Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Taksim'de gezi parkının yıkılıp yerine AVM yapılacak olmasını onaylıyor musunuz?
pırıl_pırıl: Topçu Kışlası yeniden yapılmalı. Zaten tepkilerden anlaşılacağı üzere kimsenin derdi 2-3 ağaç değil. Gezi Parkı'nın da kimsenin umurunda olduğunu sanmıyorum. Zaten ağaçlar başka yere taşınacak ve taslak plan eskisinden daha yeşil görünüyor.
2 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 6 üye beğendi
Eşinizin sizi kıskanması hoşunuza gider mi ?
esrar-ii: Ben de kıskanır paylaşamam,ölçüm yoktur fakat bezdirmem de.Hal böyleyken sevdiğim insanın kıskanç tavırları da beni rahatsız etmez aksine mutlu ederdi.İşin hastalık boyutunu hesaba katmadan...
1 Haziran 2013 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
pinokyo: Amatör bi blog sayfası gibi.. O kırlara benzeyen ve cidden insanın içini açan yeşil ağırlıklı site gitmiş. İmara açılmış sit alanları ya da avm için katledilen ormanlar gibi kötü olmuş.. Çok kötü bomboş gibi ya. Çok üzüldüm bu haline. Ben bi kere sitenin değiştiğini görünce msj atmıştım hiç tasarımı değiştirmeyin diye işte o rüyamdaki kadar kötü.
20 Mayıs 2013 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Sizce Vahdettin vatan haini midir?
erzurum: Asla vatan haini değildir.Mustafa Kemal'i desteklemiştir.
7 Mayıs 2013 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Sizce Vahdettin vatan haini midir?
dalaylama64: resmi tarihin haksızlığına uğramış kişilerden biridir mekanı cennet olsun.
1 Mayıs 2013 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Sultan Abdülhamit hakkındaki düşünceniz nedir?
esrar-ii: Kötü eleştirilerin aksine,kim ne derse desin bir başka merakım var.
12 Nisan 2013 . Ankete Git . 6 üye beğendi
En sevdiğiniz sahabeler kimlerdir?
cemalim.46: Sahabe olup da sevilmeyeni var mı?
8 Mart 2013 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Tüm kutsal dinlerde sorgusuz sualsiz, şüphe duymadan inanma kavramı vardır. Peki siz hiç dininizden veya inancınızdan şüphe ettiniz mi?
pırıl_pırıl: Dinde teslimiyet vardır. Yok araştırayım da ona göre inanayım diyen zihniyetler ömrünün yaratılışı kavrayabilecek nitelikte olmadığını kavrayamamaış kişilerdir. Sorgu ise sınırsızdır ve edinilen her sonuçta yaratılılşa hayran bırakır. Bilim ise maalesef yeterince hızlı değildir ki 'bileleim' herşeyi...
5 Mart 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 6 üye beğendi
Hükümetin, İmralı ile görüşmelerine sıcak bakıyor musunuz?
bjk1903: Bu görüşmeler bir süredir devam eden ihânet açılımın son merhâlesidir. Hedef; PKK'yı siyâsîleştirmek, genel bir af ilân etmek ve teröristbaşının serbest bırakılmasıdır. Bu projenin mimarları ABD - AB - AKP - CHP - BDP - PKK'dan oluşan şer ittifâkıdır. Vatan uğruna ölen binlerce şehidin kanı yerde, ruhu semâda iken onlara kıyan elleri yönlendiren bir alçaktan barış dilemek, ancak yarın bir felâkette ülkeden ilk firar edecek vatansız ve milletsizlere lâyık bir vicdansızlıktır.
14 Şubat 2013 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Sizce soyadı ile en çok çelişen kamuoyu insanı kimdir?
dpd06: Zır zır zırlayan amcanın soyadı gülen olur mu ya, herif her daim zır zır zır. Ahmet Türk zaten garibim :D Bir de Bülent Arınç var ama TDK sözlüğüne göre Arınç 1. Temiz, saf, arı.2. Barış, huzur. demek miş, ki bunlar Bülentte ne kadar zıt duruyor...
3 Şubat 2013 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Eşiniz dışında bir erkekle hiç cinsel birleşme yaşadınız mı?
pırıl_pırıl: Ne eşimden önce ne de eşimden sonra... Allah korusun!
