Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Pollemik.com yöneticilerinin kendilerini tamamen geri çekmeleri konusunda ne düşünüyorsunuz?

%39,6Yanlış buluyorum
%33,3Doğru olan bu
%16,7Şöyle ki;
%10,4Fikrim yok
Ankete Katılım: 48 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 3 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Yönetici olmadan olur mu?...Vardır hala güzel insanlar vardır...
25 Mart 2015
pinokyo: Keşke halka arz etseler.. Şu siteyi eski haline getiriridik.. Söz yetki karar Halka..
24 Şubat 2014 . 2 üye beğendi
sari_zeybek: Kesinlikle doğru olan bu. Yöneticilerin şahıslarını kast etmiyorum fakat özgür bir ortam oluşması bakımından faydalı bir olay olarak görüyorum.
4 Eylül 2013
dpd06: Öyle mi olmuş? Hiç haberim yok. E o zaman küfürlü mesajlara ne oluyor? Demek ki tamamen geri çekilmemişler.
18 Ağustos 2013
cesuryürek: Çok iyi oldu.Ama ben gene de tamamen geri çekildikleri konusunda müteredditim.
10 Temmuz 2013 . 1 üye beğendi
kaplan_kagan: Siteyi bu halde bırakıp geri çekilmeleri büyük bir hata. Yeni bir tasarım yaptınız, önce bir bakın ki üyelerin tepkisi ne oldu, ona göre son bir düzenleme yapıp gidilebilirdi ancak. Yeni tasarım konusuna gelirsek bence sitenin önceki tasarımı pollemik.com'a özgüydü hoştu. Fakat bu tasarım çok sıradan geldi bana.
9 Temmuz 2013
bjk1903: Yöneticilerinin siteyi bu hâle getirdikten sonra nerede oldukları hiç önemli değil. Yenilik yapacağız diyerek sitenin kimliğini, kimyasını bozdular. Kendileri ve birkaç yeni üye dışında bu garabeti beğenen de yok. Buna rağmen siteyle ilgili herhangi bir geri dönüş belirtisi göstermiyorlar, inatla site üyelerinin isteklerine kayıtsız kalıyorlar. Elbette bu mesele kendilerinin bileceği bir iş. Lakin sitenin bu tasarım özürlü hâli insanda ne anket oylamaya, ne de yorum yazmaya heves bırakıyor.
5 Temmuz 2013 . 4 üye beğendi
uslu yadigar: Eski üyelerin de kendilerini geri çektiğini düşünüyorum, hatta düşünmekten ziyade görüyorum bunu. Çünkü pollemik ve eski tasarımı, ben dahil her eski üye için ciddi bir önem taşırdı,bir nevi sığındığımız limandı. Madem bir değişikliğe gidilecekti,açıkça söylüyorum, kadim üyeleri fikri alınarak bu değişikliğe gidilmeliydi. Fakat eskiye dair çoğu özellik,yeni tasarımla bittiği gibi üstüne yöneticiler de kabuğuna çekildi.
4 Temmuz 2013 . 5 üye beğendi
Mohikan: Şu pollemik eski haline dönecek mi,ondan sonra çekilebilirler. Böyleyken değil. Ne bu hal, kendimi ilk kez evine gittiğim yabancı birinin evindeymiş gibi hissediyorum.
4 Temmuz 2013 . 3 üye beğendi
ibrahimpekin: Yazışmanın kaldırılması objektif bakarsak kötü olmuş. Gerçi benim pek fazla işim düşmüyordu yönetime, yazışmıyordum epeydir de bilhassa yeni üyeler adına büyük bir eksiklik olabilir bu bence. Ama bir de şöyle bakmak lazım olaya ki; onlar editörleri kötü bilmeyecekler :D
1 Temmuz 2013
Anketi oluşturan üye: Cilveli . 28 Haziran 2013