Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Televizyonda kaslı erkeklerin oynadığı Biscolata reklamının yayınlanmasından rahatsız mısınız?
ayazcem: Yıllardır erkek milleti olarak kadınlara bakarken iyi 3-5 tipsizi mi kıskanacağız yani ? (Ben bile inanmadım söylediğime)
13 Şubat 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
KCK soruşturması kapsamında ifade çağrısı yapılan MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın ifadesinin alınması için Ankara Savcılığı'na talimat yazıldı. Mazeretsiz ifade vermeye gelmeyen eski MİT Müsteşarı Emre Taner, eski Müsteşar yardımcısı Afet Güneş ve 2 MİT görevlisi Yaşar Yıldırım, Hüseyin Kuzuoğlu için yakalama kararı çıkarıldı. Bu gelişmeler karşısında vatandaş olarak siz kimi haklı buluyorsunuz?
dpd06: Cemaat vs AKP, bırakın yesinler birbirlerini diyorum.
13 Şubat 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Bir internet sitesi tarafından hazırlanan ve Fransızca hariç 7 dilde 'Sarkozy'ye Osmanlı tokadı atmaya ne dersiniz?' isimli sanal oyuna istinaden açılan anket: Görüşlerinize ters düştüğü için iyi bir osmanlı tokadını hak ettiğini düşündüğünüz siyasi lider kimdir?
servetcembar: Milletime...Uyanıp kendine gelir belki...
3 Şubat 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Kanal D'de yayınlanan Yalan Dünya adlı dizide en beğendiğiniz karakterler hangileridir?
Cilveli: Orçun ve babasının diyalogları çok güzel oluyor :)))Bir de İrem Sak'ın rol kabiliyetini ayrıca beğendim.
2 Şubat 2012 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Bediüzzaman Said-i Nursi'nin hayatının bir kesitinin anlatıldığı animasyon filmi Allah'ın Sadık Kulu-Barla filmini izlediniz mi?
d1_d1: Böyle kendini bilmez insanların adına anket açıyorsunuz.Bu adam Hz.Peygamber'den daha üstün olduğunu söyleyen ve Kur'an ile kendi sözlerini övdüğünü utanmadan söyleyebilen bir insandır.
24 Ocak 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 6 üye beğendi
Bediüzzaman Said-i Nursi'nin hayatının bir kesitinin anlatıldığı animasyon filmi Allah'ın Sadık Kulu-Barla filmini izlediniz mi?
Cilveli: Hainler adam mı oldu da izleyeceğim ? Kimileri için olmuş olabilir benim için olmadı.
16 Ocak 2012 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 6 üye beğendi
Din insan zekasını tembelleştirir mi?
irem_1975: BU nasıl soru ? Dinsiz insan zekadan noksan insandır
23 Aralık 2008 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 6 üye beğendi
Ailenizle mi yoksa sevgilinizle / eşinizle mi tatil yapmayı seversiniz?
schook: sevgilim yok, ailem yanımda değil.... bu yüzden en iyisi dostlarla, maksat muhabbet olsun :))
21 Kasım 2006 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Ailenizle mi yoksa sevgilinizle / eşinizle mi tatil yapmayı seversiniz?
gülbeşeker: ailemi tercih ederim.çünkü svgilimle tatil yapma şerefine nail olamadım henüz :))
20 Kasım 2006 . Ankete Git . 6 üye beğendi
Türkiye'nin İslami bir yönetim ile yönetilmesini ister misniz?
slmnoztrkk: Dini farklı olan insanlar için adaletsizlik olabilir.
25 Temmuz 2018 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Trans bireylere bakış açınız nasıl ?
aliatk34: Normalde olumsuz bakmayan bir insandım.Lakin Onur Yürüyüşü zırvalığına denk geldikten sonra fikrim değişti.Sokak ortasında birbirlerini elleyen,öpen mini etekli erkeksi varlıkları gördükten sonra onların benim gibi insanların varlığına ve hassasiyetlerine saygı duymadıklarını anladım.O zaman ben de onlara saygı duymak zorunda değilim...
