Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Seçimlerden önce HDP Türkiye partisi olmak gibi bir hedef koymuştu. Ancak seçimlerden sonra bazı HDP milletvekillerinin çıkışları bu amaçlarından uzaklaştıkları yorumlarına neden oldu. Koruculara keleş doğrultma söylemi, arkamızda Pyd, Ypd var çıkışı, mecliste İstiklal marşı okumama tutumu, halk kendi güvenliğini kendisi sağlasın çağrısı, vs. Peki sizce HDP Türkiye partisi olabilecek midir?

%69,7Hayır
%27,3Evet
%3,0Şöyle ki;
Ankete Katılım: 33 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 3 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: HDP olacak Türkiye partisi ancak omurga problemi var hala...
4 Mart 2021
Ottoman_1453: O partide o zihniyet varken Ermeni partisi olmanın dışına çıkamazlar.
23 Ağustos 2016
Jgr: Gerçekte Türkiye'nin partisi olamaz ama birtakım çevrelerin empoze etmesi ile öyleymiş gibi görünecek. Yorumlardan gördüğüm kadarıyla da bu konuda çoğu kişiyi de ikna etmişler. ''sol görüşlü parti'' ''sosyalist parti'' ''kürt milliyetçisi parti'' gibi yakıştırmalar ise bu oluşumu birtakım çevrelere ''sempatik'' göstermekten öteye geçmez.Devletin yanlışlarına kızıp, teröristlere destek vererek ancak masumların kanına girersiniz. Böyle yaparak ''politika yapıyorum'' diyenler zavallı!!
11 Ağustos 2015 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: AKP'nin tek başına iktidar olamaması onlar sayesinde oldu. Bu açıdan oldukça sevindim. Ne kadar Türkiye partisi olabilirler bilemem, tekrarlayabilecekler mi bu başarılarını göreceğiz ama sol parti olarak görmüyorum ben. Böyle empoze edilmesi yanlış bence. Sol her yerde soldur öyle değil mi? HDP'nin sol görüşlü olmayan seçmeni, sol görüşlü seçmeninden daha fazla. Yani Kürt Milliyetçisi bir parti olduğu aşikarken sol parti olarak görülmesi ironik.
1 Ağustos 2015
fasli: Hdp türkiye cumhuriyetine karşı gösterdiği cesareti PKK'ya karşı da ne zaman gösterirse o zaman ikna olurum.
28 Temmuz 2015 . 2 üye beğendi
drosophila: HDP solu temsil eden tek partidir. Dolayısıyla Türkiye partisidir. Devlet Sol siyasetten her zaman korkmuştur. HDP'den korkması da bu yüzden olmasın? Yoksa Kürtlerden ne zaman korkmuş ki bu devlet?
28 Temmuz 2015 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
ayazcem: Tayyip'in Başkanlık hayalini bitirebilecek tek durum HDP'nin barajı aşmasıydı.Birçok insan bir yandan vicdanı sızlasa bile HDP'nin barajı aşmasına sevindi.Türkiye partisi değiller ve asla sol bir parti değiller...
27 Temmuz 2015 . 2 üye beğendi
pırıl_pırıl: Bu ihtimali düşünmek bile saçma. Türkiye düşmanı olan Türkiye partisi olabilir mi?
26 Temmuz 2015 . Polemikleri Oku . 3 üye beğendi
pinokyo: Hangi parti tüm Türkiye'yi temsil ediyor ki ? Çoğulcu demokrasi diyorlar ya o hesap..
25 Temmuz 2015
anafor: Hdp zaten Türkiyelileşme yolunda ilerliyor da anket anket değil yorum olmuş resmen. Kendince yorumlayıp böyle mi değil mi diye sormuşsun. ''-- yorumlarına neden oldu.'' Kimin yorumlarına neden oldu, kim yorumladı? Bir de İstiklal marşı okunmak zorunda mı? Kahraman ırkım diyor, hakkıdır hakka tapan milletimin istiklal diyor. Hakka tapmayanların istiklal hakkı olmuyor mu yani? Neyse neyse.
23 Temmuz 2015 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: aliatk34 . 23 Temmuz 2015