Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Türkiye Cumhuriyeti'nin üniter yapısına ve bölünmez bütünlüğüne tehdit, huzuruna ve güçlenmesine engel olarak gördüğünüz siyasi partiler hangileri?

Ashaf: Chp.. Kendileri Türkiyenin en etkili "el frenidir" .. DTP'den bile tehlikeli olduğuna inanıyorum ve tabiki TKP-ÖDP partileride aynı şekilde.. Ergenekon çetesinde ismi geçen partiler =)
Uyku: TKP ve ÖDP için neden öyle düşündünüz? Neden/lerini merak ettim?
9 Haziran 2008 . Ankete Git
meşmet: eğer hayırsız işler yaparsa tabiki chp'de bunu anayasaya götürecek.peki chp iktidarda değil.ne yapabilir bu ülke için.ama iktidarda olsa eminim akp'den iyi olur.peki iz şunu söyleyin.pkk'yı destekleyen partiyi meclis'e çıkmasına izin veren kim?avrupa parlementosunun türkiyeyi temsil etmesi için leyla zanayı çağırıp,leyla zananında askerlerin kürtlere zarar verip öldürdüklerini söylemesine izin veren kim?bush'un her dediğini yapan kim?ırak'ın işgalini sağlayan BOP projesine gien kim?
27 Mayıs 2008 . Ankete Git
Ashaf: Bu kadar yüzeysel bakıyorsun yani olaya ? Laikliği koruyan bir partiymiş.. Yesinler.. =) Bugüne kadar diktiğiniz 1 tek tuğlayı gösterin bana ülke üzerinde "aha biz şunu yaptık.." dediğiniz bir yapıt-bir oluşum gösterin ki ben de tükürdüğümü yalıyayım... Ak Parti başa geldi geleli tek yaptığınız.. Ak partinin tüm icraatlarını anayasa mahkemesine götürüp iptal ettirmek.. Giden treni rayından çıkartmak asli göreviniz olmuş... Başbakan erdoğan zorla millete kapanın mı diyor..Ne şeriati ??
27 Mayıs 2008 . Ankete Git
abuzittin: CHP ile ÖDP'yi nasıl aynı cümlede kullanabiliyorsun. ÖDP de ne şansız bir parti. CHP'liler AKP'ye yakın olmakla suçlarlar, AKP'liler de CHP'ye...
27 Mayıs 2008 . Ankete Git
meşmet: chp atatürkün çizgisinde ilerleyen bir partidir.laikliği ve cumhuriyeti korumaya çalışıyor.en azından akp gibi ülkeyi şeriata götürmüyor.en azından dtp gibi ülkeyi bölmeye çalışmıyor yakında anlarsınız.
27 Mayıs 2008 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: 571_1453 . 6 Mayıs 2008