17 Kasım 2015 . Ankete Git . 5 üye beğendi
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, başbakanlık görevinde bulunacağı her yıl emeklilere Ramazan ve Kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğine dair taahhütname hazırlayıp notere onaylattı. Hükümet kanadı kaynak bulunamayacağından bu vaadin gerçekleşmeyeceğini belirtirken Cumhurbaşkanı Erdoğan; ''notere değil millete gideceksin'' dedi. Sizce Kılıçdaroğlu başbakan olursa emekliye ikramiye vermek için ve CHP'nin diğer ekonomik vaatleri için kaynak bulabilir mi?
berxay: Chp'ye şans vermeden bunu bilemeyiz. 13 yıldır başımızda Akp ve biat eden bir halk. Chp, Akp gibi çalmazsa pek tabi bu vaatleri gerçekleştirebilir bence. Önce Chp'ye şans vermek gerekiyor.
21 Nisan 2015 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Şu sıralar gündemin bir numaralı maddesi olan Bülent Arınç-Melih Gökçek kavgasında sizce kim haklı?
ekinox: Arınç fışkiyenin sapını Gökçek'in eline verdi. Başkanın hamlesini bekliyoruz...
23 Mart 2015 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Ünlü sanatçı Leman Sam'ın kurban kesenler ile IŞİD teröristlerini bir tutan açıklamaları tartışma yarattı. Sizce toplumun ciddi bir bölümüne terörist yakıştırması yapmak ifade özgürlüğü müdür?
pırıl_pırıl: Ya işte anlasanıza kafa o kadar basıyor. Işid bikaç adamın kafasını kesti ya biz de kurbanları boynundan kesiyoruz ya kadın ikisini aynı şey zannediyo. Ama ben hep diyorum hayvanseverlerin en bozulduğu şey hayvaların hayvan yerine koyulması :D Hayvana hayvan deyince hakaret davası bile açabilir bunlar :d Bi de tabii bi laf edeyim de gündeme geleyim hesabını da yapmıştır bi iş tutturamamaş kendisi ve kızı ile :)
9 Ekim 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Ünlü sanatçı Leman Sam'ın kurban kesenler ile IŞİD teröristlerini bir tutan açıklamaları tartışma yarattı. Sizce toplumun ciddi bir bölümüne terörist yakıştırması yapmak ifade özgürlüğü müdür?
Istanbul34murat: Bence kesinlikle hakarettir.Avrupa Demokrasilerinde de durum bu şekildedir.Birisine çıkıp ''terörist'' diyemezsiniz.Bunun ifade özgürlüğüyle filan ilgisi yok.Başkalarının kişilik haklarına saldırıdır.
7 Ekim 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan 10 Ocak 2014'te partisinin seçim bürosu açılışında Tayyip Erdoğan için; ''Allah'ın bütün vasıflarını üzerinde toplamış bir lider'' ifadesini kullandı. Daha sonra sözlerinin yanlış anlaşıldığını, ''Allah’ın emrettiği tüm ahlaki vasıflara sahip bir lider'' demek istediğini söyledi. Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Fethullah Gülen, yayınlanan videosunda münafıkların özelliklerini (yalan, emanete hıyanet, sözünde durmama vs.) sayarak bu özellikleri üzerinde taşıyanları ve millete zulmedenleri seçmemek gerektiğini söyledi. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'da sizce hangi özellikler bulunmaktadır?
Red-kit: Tayyip Erdoğan'ın idrarı antibiyotik diye duydum ben.Şıklarda göremedim :D
13 Ağustos 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Çikolata denildiğinde aklınıza ilk gelen markalar hangileridir?
dpd06: Nestle hatta Damak tabii ki, en iyi çikolata :)
13 Mayıs 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
AKP'nin seçimlerde %45 oy almasının nedenleri nelerdir?
Red-kit: İktidarın müslüman geri kalan herkesin ateist,terörist,marjinal,çapulcu olması :))) Bakara-makara anla işte :D
13 Nisan 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Ağlarken makyajı akmasın diye habire gözyaşlarını silen kadın mı, yoksa ağlarken makyajına aldırmadan rahatça ağlayabilen kadın mı daha samimidir?
Red-kit: Makyaj yapan kadının kaportası bozuktur ''Recep Tayyip Erdoğan''kendisine katılım oranı: %45 :D Anketöre saygılar :)))
13 Nisan 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
Başbakan Tayyip Erdoğan Erzurum'da yaptığı konuşmada, Gülen cemaati tarafından her yıl düzenlenen ''Türkçe Olimpiyatları'' için ''Artık Türkçe Olimpiyatı da düzenleyemezler! Bitti o iş! Bizden ne stat alabilirler ne salon!'' demiştir. Siz başbakanın bu yaklaşımını destekliyor musunuz?
orhan413: Desteklediği veya daha doğru bir ifadeyle destekler göründüğü yıllarda karşılıklı bir çıkar ilişkisi söz konusuydu. TC.'den, Türk kelimesinden dahi hazzetmeyen bir zihniyet, özüne dönmüştür...
