Anket Sitesi

Son Yorumlar

Şu anda niye pollemik.com'dasın?
Anketelma: Üye oldum 4-5 anket yayınladım
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Yaptığınız yorumları düzeltmek için 'Düzelt' butonu ihtiyacı hissediyor musunuz?
Anketelma: Evet hissediyorum da o buton nerde ha burdaymış a yoo nerde buton
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Sizce çocuk yetiştirmek;
Anketelma: Bence birden fazla işaretlemeliydik bence öncelikle sabır şefkat bilgi ve özverigerektirir hatta hepsini gerketirir
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Türkiye olarak yaklaşık 35 yıldır çözemediğimiz Pkk/Terör sorununu sizce nasıl çözeceğiz ?
keremege: Demirtaş’ı özgür bırakalım önce.. Ya da suçu ne, söylesinler. Bir süre sonra; kandırıldık demesinler de! Her şeye rağmen yaşasın Türk.Kürt kardeşliği.. işine gelmeyen de Suriye’ye gitsin. Klavye başında adamlık taslamasın!
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Türkiye'nin giderek dindarlaştığı, bu dindarlaşmanın sonuçları olarak radikal eğilimlerin arttığı, başımıza bundan dolayı pek çok bela geldiği ve gelmeye devam edeceği şeklindeki görüşe katılıyor musunuz? (Bu görüşü savunanlar; Fetö gibi örgütlerin güçlenmesi/Türkiye'den çeşitli ülkelere savaşmak için giden radikal eğilimlerin sayısının artması, Rus büyükelçiyi öldüren polisin ruh halinde pek çok gencin ortaya çıkmasını argüman olarak benimsiyorlar)
keremege: Bugün Ayosofya’da kılınan Cuma namazı ile İstanbul’u yeniden fethettik!!! Sen daha ne diyorsun anketör:))
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Instagramın yaygınlaşmaya başlaması ile instagram hesapları üzerinden satış yapan sayfalar da çoğaldı. Siz hiç instagram üzerinden alışveriş yaptınız mı?
keremege: Sosyal medya kullanmıyorum fakat oğlumun yaptığı bir alışveriş sonunda hepsi aynı olan beş tişörtle karşılaştık:)
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Milletvekili maaşı sizce ne kadar olmalıdır?
umut.44: Kendi geçim derdine düşmeksizin halkına hizmet edebilsin diye yüksek maaşlar veriliyor. Işin başında mantık doğru. Ancak asıl mesele bu maaşı alan kişilerin içerisinde tebaasına gercekten hizmet eden, halkın derdiyle kavrulan, sürekli bir çare arama/üretme gayesinde olan bir milletvekili neredeyse hiç yok. Kısacası yüksek maaş aslen doğru olsa da, bu milletvekillerine asgari ücret bile fazla. Çünkü halktan kopuk, kendi ceplerini düşünen ve halka değil kendisine ve partisine hizmet için varlar
25 Temmuz 2020 . Ankete Git . 1 üye beğendi
Sizce CHP solu temsil edebiliyor mu?
umut.44: Dsp çok daha makul duruş sergiliyordu.
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Bir din hakkındaki kanaatinizi en çok ne etkiler?
keremege: Vicdan, merhamet, sevgi.... dinlerin temel kaynağı bence bunlar olmalı.
24 Temmuz 2020 . Ankete Git
Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?
keremege: Türkiye’nin yeni bir Türkiye’ye ihtiyacı var...
24 Temmuz 2020 . Ankete Git
Sizce Türkiye insanının yüzde kaçı cahildir?
keremege: Aziz Nesin’i saygıyla anıyorum...
24 Temmuz 2020 . Ankete Git
Adalet ve Kalkınma Partisi'nin iktidara geldiği günden bu yana, uyguladığı dış politikayı başarılı buluyor musunuz?
pinokyo: Değişken, tutarsız. Rus uçağı, rus ayısından sonra Rusya aslında bizim dostumuz. Yani her ülke her an dost her an düşman oluyor.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Hangi yörenin hamurlu yiyeceklerini beğeniyorsunuz?
pinokyo: Tabi ki bir başkadır benim Adanam ve onun tabi olduğu Akdeniz.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Son zamanlarda televizyonda sıkça rastladığımız yeşilçam filmlerini halen severek izliyor musunuz?
pinokyo: Başka bir şey izlemiyorum ki. Şekerpare, Yüz Numaralı Adam, Çöpçüler Kralı, Kapıcılar Kralı, Aslan Bacanak, Her Gönülde Bir Aslan Yatar en sevdiklerim. Birde Bizimkiler dizisi.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Vikipedi makalelerini ne sıklıkla okursunuz?
pinokyo: Okurum hatta eklerim. Bir iki madde eklemişliğim var.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Yaptığınız yorumları düzeltmek için 'Düzelt' butonu ihtiyacı hissediyor musunuz?
pinokyo: Sitenin altın çağından beri olması gereken bir şeydi. Hala yok. İcabında bir harfi eksik yazıyorsun düzeltemiyorsun. Ah ah şu site benim olacaktı. Ama bu yaşta, hayata şimdiki gibi baktığım zaman :)
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Askerlik yapmadan önce nişan/evlilik yapılmasını doğru buluyor musunuz?
pinokyo: Valla zor yani gördük. Adamlar derbeder oluyor. Zaten zor bir ortam gerek yok.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Ne sıklıkta banyo yapıyorsunuz ?
pinokyo: Adana'da yazın her sabah kalkınca ve her eve dönüşte. Kışın her sabah.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Türkiye'de yatırım yapmak isteseniz hangi sektörleri tercih edersiniz?