18 Ocak 2013 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Mastürbasyon yapar mısınız?
deryyya: yapmam diyen yalan söyler
5 Kasım 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Kişinin güzellik / yakışıklılığının büyüdüğü ortam veya yaşadığı çevre ile orantılı olduğunu düşünüyor musunuz?
Red-kit: Bulunduğum ortam güzel olsa Kıvanç Tatlıtuğ olacaktım Kahtalı Mıçı oldum :D
5 Ekim 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Ölünce sizi kimin yıkamasını istersiniz?
dobra: Dua edelimde yıkanacak bir ölümüz olsun. Ya kimse yıkamazsa? Ya da ne bileyim parça pincik olarak ölürsek?
15 Eylül 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 6 üye beğendi
İskoçya merkezli Skyscanner arama motoru tarafından yapılan ankete göre, sitenin Türkiye'deki kullanıcılarının yüzde 60'ı Ramazan Bayramı tatilini evde ailesiyle geçirecek. Peki siz tatilinizi umumiyetle nerde geçiriyorsunuz?
Cilveli: Ben müstakbel kayınvalideme yaranmakla geçirdim :))
23 Ağustos 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Vizontele Tuuba filminden en unutulmaz diyaloglar hangileridir?
Gizemiss: (Tuuba) - Yazarım sana.. (Emin) - Yazma. O zaman bekliyor insan.. buraya çok az insan geliyor, çok insan gidiyor. Kalanlar da bekliyor ama bazen çok uzun bekliyor.. yani mesela zannediyosun ki; bi yoldan birisi gelecek, boş uzun bir yol.. devamlı ona bakıyorsun.. sonra hiç kimse gelmiyor.. yazma boşver. (Tuuba) - Ben seni hiç unutmıycam. :'(
13 Ağustos 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 6 üye beğendi
Yakın çevrenizde, samimi olduğunuz eşcinsel bir arkadaşınız var mı?
ibrahimpekin: Eşcinsel olup olmadığını bilecek kadar yakın arkadaşım yok. Yakın olduklarını zannettiklerim de eşcinsel değiller. Kısacası; vardır belki, bilemem ki :)
5 Ağustos 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Ailece beğenerek izliyoruz anketi: Pollemik.com'da yorumları beğenerek takip ettiğiniz bir üye var mı?
Red-kit: Anketörü hiç beğenmiyorum :D dpd06 var bilgili bir insan ama çok bilmiş geliyor tarzım değil :D keremege var o da çok olumsuz ama Türkiye şartları onu bu hale getirmiş galiba :D Ayazcem var çok ısınamadım ama doğru şeyler yazabiliyor.:D şimdilerde görünmeyen ama eski yorumlarda okuduğum en.cadı ve fidem var sanırım cillop gibi kızlar birileriyle evlendiler falan :D Berxay ise adamım öl de ölelim reis :D
20 Temmuz 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Cinsel içerikli anketler sizi rahatsız ediyor mu?
keremege: Rahatsız olduklarım da var elbette. İnsanın özeline fazla girmek isteyenler mesela. Onlara yorum yapmıyorum, hepsi bu...Ama ben aynı şekilde fazla meraklı olan dini konulu anketlere de tepkiliyim. Onlar da aynı derece de rahatsız edici.
15 Temmuz 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Ezberinizde kaç tane sure var?
Ugugug: Geçen yıl yalnızca 3 tane vardı. Yabancı dil öğrenmek hobim olduğundan Arapça'yı da yıllardır az çok anlarım, ama nedense Kur'an dilini incelemeyi hiç düşünmemiştim. Böylece Kur'an üslubundanki muazzam incelikten ne yazık ki uzun yıllar uzak kaldım. Yine de ne kadar şükretsem azdır, geç de olsa bu güzelliğin farkına varabildim. Sondan başlamak üzere her gün en az 1 ayet öğrenmeye çalışıyorum. Şimdilik 44, ama en kısalarından.
13 Temmuz 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 6 üye beğendi
Başbakan, “Kürtajı bir cinayet olarak görüyorum. Buna kimsenin müsaade etmeye hakkı olmamalı. Ha anne karnında bir çocuğu öldürürsünüz, ha doğduktan sonra öldürürsünüz. Hiçbir farkı yok. Buna karşı çok daha duyarlı olmaya mecburuz' şeklindeki sözleriyle kürtaj konusundaki fikrini belirtti. Peki ya sizce, kürtaj yasaklanmalı mı yoksa bunun kararını kişiler kendisi mi vermeli?
Red-kit: Padişahım haftada kaç kez şey yapalım ?
