Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Ünlü sanatçı Leman Sam'ın kurban kesenler ile IŞİD teröristlerini bir tutan açıklamaları tartışma yarattı. Sizce toplumun ciddi bir bölümüne terörist yakıştırması yapmak ifade özgürlüğü müdür?

%48,1Hayır, hakarettir
%40,7Evet, ifade özgürlüğüdür
%11,1İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 27 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 2 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Ünlü olabilirsin sanatçı da olabilirsin hatta Leman Sam da olabilirsin bir şey demiyorum fakat ne alaka kardeşim? Tavuklar inekler boğazlansın önüne konsun yesin sıkıntı yok...Kurban mevzusuna gelince yok Işid yok bilmem ne...bi sus...
22 Ekim 2020
pinokyo: Saçma bir yorum. Ciddiye almamak gerek!
14 Ekim 2020
Jgr: Cehaletin, ifade özgürlüğü ile taçlandırılmasıdır.
1 Şubat 2015
ışıl: Çok şey konuşuluyor artık,çok açık sözlü çok sert fikirli olduk. Çekinceler kalmadı,bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilemiyorum. Ama her şeyden önce bunun bir saygısızlık olduğunu biliyorum,belirli bir inanca ritüele saygısızlık.
25 Ekim 2014 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Kürk mantolar giymiyorsa, et yemiyorsa, kısacası vejetaryense sonuna kadar ifade özgürlüğüdür. Ama kimse kusurabakmasın bunların aksini yapıyorsan dolaylı yoldan kendine söylemiş oluyorsun o sözü.
12 Ekim 2014 . 1 üye beğendi
anafor: İfade özgürlüğüdür. Korkmadan kendini ifade edebilmiştir. Helal olsundur.
11 Ekim 2014
pırıl_pırıl: Ya işte anlasanıza kafa o kadar basıyor. Işid bikaç adamın kafasını kesti ya biz de kurbanları boynundan kesiyoruz ya kadın ikisini aynı şey zannediyo. Ama ben hep diyorum hayvanseverlerin en bozulduğu şey hayvaların hayvan yerine koyulması :D Hayvana hayvan deyince hakaret davası bile açabilir bunlar :d Bi de tabii bi laf edeyim de gündeme geleyim hesabını da yapmıştır bi iş tutturamamaş kendisi ve kızı ile :)
9 Ekim 2014 . 5 üye beğendi
ayazcem: Sizi gidi sözde dindarlar sizi...:) Egemen Bağış -bakara-makara diye bir ayet ile dalga geçmiş üstüne yolsuzluk yaptığı ortaya çıkmış tek satır yok çünkü o sizden di mi :) Bakın bu Leman Sam'ın söylediği söz gerçek bir dindarı rahatsız edebilir başımın üstüne derim.Herşeye rağmen ifade özgürlüğüdür.Kişinin kendini bağlar.Ayrıca böyle anket olmaz söz neymiş onu da yazacaksın.
8 Ekim 2014 . Polemikleri Oku . 4 üye beğendi
Istanbul34murat: Bence kesinlikle hakarettir.Avrupa Demokrasilerinde de durum bu şekildedir.Birisine çıkıp ''terörist'' diyemezsiniz.Bunun ifade özgürlüğüyle filan ilgisi yok.Başkalarının kişilik haklarına saldırıdır.
7 Ekim 2014 . 5 üye beğendi
berxay: Evet bunun bir ifade özgürlüğü olduğunu düşünüyorum. İfade özgürlüğü sadece dincilerin kullanabileceği bir şey değil.
7 Ekim 2014 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: Istanbul34murat . 7 Ekim 2014