22 Mart 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Elinizde imkan olsa kimin telefonunu dinlemek isterdiniz?
Red-kit: Bizim bakkal Mahmut abinin konuşmalarına kişisel bir ilgim var hayır yani bakkalsın kimle konuşuyon bu kadar :D Başbakanı da merak etmiyorum ben onu dinlemeden de biliyodum :))
3 Mart 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Bir anda sosyal medyaya bomba gibi düşen Başbakan ve oğlu arasında geçtiği iddia edilen telefon görüşmesi kayıtları (tapeler) sızdırıldı. Sizce bu tapeler;
maral26: bilim ve teknoloji bakanımıza öbür taraftan ilham geldi ve montaj olduğunu hissetti.bilimsel bir araştırma ile gerçek yada sahte olduğunu inceleme ihtiyacımız yok ve söylenecek söz de yok yakında medyumlar devlet kadrolarına alınabilir.
28 Şubat 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Öncelikli haber alma kaynağınız nedir ?
Red-kit: Tayyip :) Ne söylüyorsa tersini doğru kabul ediyorum.Kesin bilgi %100 çalışıyor :D
23 Şubat 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Çorabınızı oturarak mı giyersiniz yoksa ayakta mı?
nezkaave: Corbanizi oturarak mi icersiniz ayakta mi diye okuyan baska biri daha var mi burada? Kendimi yalniz hissetmek istemiyorum :)
16 Şubat 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi
79 ilde yapılan Taksim Gezi Parkı eylemlerinden her hangi birine katıldınız mı ya da destek verdiniz mi?
rüzgar58: Ülkeye zarar verecek hiçbir şeyi desteklemiyorum.
4 Şubat 2014 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Pollemik.com size neler kazandırıyor?
feeling19: buraya ilk geldiğimde nikimdende anlaşılacağı üzere 19 yaşındaydım. şuan 27'ye geliyorum. düşününki burada gençliğimin geçişini görüyorum anketlerimde, yorumlarımda. arada buraya gelip, eski yorumlarımı okumanın tadı biçilmez. bir de eskilerden nickleri yorumlarda görünce içim bi hoş oluyor yahuu :)
21 Aralık 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Pollemik.com size neler kazandırıyor?
en.cadi: Dost, düşman, kardeş, arkadaş. Bir tek koca kazandırmadı. Onunla da benim işim olmaz.
13 Aralık 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Pollemik.com size neler kazandırıyor?
esrar-ii: Birçok sebep...az ötesinde kalsam yine bitiyorum kucağında.Eski canlılığını yitirmiş gözükse de ben geçemem ondan,inadına seviyorum.
9 Aralık 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
Pollemik.com size neler kazandırıyor?
keremege: Tesadüfen karşılaştığım bu sitenin uzun yıllardır hayatımdaki yeri tartışılmaz. Öyle ki; burada tanıştığım dostlarımızla eskilerden bahsederken gözlerimiz dolacak kadar yer edinmiş hayatlarımızda. Seviyoruz burayı...Sıradan bir site değil artık burası bizim için, bizimmiş gibi sanki:) Öylesine rahatız burada...İstediğimiz tek şey de; sitemizin eski hali...
7 Aralık 2013 . Ankete Git . 5 üye beğendi
AKP MKYK Üyesi Yasin Aktay’ın “Aslında Türk diye bir ırk yok'' demesini nasıl yorumluyorsunuz?
ayazcem: Bizi en çok sevmeyenler Ermeniler ve Yunanlılar olarak biliriz.Sevmezler kendi tercihleridir.Bir şey diyemem,en fazla yapabileceğim bende onları sevmem.Fakat onlar bile Türk yoktur dememiştir:)Geldiğimiz noktada 10 yıldan fazladır ülkeyi yöneten hükümet bunu diyebiliyor.He ırk kavramına inanmıyorsan, dünya tek ırktır diyorsan ona da saygı duyulur.Fakat bu hadsizliktir.Yalnız bu ne Tayyip'in ne de bu lafı edenin suçudur.Bu,bu kadar hadsizliğe rağmen bu hükümeti destekleyenlerin suçudur.
3 Aralık 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 5 üye beğendi