Adeviye Camiisinde çekilen 3 boş viski şişesinin fotoğrafını yayımlayarak Mursi yanlılarını kafirlikle suçladı. Peki siz bu habere inanıyor musunuz?
ayazcem: Bakın İslami coğrafyalar çok kolay çözülür.Çünkü bilmedikleri, okumadıkları %5'ine bile hakim olmadıkları dinlerine çok düşkündürler.O yüzden bunu kullanmak isteyen de kolayını bulmuş ve ''din,Allah,kitap'' diyor katlediyor.İşin garip tarafı iki tarafta aynı şeyi kullanıyor.Mursi şeriat isteyen bir adam.Mursi laiklik istiyor olsaydı bizim Akp'liler ne yapardı acaba :) Bu olaylar da taraf değilim,sadece akan kan dursun istiyorum...
19 Ağustos 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Futbolda siyaset son zamanların en çok tartışılan konularından. Futbol maçlarında siyasi sloganların atılmasına karşı olanlar varken, tribünlerde siyasi sloganı ve de Emre Belözoğlu'nun R4bia işareti yapmasını destekleyenler de var. Peki siz hangi görüştensiniz?
ayazcem: Tescilli Irkçı Emre önce bi adam olsun.Ülkemizde futbolda siyaset değil muhalefet yasak.Bugüne kadar böyle bir söylem var mıydı? Ne zaman ki son olaylar yaşandı.Bakın stadda siyaset yaparsanız cıss dediler.Zaten bu Bakanlar her gittikleri stadda ıslıklanıyorlar.Bir futbolcunun o işareti yapma hakkı var.Fakat bu ülkenin öldürülen 5 evladına sahip çıkan bir hareket yapsan siyasi mi sayılacak hareket...Dediğim gibi siyaset değil muhalaefet yasak.Devam ediyorum ++
19 Ağustos 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
WhatsApp kullanıyor musunuz?
Cilveli: Nerdesin aşkım ? Burdayım aşkım :D Çevrimiçisin kimle konuşuyorsun :)
14 Ağustos 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Ergenekon davasında beklenen gün geldi ve mahkeme sanıklar hakkındaki kararları açıkladı.Buna göre birçok sanık ağır hapis cezalarına çarptırıldı .Siz mahkemenin almış olduğu bu kararları yerinde buluyor musunuz ?
ayazcem: Akp'ye karşı olup da bedel ödemeyen kaldı mı? Yayından kaldırttıkları Behzat Ç.'nin dediği gibi ; Artık onların hukuku var, onların polisi var...Asker biraz haddini bilecek deyip polis faşizmine ''onlar emir kulu'' diyen vicdansızlar var.Bu insanlara Cumhuriyet mitinglerinin bedeli ödetildi.Ümit Kocasakal'ın dediği gibi Özel Yetkili Mahkemel bu ülkenin yüz karasıdır ve tarih bunu gösterecektir.Söyleyecek çok şey var da vicdanı olmayanlara ne desek ne yazsak boş...
5 Ağustos 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Ergenekon davasında beklenen gün geldi ve mahkeme sanıklar hakkındaki kararları açıkladı.Buna göre birçok sanık ağır hapis cezalarına çarptırıldı .Siz mahkemenin almış olduğu bu kararları yerinde buluyor musunuz ?
turkoman46: Bence adalet yerini bulmuştur.
5 Ağustos 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Milliyetçilik anlayışınız neye dayanıyor?
Haydarali: bir insan Türk olduğu Türk doğduğu için ve Türk gibi yaşadığı için sevinebilir ama bundan kibire yakın bir gurur duyması günahtır. İslamiyette de yeri yoktur. Peygamber Efendimiz zamanında, savaşlarda dine katılan kabileler kendi sancaklarını ve bayraklarını taşımışlardır. Ancak onlar İslam için savaşıyorlardı. Şimdiki zamandaki gibi, milliyetçiliği diğer İslam ülkelerine ve müslümanlara karşı bir nefret aracı olarak kullanmak fitnedir, zavalllılıktır.
1 Ağustos 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Hangi kimliğiniz öncelikli gelir?
Hubb-u_.2006: Dinine değer vermeyen ve onu önde tunayam kişinin başka şeylere değer vermesi bir anlam ifade etmez.
5 Temmuz 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
''Ehliyetler değişiyor'' denerek her ehliyet sahibinden 101 TL toplanacağı duyulduktan sonra özellikle sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü ve yeni ücret 15 Tl olarak belirlendi.Peki 15 TL'ye yapılabiliyorsa 86 Tl nereye gidecekti?
Red-kit: Deniz Feneri Ehliyet versiyon :D Çok fenalar varya çok fenalar.Tayyipcim fiş almasak kaça olur?
5 Temmuz 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Pollemik.com yöneticilerinin kendilerini tamamen geri çekmeleri konusunda ne düşünüyorsunuz?
uslu yadigar: Eski üyelerin de kendilerini geri çektiğini düşünüyorum, hatta düşünmekten ziyade görüyorum bunu. Çünkü pollemik ve eski tasarımı, ben dahil her eski üye için ciddi bir önem taşırdı,bir nevi sığındığımız limandı. Madem bir değişikliğe gidilecekti,açıkça söylüyorum, kadim üyeleri fikri alınarak bu değişikliğe gidilmeliydi. Fakat eskiye dair çoğu özellik,yeni tasarımla bittiği gibi üstüne yöneticiler de kabuğuna çekildi.
