Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

KİM HAKLI? Eşimle 4 yıldır evliyiz. Her ikimizin de ikinci evliliği. Severek evlendik. Ama son aylarda aramızda yaşanan büyük kavgalar hakaretlerle bitiyor hep aynı konu. Ben artık bir çocuğumuz olsun istiyorum, eşim ise bu konu her açıldığında çığlık çığlığa itiraz ederek kavgaya başlıyor. Eski kocası onu hamileyken aldatmaya başlamış ve o buna katlanamayarak 2 aylık bebeğini aldırarak kocasını boşamış. Ben de artık baba olmak ve etrafımda bir de değil birçok çocuğum olmasını istiyorum, eşimi de çok seviyorum ama eger bu inadında devam ederse korkarım ondan ayrılacağım.

aydınlıkk: Anketi yapan ''fatsalı'' eşinden ayrılmadı ve de -burada yazdığı yorumlara göre- Ekim 2005'te çocukları doğdu.. Sabrın sonu selamettir...
26 Eylül 2014
mbkburo: Kavgalar varya çocuk yapmadan ayrıl.
19 Şubat 2013
hemingway_06: Anketörün eşi 2005 yılında doğum yapıyor ve sonuçta anketör baba oluyor. Olayın üzerinden de uzun yıllar geçmiş. Eski yorumlara bakarsanız görürsünüz... Şimdi bu ankete yapılacak olan yorumlar da bu anketöre özel duruma değil şimdi ya da gelecekte olması muhtemel durumlar hakkında insanlara çözüm sunacaktır. İnşallah evlilikleri mutlu bir şekilde devam ediyordur.
3 Ağustos 2011 . 1 üye beğendi
mcansum: Eşin eski eşinde yasadıklarını sende de yasayacağından korkuyor.Bebeğini aldırmak bir kadın icin kötü bisey.Belkide her kendi doğurduğu bebeğe her baktığında aldırdığı bebeği aklına gelicek.Ona çok güven ver.Hatta dibinden bile ayrılma derim.Faydası olmazsa istersen bi psikologa da basvurmayı denersin
12 Temmuz 2011
dpd06: Bir erkeğin kadındaki kürtaj sonrası psikolojisini anlayabilmesi çok zor,komşumuz kürtaj sonrası intihar etmişti,suçluluk psikolojisini yaşayan kadınla erkek arasında dağlar kadar fark var,üstelik bir de aldatma söz konusu,bu konuyu aranızda çözemezsiniz,eşinizin kesinlikle psikolojik destek alması gerekir.Yaşadıkları hiç kolay şeyler değil çünkü.
8 Temmuz 2011
poys: Bence derhal ayrıl. O kadın sizin zorunuzla çocuk yapsa bile çocuk sevmediği için çocuğunuza iyi bakmayacaktır. Çocuk sevgisi olmayan insanlarda merhamette olmaz. Kısaca derhal ayrıl hayatında dönüm nokta zamanın geliyor 40 yaşından önce çocuk sahibi olmalısın.
28 Ocak 2011
kahramantürk: Orta yolu bul birader.Eşini aldatmayacağına inandır sonra kendiliğinden ikna olur.
25 Ekim 2010
ışıl_ışıl: Eşinin üzeride halen eski yaşadıklarının etkisi var. Güvenemiyor kolay kolay seninle evlenmiş olsa bile. Bence zamanla ikna olur ama üzerine gitmemek lazım. Ee sene 2010, yok mu bir gelişme hala :)
26 Şubat 2010
ny12da: Sırf bu konu için ayrılmanız çok saçma olur bence. Bir psikolog her şeyi halleder.
28 Temmuz 2009
pinokyo: Bir şekilde inandır kendini nasıl olacağını bende bilmiyorum ama inandır kendini sonra mevzu çözülür
5 Şubat 2009
ukela: haklısın üstüne gitmeden ikna yoluyla çöz olayı olmadı profesyonel destek alın.
16 Kasım 2008
drosophila: Esin kötü bir deneyim yasamis. Bence bir terapistten yardim almalisiniz.
8 Ekim 2008
sümbül_06: eğer ayrılmaya tahammül edebileceksen onu yeterince sevmiyorsun demektir. kadını rahat bırak!
18 Ağustos 2008
ibrahimpekin: Haklısın ama ayrılmayıp sorunu farklı yöntemlerle halletmeye çalış.. Düşünmüyor mu eşin, çocuğu olduktan sonra eski eşini kaybetti ama çocuğu olmazsa senide kaybedecek! Korkusu yok mu kaybetmekten yana? Bence herkes bir değildir kavramını benimsemesi gerekiyor.. Allah yardımcınız olsun..
13 Ağustos 2008
zerrin_367: haklısın ama eşinde büyük bir travma geçirmiş bence.seninde onu aldatmandan korkuyor.çek onu bir kenarada adam akıllı konuşun
16 Temmuz 2008
meşmet: ayrılın ve bu iş burda bitsin....
16 Temmuz 2008
oyuncakbulut: Bunun çözüm yöntemi yok gibi görünüyor biladerim..
14 Haziran 2008
hazel19: hersey cocuk demek degildir bence
13 Haziran 2008
kankoo: Sabret.Tam olarak güvenini kazan.Birlikte bu sorunu aşabilirsiniz.
12 Nisan 2008
decaff: eşinin psikolojik destek alması gerekiyor.hala yaşadığı olayın etkisinden kurtulamamış.aynı şeyi yaşamak gibi bir korkusu var.onu tedaviye ikna etmeyi denesen.
22 Mart 2008
eoktay75: Bence yaşınız çok ilerli değilse biraz zamana bırakmalısın, eminim iyi bir zamanlamayla ikna edebilirsin, birden fazla çocuk olayına gelince umarım başbakanın etkisi olmamıştır.
16 Mart 2008
siyahmasal: Haklısın ama bence onu bir doktora götür,destek alması lazım bu konu onu çok yaralamış belli....
9 Mart 2008
janti: eşin çoculk yapmaktan korkuyor bu sıkıntı psikolojik bir çözümü kabul etti etti fazla ızdırap çekmeye değmez hayat çok kısa
20 Şubat 2008
Tun-cem: Eşin eski olayın etkisinden kurtulup, hayatı ikinize de zindan etmemeli.
15 Şubat 2008
blautrane: eşini anlaman gerekiyor hamileyken aldatılması psikolojisini yeterince bozmuş enpati kurarsan onu daha iyi anlarsın biraz zaman tanı kavgayla bir yere varamazsanız birbirinizi seviyorsanız eğer gerçekten eminimki bu sorunu çözebilirsiniz
22 Ocak 2008
karasu: bir uzmandan yardım alıp eşinizin sorununu çözmesine yardım edbilirsiniz. eşinizin erkeklere güveni kalmamış, anlaşılan sizi de kaybetmek istemiyor.
22 Ocak 2008
heartless: ona biraz daha zaman ver kadın yaralı üzerine fazla gitme hassas bir konu bu
20 Ocak 2008
seym@: Bir şekilde ikna et. Eşin de ne sabit fikirliymiş, bi olaydan dolayı kendisini nasıl da şartlandırmış yav, Herkes eski sevgilisi sanki.
17 Ocak 2008
ekinox: herkesin aynı olmadığına onu ikna etmeyi dene...
16 Ocak 2008
nilayy: sende haklısın eşinde haklı ama ona biara hak vermeniz lazım napsın sütten ağzı yanmış yoğurdu üfleyerek yiyiyo biraz zaman bence herşey yoluna girecektir acele edipte ayrılma
8 Ocak 2008
Anketi oluşturan üye: fatsalı . 29 Temmuz 2004