Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Başbakan Tayyip Erdoğan Erzurum'da yaptığı konuşmada, Gülen cemaati tarafından her yıl düzenlenen ''Türkçe Olimpiyatları'' için ''Artık Türkçe Olimpiyatı da düzenleyemezler! Bitti o iş! Bizden ne stat alabilirler ne salon!'' demiştir. Siz başbakanın bu yaklaşımını destekliyor musunuz?

%64,5Desteklemiyorum
%22,6Destekliyorum
%9,7Şöyle ki;
%3,2İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 62 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 6 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Affediliyor artık hepsi tek tek...Bir şeyler dönüyor yine...
14 Kasım 2019
berxay: Kendisinin de cemaatin de ne olduğu ortaya çıktı. Bunların kavgası çok eğlenceli.
12 Haziran 2014
İstanbullu34..-: Destekliyorum,paralelcilere geçit yok :)
5 Mayıs 2014
dpd06: Şimdi Akp cemaatle mi kavga ettiydi nolduydu, yoksam fuatavni akp'ye mi savaş açmıştı, Gülen kime beddua ettiydi, zaman gazetesi kimden yanaydı en son, peki ya sabah gazetesi ona nolduydu, babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi:D Olay destekleyip desteklememek değil arkadaş sen hala anlamadın mı? :)
21 Nisan 2014
zeydan: Olimpiyatlar Türkiye'nin dünyaya açılan kapıdır.Milyarlarca dolarlarla yapacağınız ülke tanıtımını olimpiyatlar sayesinde bedava yapılmaktadır.başbakan nasıl böyle bir hata yapabiliyor aklım almıyor.
18 Nisan 2014 . 2 üye beğendi
Cilveli: Heil Hitler :) Heil Erduvan :)
6 Nisan 2014 . 2 üye beğendi
ibrahimpekin: Diktatör dediğimizde kızıyor kendileri :)
4 Nisan 2014 . 9 üye beğendi
Kurtulus99: Bakın millet, otoriteden otorite, iktidardan iktidar refleksi beklenir. Bu tip şeyleri sezmek zor değil iktidar tarafında şaşırılacak birşey yok; şaşırdığımız asıl nokta iktidarın kitlesi yani halk. Burada da şunu unutmamak gerekiyor Türkiye'de ''halk'' olabilmiş bir kitleden çok teba' var. Dolayısıyla teba'dan da teba' refleksleri görmeniz sizleri şaşırtmamalı. Jakobenizm bunun için hala günümüzde anlamını yitirmedi.
4 Nisan 2014
pırıl_pırıl: Olimpiyata engel yok. Yapsınlar ama devletten destek yok artık. Yok olaydı bi de! :D
26 Mart 2014 . Polemikleri Oku
keremege: Yesinler birbirlerini reziller. Tüm pislikleri de dökülsün böylece ortaya. Pringles alıyorum bunları izlerken, iyice tadı çıksın diye:)
25 Mart 2014 . Polemikleri Oku . 3 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: Jgr . 22 Mart 2014