pinokyo: Ben duygusal bir yatırım yapardım. Kitabevi açardım. Belki söz vermiyorum birde cafesi olurdu. Yayıncılık işine bulaşabilirdim. Web sitesi filan açardım gibi gibi ama işleri bu kadar büyütme taraftarı değilim.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
TRT 1'de yayınlanmaya başlayan,başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın olduğu Ertuğrul Gazi'nin hayatını anlatan Diriliş:Ertuğrul isimli diziyi takip ediyor musunuz ?
pinokyo: İlk başlarda izledim. Sonra çok siyasete alet oldu dizi. En son Bolu'da Ertuğrul Gazi heykeli yerine Engin Altan heykeli dikilince zaten olaylar çığrından çıktı. Tarihi gerçeklere çok uygun olduğunu düşünmüyorum. Başlarda biraz eleştiriliyordu, yanlış anlatı var diye. Şimdi korkudan kimse bir şey diyemiyor.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Sergio Ramos mu, David Luiz mi ?
pinokyo: Ramos çirkef ! Hiç sevmiyorum onu. Real Madrid'de Pepe ile birlikte kasaplık yapıyorlardı. D.Luiz öyle değil.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Doğum günü için davetiye bastırmak;
pinokyo: Anket 2014 yapımı ah ah siz 6 sene sonrayı görün. Düğün için özel maske tasarlanıyor. Sosyal medya çağından her şeyi abartmak caizdir !
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Fifa 2014 mü, Pes 2014 mü?
pinokyo: Normalde PES ama 14'ü çok kötü. Fifa 14'de baya tokatlamış PES'i.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Cep telefonu alırken ürünün en çok hangi özelliklerine dikkat edersiniz?
pinokyo: Öncelikle hafızası. Çünkü zırt pırt resim çekip, uygulama indiriyoruz. Sonra kameranın kalitesi. Sonra RAM. Sonra tabi eli yüzü.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenler'de koruma ve kurmay ordusuyla yürürken bir kafede sigara içenleri görünce “kapalı yerde sigara içiyor göstere göstere terbiyesizler. Cumhurbaşkanını görüyor, hala içmeye devam ediyor” dedi ve zabıtaların gelmesini istedi. Bu olayda neleri hata olarak görüyorsunuz?
pinokyo: Bizde makam önemlidir. Asya'dan beri böyledir. Çadıra girince el pençe durulur. Durulmazsa kelle gider vs. Devlet geleneği bu yüzden her daim itibar görmek ister. Alışkanlıktır. O yüzden sakla kardeş. Ne diye başını ağrıtıyorsun. Burası bisikletle meclise giden bakanların olduğu iskandinav ülkesi mi ?
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
Türkiye;
pinokyo: aşmamız gereken bazı şeyler var. Şu anda zaten bilinçli olarak doğuya yanaşıyoruz ama hayat batıda.
21 Temmuz 2020 . Ankete Git
İşyerinizde ''iş sağlığı ve güvenliği '' uzmanına istediğiniz zaman ulaşabiliyor musunuz?
pinokyo: Ülkemizde bu işler biraz prosedür gereği yapılan zoraki işlemlerdir. Hiç kimse bilmez mesela doktorun adını. Gelirler bir iki imza tamamdır.
18 Temmuz 2020 . Ankete Git
İnternet üzerinden kaç kez alışveriş yaptınız?
pinokyo: İnternetten kitap aldım. Nadir Kitap'ın sitesinden ilk baskı, imzalı kitaplar aldım. 25-30 kere almışımdır. Bir kaç siteden kaset aldım. Yengenize çanta, yiğene oyuncak, anneye ayakkabı, çeyiz bohçasına makyaj malzemesi. Aklıma gelenler bunlar.
18 Temmuz 2020 . Ankete Git
%99'u Zerdüşt olan bir ülkedesiniz. Siyasete olan merakınızdan dolayı dindarların ilgi gösterdiği bir partiye üye oldunuz. Partinizin bir üyesi parti liderini eleştiren ifadelerde bulundu ve partiniz bu üyeyi ihraç talebiyle disipline sevk etti. Diğer bir parti üyesinin ise Zerdüştlüğün kutsal kitabı olan Avesta'da yazanlarla ''makara'' geçtiği ses kayıtları ortaya çıktı. Partinizin lideri ses kayıtlarının montaj olduğunu iddia ederek o üyeyi savundu. Partinin lideri siz olsaydınız tutumunuz ne olurdu?
pinokyo: Hani bazen diyoruz ya tv'de bu kadar saçmalayan, halk üzerine aksi yönde etki yapıp onlara zarar veren adamları neden savunuyorlar (Misal Turgay Güler) Ya da malum kayıtlardaki insanları. İşte bunlar insanlara siz yeter ki davamız için pervasız olun, partizan olun, gözü kara olun. Biz sizi hiç bir koşulda yalnız bırakmayız mesajı. Bu sebepten insanlar daha bağnaz ve körü körüne bağlanıyor. Kalite,adap kalmıyor.
18 Temmuz 2020 . Ankete Git
Son günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamuda çalışan özel güvenlikçilerin işten çıkarılması gerektiğini açıkladı. Genç olanların emniyetin kadrosuna alınacağını söylerken, 300 bin kamuda çalışan Özel Güvenlik görevlisi olduğunu ve bunun 200 bin kadarının 30 yaş üstü olduğu düşünüldüğünde sizce ne olması beklenir?
pinokyo: Bu söylenen çok mümkün değil gibi.
18 Temmuz 2020 . Ankete Git