29 Mayıs 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Aşkta cinsellik huzur getirir mi?
ayazcem: Jinekolog RTE'ye sorulmasını öneriyorum.Zira herşeyimize o karar verme niyetinde :)
26 Mayıs 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Washington Üniversitesi Kimya Fakültesinde bir öğrencinin "Cehennemim Termodinamiği" konulu bitirme tezini sorgulayan anket: Cehennemin ısısı içerisindeki ruh sayısıyla orantılı olarak değişir mi? (Anketör notu: Seçenekler tez sonuçlarını içermektedir. )
ayazcem: Cehennem Adana sıcağıdır.Biz öyle yırtmayı planlıyoruz :)
21 Mayıs 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Süt zehirlenmelerine karşı verilebilecek olası beyanatlar;
Red-kit: Red-kit : Bu ülkenin çocukları zehirlenirken çıt çıkarmayanlar , hala suçluyu savunacak yer arayanlar dinden , kitaptan , inançtan bahsetmesin.
5 Mayıs 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Dininizin emrettikleri, söyledikleri şeyler bir gün bilime ters düşerse hangisini seçersiniz?
emrullah21: Bilim her gün yenileniyor.Bir gün bu böyledir dediğini yarın çürütebiliyor.Materyal maddeci çizgiyi referans olarak gitsek ruhsuz betondan farkımız kalmaz.Allah'ın dizayn ettiği ve buram buram bilinç kokan evrende günü birlik değişen ve sadece 4 duyu organın hissettiği bilim bir gün o perdeyi de kaldırabilir mi (gayb perdesini) bilmiyorum ama Allah'a ve O'nun emrettiği her şeye inanıyorum saygılarımla...
25 Nisan 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Evleneceğiniz kişiyle bir düğün tarihi alıyorsunuz fakat sizin de tahmin edemediğiniz üzere tuttuğunuz takım Şampiyonlar Ligi'nde finale kalıyor. Üstelik final düğün akşamı. Ne yaparsınız?
coniss: Benim arkadaşımın düğün günü milli maç vardı.Düğün salonuna projeksiyon cihazı koydurttu.Bir yandan çiftetelli oynarken tüm erkeklerin gözü aynı yerde ekrandaydı:)
7 Mart 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Gülen cemaatinin Türkiye Cumhuriyeti için tehlikeli bir oluşum olduğu ve Cumhuriyet aleyhinde çalıştığını düşünenlerden misiniz?
çiçek: Dilimizi, dinimizi bilmeyen insanlara gün gelip İstiklal marşımızı ayakta söyletebiliyorsa neyin kime tehlikesi sorusunu sorarım.Paronayak olmamak lazım.
24 Şubat 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 6 üye beğendi
Bir arkadaşımla tatlı yemeye gittik.Arkadaşımın tatlısından saç kılı çıktı o da kılı aldı ve yere attı, ben de bir çalışana işaret ettim ve tatlının içinden kıl çıktığını, değiştirmelerini söyledim. Çalışan aldı gitti tabağı... 2 dakika sonra üst düzey biri elinde aynı tabakla geldi. "Tatlıdan kıl çıktığını söylemişsiniz acaba kılı görebilir miyim" dedi. Arkadaşım kılı yerden aldı adama gösterdi. Adam dikkatlice kıla baktı ve özür dileyerek gitti. Tatlının yenisi ilave ikramlarla geldi. Arkadaşım gelen adamın kılı görmek istemesinin nedeninin ispat olduğunu öne sürdü , ben ise kılın kime ait olduğunu ve kimin hata yaptığını anlamak için görmek istediğini öne sürdüm. Kim haklı?
coniss: Bence istenmeyen tüylere çare bulamayan bilim adamları
24 Şubat 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Atatürk'ün girişimlerini kaldırma çalışmalarına yönelik anket: Gençliğe Hitabe ve Andımız'ın kaldırılması fikrini nasıl değerlendiriyorsunuz?
pinokyo: Tehlikenin farkında mısınız :)
23 Şubat 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Ayşegül serisi, Ayşegül adlı kızımızın her türlü aktivitesini anlatan ve 90'lı yılların çocuklarına özel olarak hazırlanmış kitap dizisidir. Sizce, günümüz şartlarına alternatif olabilecek yeni nesil Ayşegül serisi örnekleri neler olabilir?
pinokyo: Ayşegül töre cinayeti kurbanı...
23 Şubat 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi