Anket Sitesi

En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

Sizce AKP'nin Cumhurbaşkanı adayı kim olacak?
eaksu: bülent arınç çok yakışır oraya ama fikir ve kariyer önemli değil eşi başörtülü !!!malesef
25 Mart 2007 . 31 Polemik . Ankete Git
Vücut geliştirme sporu ile uğraşan bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
servetcembar: İki kelimeyle 'çok çekiciler' diyebilirim...
12 Temmuz 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
Azınlık okullarında her gün 'Ne Mutlu Türküm Diyene' şeklinde biten andın okunması sizce doğru mudur?
x_nıne: sonderece gereksiz....okurken yüzüm ekşidi...farklı milletten birine çin işkencesi gibi birşeydir bu..
27 Aralık 2007 . 31 Polemik . Ankete Git
Yaşamakta olan Trabzonlu ünlülerden en çok hangisini seversiniz?
fdl: iş,aş haydar baş :)şaka şaka neden hiçbiri şıkkı yok
25 Mayıs 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
27 Nisan 2009 Pazartesi günü İstanbul Bostancı'daki hücre evinde 'Yaşasın Türk ve Kürt halkının kardeşliği' diyerek 1 sivil genci ve 1 polisi şehit edip, 6 polis memurunun yaralanmasına sebep olan , PKK kamplarından yetişmiş terörist Orhan Yılmazkaya'nın cenazesine babası dahi katılmadı. Cenazeyi taşıyacak kimse bulunamayınca yine polis memurları teröristi toprağa verdi. Sizin bir akrabanız terörist olsa, böyle olaylara karıştıktan sonra cenazesine katılır mıydınız?
Kurtulus99: Cenazeye katılacak çok kişi vardır ancak hepsi illegal olduğundan elbette polisin avcılık yaptığı cenazeye gelecek kadar salak değiller.Polisin cenazede olma amacı avcılık yapmaktır.Polis sanki bir iyilik yapmış gibi önümüze getirip sunmayın!
6 Aralık 2009 . 31 Polemik . Ankete Git
İlköğretim okullarında Öğrenci Andı'nın okunmasını faydalı buluyor musunuz?
Ugugug: Hayır, gereksiz buluyorum. Sanki bizden öncekiler öğrenci andı okudu okudu da şimdi ülkenin başı göğe mi eriyor?
8 Haziran 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
Şeytandan korkuyor musunuz?
Dilemma: Yok inanmadığım şeyden korkmam.
15 Ağustos 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
AKP'nin açılımı için yapılan yorumlardan hangisine katılıyorsunuz?
fidem: Adaleti Kaldırma Partisi, Arap Kültürü Partisi, bir de şey var ama söyleyemeyeceğim...
18 Mayıs 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
PKK'nın ortadan kalkması için atılması gereken ilk adım / adımlar ne / neler olmalıdır?
haymatlos: Bağımsız bir devlet kurulmasına müsade etmek dışında yapılacak olan her şey ameliyatlık hastaya antibiyotik vermeye benzer.Onların istediği yerlerin bana faydası yok zaten alsalar da umrumda olmaz.Savaşmaya devam etmek de kendi kendimize şehit efsaneleri düzmekten başka işe yaramayacak.
6 Temmuz 2010 . 31 Polemik . Ankete Git
Ordu iline ait hangilerini biliyorsunuz?
tülay: unutmamak lazım ordunun dereleri aksa yukarı aksa....
2 Haziran 2007 . 31 Polemik . Ankete Git
Ankara'da Özgürlük ve Dayanışma Partisi'nin (ÖDP) Keçiören İlçe Örgütü'nü ablukaya alan polis, ilçe binasına asılan 'Deniz Feneri Dişli Çıktı, Durmadan Çalanlardan Hesap Soracağız' yazılı pankartı indirdi. Bu olayı doğru buluyor musunuz? http://www. odp. org. tr/
Thismylife: Evet gayet doğru buluyorum.Türkiye'deki deniz fenerinin olayla alakası olmadığını gördük buna rağmen sürekli suçlu gibi gösterilip insanların yardımlaşma duygusunu azaltmaya çalışmanın manası yok diye düşünüyorum.
23 Eylül 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
MHP lideri Devlet Bahçeli , 'Terörün beyni Barzani, yönetimi Kandil, destekçisi bölücüler, mihmandarı AKP'dir' dedi. Siz bu tespite katılıyor musunuz?
kelebekkkkkk: Akepe baş bölücü şu anda. Kürtler gibi. şeriatçilerin kürtlerden çok farkı yok.
19 Ocak 2009 . 31 Polemik . Ankete Git
Ülker mi, Eti mi?
aylooo: ülker fetullahçıların o yüzden eti tercihimdir
5 Şubat 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
Pollemik.com da sizce kaç puanın üzerinde puan almış bir anket başarılıdır?
teddy: ben anketleri puanına göre başarılı olarak değerlendirmiyorum. 40 tane üyelik alıp kendine 10 verenler de var, bir de ona buna mesaj çakip anketimi oylayıp 10 verirsen sevinirim diyen de.. bir de sitede fena şekilde siyasi birgruplaşma var. puanlar bu duruma göre de şekilleniyor.
22 Haziran 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
ibrfinans: ben başarılı buluyorum. nereye baksan yatırım var. yollar hastaneler okullar. sağlık sistemindeki kolaylıklar. uluslar arası başarılar. objektif olarak baktığımızda bunları görmek zor değil
15 Aralık 2012 . 31 Polemik . Ankete Git . 1 üye beğendi
Batılıların ve bazı politikacıların işaret ettiği 'İki farklı Türkiye' tablosunu gerçekçi buluyor musunuz? Türkiye'de gerçekten halk içinde bir kutuplaşma var mı?
durgul: Attaürkçüler ve geleceğinden endiişe edenler bir tarafta , islami yaşam tarzını savunanlar bir tarafta
4 Mayıs 2007 . 31 Polemik . Ankete Git
Pollemik.com'a üyelik ücretli hale getirilse, bu güzel site için ne kadar ödeme yapabilirsiniz?
atesh_ve_su: dincilerle uğraşıyorum, milliyetçilerle uğraşıyorum, emek verip hazırladığım anketler onaylanmıyor ve üstüne üstlük para ödiycem, öyle mi? oldu...
3 Ekim 2007 . 31 Polemik . Ankete Git
İsrail'in "Büyükelçimize Saygısızlık" olayından sonra Türkiye'den resmen özür dilemesinin sebebi sizce nedir?
padişah: Türkiye eski Türkiye değil!Clinton'un önünde elpençe divan duran Ecevit, Aydın Doğan'ın evinde çizgili pijamayla karşıladığı Mesut Yılmaz yok iktidarda.Bazıları hasetinden çatlasa da, habire kara üstüne kara çalsa da dünyada güçlenen, sözü dinlenen, teker teker vizelerin kalktığı bir Türkiye var!
15 Ocak 2010 . 31 Polemik . Ankete Git
Tekel'in sigara bölümü, geçtiğimiz günlerde 1 milyar 700 milyon dolara British Amerikan Tobacco şirketine satıldı. Sizce bu satış bedeli uygun mudur?
elifduman75: devlet eliyle insanların zehirlenmesi doğru değildi bence satılması iyi olur
31 Mart 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
batıl inaçlarınız var mıdır?
ışıl_ışıl: Sağ ayak konusunda evet biraz dikkat ederim. Fakat bunun bir bilimsel açıklaması da var, tamamen batıl diyemeyiz...
23 Şubat 2010 . 31 Polemik . Ankete Git
AKP kapatılır ve ara seçimler yapılırsa, oyunuzu hangi partiye verirsiniz?
hay-LAZ: böyle saçma nedenlerle parti kapatılamaz. olursa eğer recep tayyip erdoğan nereyi işaret ederse oraya oy veririz.
27 Mart 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
İsminizi seviyor musunuz?
atesh_ve_su: hayır, ismimden adeta nefret ediyorum! en kısa zamanda zaten değiştirmeyi düşünüyorum, zira bana hiç ama hiç yakışmıyor. yalnız kendime hangi yeni ismi koymak konusunda kararsızım. mirza veya arda diye düşünüyorum. ama tuğra veya hatta murathan bile olabilir :)) bakalım artık...
31 Ağustos 2007 . 31 Polemik . Ankete Git
AKP'nin açılımı için yapılan yorumlardan hangisine katılıyorsunuz?
sahtiyan: ülkeye adalet gelmedi mi? geldi. ülke kalkınmadı mı? kalkındı. demek ki neymiş? akp, adalet ve kalkınma partisiymiş. bu kadar basit…
19 Mayıs 2008 . 31 Polemik . Ankete Git
Evrime inanmak, bir yaratıcının varlığını inkar etmeyi mi gerektirir?
partocar: Evrimi kabul etmek, HZ. Adem'i reddetmek demektir. İmanın 6 şartından biri peygamberlere imandır. Bir peygamberi inkar eden insanlarda Allah inancı ne kadar olabilir ki? Ayrıca cinleri melekleri nasıl açıklıyor bu evrim? Aslında onlardan önce evrime kanıt olarak ne var önce ona cevap lazım.
6 Eylül 2012 . 31 Polemik . Ankete Git . 1 üye beğendi
İsrail'in merkez soldaki Meretz Partisi milletvekili Haim Oron tarafından parlamentoya sunulan önergede, İsrail’in 24 Nisan’ı 'Ermeni soykırım iddialarını anma günü' olarak kabul etmesi çağrısında bulunuluyordu. Ancak önerge parlamentoda reddedildi. Türkiye’yle yakın ilişkileri bulunan İsrail, Ermeni soykırım iddialarını resmen hiçbir zaman tanımadı. Bu gelişmeler doğrultusunda İsrail ile ilgili düşüncelerinizde bir değişiklik oldu mu?
atesh_ve_su: oh maşallah, yorumlara bakıyorum da, yahudi düşmanları yine işbaşında (her zamanki gibi ). israil kötü de filistin sütten çıkmış ak kaşık mı yani? herkes yahudilere yükleniyor, katledilen 6 milyon yahudi adına sizi şiddetle kınıyorum!
13 Nisan 2007 . 31 Polemik . Ankete Git
Aynı semtteki birbirine yakın birçok camiden ayrı ayrı okunan ve sesleri birbirine karışan ezanın, gürültü kirliliğine yol açtığını düşünüyor musunuz?
uyukucu: kendi halinde gereksiz bir gürültü kirliliği...
9 Aralık 2007 . 31 Polemik . Ankete Git
Ankara'da ilk defa bir eylem düzenleyerek isteklerini dile getiren Alevi Derneklerinin isteklerinden hangileri destekliyorsunuz?
celik: Bu istekeler ülkeyi bölme yöneliğindedir herkes ne istediğini oturup düşünsün biraz
18 Kasım 2008 . 30 Polemik . Ankete Git
İnançlı mısınız? Daha doğrusu şöyle sorayım: Dini inancınız ne düzeyde?
hellboy666: Ateistim.Din diye bişe yoktur ve olamaz.Olmadığına dair o kadar çok örnek verebilirimki..Misal allah bizi neden yarattı veya neden yaratma ihtiyacı duydu bize ihtiyacımı var?hayır .Eee sizde diyorsunuz ki 'bizim ona ihtiyacımız var' bizim ona ihtiyacımızın olması için bir neden var mı.'yok' yani söylemek istediğim onun bizi yaratması tamamiyle ego tatminidir.Bizi yaratmasının bir anlamı olmadığı gibi ona tapmanında bir anlamı yoktur.yani yoktur :)
12 Eylül 2007 . 30 Polemik . Ankete Git
Perihan Mağden'in 1 Nisan 2008 tarihli yazısında geçen 'Ben mesela dindarla da, dinciyle de yaşarım. Kemalist başıbozuklarla yaşayamam -yettiler gayri!- bu topraklarda' sözünden ilham alan anket: Dincilerle mi, Kemalistlerle mi yaşamayı tercih ederdiniz? (İş bu soruda geçen 'dinci' kelimesi yobazları nitelerken, Kemalist kelimesi de Ahmet Taner Kışlalı'nın tanımladığı şekliyle yer almaktadır: 'Kemalizm, akla ve bilime, gerçekçiliğe, insancıllığa, özgürlüğe ve sürekli devrimciliğe dayalı bir 'çağdaşlaşma ideolojisidir')
Tatarizma: Bu memleketin gerçek sahipleri Kemalistlerdir! Perihan Maden'i dincilerle birlikte İran'a göndermek en iyisi artık orada ona ne yaparlar bilmem :)
13 Nisan 2008 . 30 Polemik . Ankete Git
Erkek kişisini karizmatik gösteren unsurlar:
en.cadi: Bi'de kendine özgü konuşma tarzı vardır ya hani ;)
16 Nisan 2007 . 30 Polemik . Ankete Git