4 Temmuz 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Pollemik.com'a yeni eklenen ''Şeref Listesi:En Çok Anket Oluşturan Üyeler'' bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz?
esrar-ii: İyi düşünülmüş de biraz daha göz önünde olaydı eyiydi.Nankörlük gibi olmasın da:)
4 Temmuz 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Yemek yapabiliyor musunuz?
esrar-ii: İddialı değilim,çok fazla tecrübe sahibi olamadım lakin başarısız da sayılmam denemelerimde.Güzel şeyler çıkarabiliyorum ortaya göze,damağa hitap eden.
4 Temmuz 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Aşka inanıyor musunuz?
ayazcem: Aşka inanıyorum.Aşkı için neler yapmış insanlar var.İnanmasak ayıp olur :)
1 Temmuz 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Kuzeninize aşık olsanız ne yaparsınız?
esrar-ii: İnsan kardeşine aşık olabilir mi?Düşünemiyorum ben.Kardeşimden bir farkları yok.Olmaz öyle şey!
20 Haziran 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Taksim'de gezi parkının yıkılıp yerine AVM yapılacak olmasını onaylıyor musunuz?
dpd06: Onaylamıyorum. Artık bu olaylar da gezi parkı değil zaten aptal bile anladı bazısı anlamadı olayı. Olay hak aramaktır, bazı arkadaşlar gördüm burda sağır kör dilsizlerle, sadece benim hakkım ezildici, 28 şubat ''mağdur''larıyla tartışmaya girmişler, ha kediye konuşup anlatmışsın ha ona, hiç farkı yok, kedi bile anlar da onlar anlamaz, uğraşmayın arkadaş. Biz sokaklarda arıyoruz hakkımı,aha yeni geldim.Yarın yine giderim.
16 Haziran 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Öğretmen olsaydınız hangi branşta görev yapmak isterdiniz ?
ibrahimpekin: Henüz ikinci sınıfta öğretmenim değişmişti ve ilk öğretmenimin aksine yumuşak, sevecen, dört dörtlük bir öğretmendi. Sırf ondan ilham alıp öğretmen olacam demiştim ama bunu sadece 1 kere düşündüğümü hatırlıyorum. Yoksa hayatımın geri kalanında hiç düşünmedim öğretmen olmayı :) Dolayısıyla branşı da. Şimdi şu anda seçeneklere dair bir yorum yapmam gerekirse resim diyeyim. Karikatüre olan ilgim için o da. Çizmeye değil, okumaya. Çizmeyi de denedim yoksa :D
14 Haziran 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Pollemik.com'un eski tasarımına ve eski özelliklerine dönmesini istiyor musunuz?
berxay: Evet kesinlikle istiyorum çünkü bunu kullanamıyorum. Editörler artık bir çare düşünsün, tamam eski tasarıma dönülemez belki ama en azından eski özellikler gelsin. O kadar kolaylığa alışmışken bu hiç olmadı.
11 Haziran 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Pollemik.com'un eski tasarımına ve eski özelliklerine dönmesini istiyor musunuz?
Mohikan: Lütfen geri dönsün,bu kabus bitsin,kötü bir rüyaydı diyip uyanalım.
11 Haziran 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Mecliste kabul edilen yasaya göre gece 22:00 ile sabah 06:00 saatleri arasında alkollü içkilerin perakende satışı yapılamayacak. Siz bu durumu nasıl karşılıyorsunuz?
alhaof: son derece doğru bir karar, zıkkımlanacak olan o saate kadar alsın o saatten sonra zıkkımlansın
10 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
hadron: bundan iyisi şamdan kayısı değil ama, çok başarılı
7 Haziran 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Taksim'de gezi parkının yıkılıp yerine AVM yapılacak olmasını onaylıyor musunuz?
drosophila: AVM yapılmasına karşıyım da ben esas AKP'ye karşıyım! Anlatabildim mi?
2 Haziran 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Taksim'de gezi parkının yıkılıp yerine AVM yapılacak olmasını onaylıyor musunuz?
ukela: Direngeziparkı!!! Her yere AVM yapın, havaalanı yapın, köprüyle donatın boğazı(!), direniş her yerde!
1 Haziran 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Mecliste kabul edilen yasaya göre gece 22:00 ile sabah 06:00 saatleri arasında alkollü içkilerin perakende satışı yapılamayacak. Siz bu durumu nasıl karşılıyorsunuz?
dpd06: Keşke tek derdim bu olsaydı, benim derdim 350 milyar dolarlık dış borç, 14 milyon işsiz, hapisteki binlerce siyasi tutuklu, iğrenç yargı sistemi, berbat demokrasi, sözde demokrat siyasiler, son 10 yılda %30 artan suç oranı, %60 artan kişisel kredi borçluluk oranı, benim derdim bunlar. İçki içmek istiyorsam içerim, marketten alamıyorsam gider barda içerim. O da olmadı erken alır, evimde içerim, kime ne? Bunlar şov.
25 Mayıs 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi