Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Eşimle 4 yıldır evliyiz. Her ikimizin de ikinci evliliği. Severek evlendik. Ama son aylarda aramızda yaşanan büyük kavgalar hakaretlerle bitiyor hep aynı konu. Ben artık bir çocuğumuz olsun istiyorum, eşim ise bu konu her açıldığında çığlık çığlığa itiraz ederek kavgaya başlıyor. Eski kocası onu hamileyken aldatmaya başlamış ve o buna katlanamayarak 2 aylık bebeğini aldırarak kocasını boşamış. Ben de artık baba olmak ve etrafımda bir de değil birçok çocuğum olmasını istiyorum, eşimi de çok seviyorum ama eger bu inadında devam ederse korkarım ondan ayrılacağım.

%69,9Haklısın ama ayrılma
%15,8Çözülemez ayrıl
%14,3Eşin haklı, sakın ayrılma
Ankete Katılım: 519 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 145 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

aydınlıkk: Anketi yapan ''fatsalı'' eşinden ayrılmadı ve de -burada yazdığı yorumlara göre- Ekim 2005'te çocukları doğdu.. Sabrın sonu selamettir...
26 Eylül 2014
mbkburo: Kavgalar varya çocuk yapmadan ayrıl.
19 Şubat 2013
hemingway_06: Anketörün eşi 2005 yılında doğum yapıyor ve sonuçta anketör baba oluyor. Olayın üzerinden de uzun yıllar geçmiş. Eski yorumlara bakarsanız görürsünüz... Şimdi bu ankete yapılacak olan yorumlar da bu anketöre özel duruma değil şimdi ya da gelecekte olması muhtemel durumlar hakkında insanlara çözüm sunacaktır. İnşallah evlilikleri mutlu bir şekilde devam ediyordur.
3 Ağustos 2011 . 1 üye beğendi
mcansum: Eşin eski eşinde yasadıklarını sende de yasayacağından korkuyor.Bebeğini aldırmak bir kadın icin kötü bisey.Belkide her kendi doğurduğu bebeğe her baktığında aldırdığı bebeği aklına gelicek.Ona çok güven ver.Hatta dibinden bile ayrılma derim.Faydası olmazsa istersen bi psikologa da basvurmayı denersin
12 Temmuz 2011
dpd06: Bir erkeğin kadındaki kürtaj sonrası psikolojisini anlayabilmesi çok zor,komşumuz kürtaj sonrası intihar etmişti,suçluluk psikolojisini yaşayan kadınla erkek arasında dağlar kadar fark var,üstelik bir de aldatma söz konusu,bu konuyu aranızda çözemezsiniz,eşinizin kesinlikle psikolojik destek alması gerekir.Yaşadıkları hiç kolay şeyler değil çünkü.
8 Temmuz 2011
poys: Bence derhal ayrıl. O kadın sizin zorunuzla çocuk yapsa bile çocuk sevmediği için çocuğunuza iyi bakmayacaktır. Çocuk sevgisi olmayan insanlarda merhamette olmaz. Kısaca derhal ayrıl hayatında dönüm nokta zamanın geliyor 40 yaşından önce çocuk sahibi olmalısın.
28 Ocak 2011
kahramantürk: Orta yolu bul birader.Eşini aldatmayacağına inandır sonra kendiliğinden ikna olur.
25 Ekim 2010
ışıl_ışıl: Eşinin üzeride halen eski yaşadıklarının etkisi var. Güvenemiyor kolay kolay seninle evlenmiş olsa bile. Bence zamanla ikna olur ama üzerine gitmemek lazım. Ee sene 2010, yok mu bir gelişme hala :)
26 Şubat 2010
ny12da: Sırf bu konu için ayrılmanız çok saçma olur bence. Bir psikolog her şeyi halleder.
28 Temmuz 2009
pinokyo: Bir şekilde inandır kendini nasıl olacağını bende bilmiyorum ama inandır kendini sonra mevzu çözülür
5 Şubat 2009
Anketi oluşturan üye: fatsalı . 29 Temmuz 2004