Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, kanser tedavisi gören ve kendisinden ilaçlarının temini için yardım isteyen üniversite öğrencisi genç kızın cebine para koyup, ilaçları kendisinin almasını istedi ve ’düşürme’ diye uyardı. Buna alınan genç kız Bakan Bayraktar'a parayı geri vererek dilenci olmadığını söyleyip ağlayarak uzaklaştı. Bakanın bu yaklaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

%41,1Ayıp etmiştir, ulu orta yardım etmek istemesi doğru olmamıştır
%30,1İnsanlık namına yardım etmek istediyse de yanlış şekilde dile getirmiştir
%16,4Benim anladığım şu;
%5,5Yardım çağrısına gereken cevabı vermiştir
%4,1Bir anlam çıkarmaya gerek yok
%2,7Fikrim yok/İlgilenmiyorum
Ankete Katılım: 73 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 5 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Sonra öldü bu kız. Başka bir ülkede olsa yer yerinden oynardı.
6 Nisan 2023 . 1 üye beğendi
JohnNash: Son derece terbiyesiz, edepsiz, ahlaksız bir tutumla yardım etmeye kalkışırsan olacağı budur. Yardım ibadettir ve ibadetin gizli olanı makbuldür. O kız dileneci değil, gelmiş sana ilaç sıkıntısı anlatacak ve sen dinlemeden al parayı diyeceksin. Halkını dinlemeyen yönetici acaba hangi sese kulak vererek yönetimde durur hangi yüzle o koltuğu işgal eder.... İşte benim aklımın kıt kaldığı sorunlardır bunlar....
20 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
Bysmooter: Hani bir anlam çıkarmayayım, ancak yardım edilecek ise o şekilde kimseye davranılmamalı, o mevkide olan bir insana yakışmıyor.
15 Haziran 2013
muratyasart: Herşey ortada
8 Haziran 2013
Red-kit: Seçenekler çok yetersiz.Bizler için seçenek düşünülmemiş.Ben bu konuda bu kadar kibar olamam.Bu bir insanlık suçudur.Erdoğan Bayraktar öyle bir hastalığa yakalansın ki su verecek insan bulamazsın.
26 Mayıs 2013 . 1 üye beğendi
ukela: Tam bir görgüsüzlük örneği diyorum ben...
13 Mayıs 2013
grandvitara: Akıl fikir para olmaya başladığı ülkemizin bir durumu.
5 Mayıs 2013
cesurculha: Sadaka Kültürüne alıştırmaya çalışan iktidar, kendisinde herhangi birşey talep eden herkesi dilenci vasfında görmekte ve ona göre davranmaktadır. Fakat bu sefer makarna sistemi tutmamıştır.
25 Nisan 2013 . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: Kızın ciddi bir hastalığı var ve haksızsın denmez o durumdaki bir insana. Ama medya tarafından kullanılmamıştır umarım ki... Bakana gelince; sorun bence 'düşürme' demesi olmuş.
25 Nisan 2013
Kurtulus99: ' Beni insanlar hakkında bir kere daha hayal kırıklığına uğrattınız.Görüyorum ki siz hayatınızda hiç çaresiz kalmamışsınız.' Anlayana belki de dünyanın en ağır sözü.
24 Nisan 2013 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: esrar-ii . 14 Nisan 2013