Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

KİM HAKLI? Antalya'da üniversite kampüsü içinde AIDS'e dikkat çekmek amacıyla bildirilerle birlikte dağıtılan prezervatifler, Milli Türk Talebe Birliği'nin (MTTB) tepkisine yol açtı. MTTB Antalya Başkanı İsrafil Hatip, AIDS'le mücadelenin prezervatifle değil, ahlaki gelişimle sonuç vereceğini savunarak basın açıklaması yaptı. Sizce AIDS'le mücadelede kim haklı?

woxow: öyle yada böyle beğensenizde beğenmesenizde herkez pompiş yapıyor. dürüst olun biraz rektörlük haklı
7 Eylül 2013
ali58: MTTB gibi milli ve manevi değerlerimizi savunan bir kuruluşun böyle bir teklif vermesi gayet doğal.Müslüman Türk halkı açısından bakarsak MTTB haklı, asimile olma yolunda olan Batı taklitçileri için de rektörlük...
12 Temmuz 2013
shendi_oync: aids sadece evlilik dışı ilişkilerde mi bulaşıyomuş..Bak hele...
5 Nisan 2013
feeling19: Sonuç olarak dikkat çekilmiş mi oraya bakılmalı...
2 Ekim 2012
nidaaksoy: AIDS ile mücadele sadece prezervatiflerle değil MTTB Başkanının dediği gibi ahlaki gelişimle de olmalıdır. İnsanlarımıza AIDS anlatılmalı korunma yolları anlatılmalıdır. Prezervatifte birtür korunma yöntemidir fakat tek başına yeterli olacağını düşünmüyorum.
22 Eylül 2012
eylül23: Güzel ülkem ne halde! Bilimsel gerçeklik, sonuçta insanlar ilişkiye giriyor...
10 Eylül 2012
mahinur: Dervişin fikri ne ise zikri odur. Ahlaki yozlaşmayı önleyici mesajlar vereceğine bilmem ne dağıtmanın zihniyeti belli.
7 Eylül 2012 . Polemikleri Oku
jilyat: Bir hastalık ahlakla zor şifa bulur. Cinsel yaşam diye birşey var. Eşlerini aldatan, hovardalığı, çapkınlığı erkeğin hakkı hatta şanı olarak gören bir toplum var. Bu açıdan da baksanız diyorum.
13 Temmuz 2012
Blase: Elalemin ahlakından size ne Sayın İsmail Hatip?Siz işinize bakınız!
30 Haziran 2012
bjk1903: Bu hastalıkta evlilik dışı ilişkilerin önemli payı vardır. İnsanları hem cinsel hastalıklardan korunma yöntemleri konusunda, hem de ahlakî bir yaşam sürmek konusunda bilgilendirmek gerekir. Her iki çalışma da faydalıdır.
30 Haziran 2012
berxay: MTTB'ye göre AIDS ahlaksız bir hastalık yani AIDS'i imana getirmeye çalışıyorlar :D Saçmalığın daniskası. Rektörlük haklıdır bence.
22 Haziran 2012
coniss: Bir de hıv virüsüne soralım o ne diyecek?
12 Şubat 2012
as1908: İkisi birlikte yapılmalı. Hem korunma yöntemleri teşvik edilmeli hem de ahlaki gelişim desteklenmeli. Kaldı ki son çalışmalar prezervatifin cinsel yolla bulaşan bir çok hastalığa engel olamadığını ortaya koydu.
6 Şubat 2012
pinokyo: AIDS sadece hayat kadınlarından bulaşmıyor ki. İncir Reçeli filmini hatırlatırım. O yüzden rektörlük haklı. ( Hey be koca devrimci pinokyo ! yumurtaladığımız rektörlere hak verecektin hee. Vay be ) ( Bir iç konuşma)
28 Aralık 2011
çiçek: Evlilik dışı ilişkilerde her türlü risk vardır.Ya o ahlaki düşünceyi vereceksin ya da prezervatif dağıtacaksın.Başka şık yok.
22 Aralık 2011
servetcembar: İsrafil Hatip gelişimini tamamlayınca beni bir arasın o dağıtılmasını istemediği şeyler nasıl kullanılır bir anlatayım ben ona...
16 Aralık 2011
Red-kit: Yobaza prezervatif versen ne olur :D
13 Aralık 2011
Fatih_yaşar: Sen ne dersen de gençlik mutlaka evlilik dışı ilişkide bulunur.Önlemini almak lazım.
11 Aralık 2011 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Prezervatif dağıtmalarında bir mahsur görmüyorum. Amaçları her ne olursa olsun.
10 Aralık 2011
pırıl_pırıl: AIDS'le mücadelede her ikisi de önemli. Günübirlik ilişkiler hastalığın yayılmasına ysrdımcı olur, meşru ilişkilerde risk durumunda önlem alınmazsa bu da yine hastalığın yayılmasına yardımcı olur.
10 Aralık 2011
keremege: Rektörlük haklıdır elbette. Diğerinden beklenen anca budur işte. Ahlaksız zihniyet bunların ki. Fazla söze gerek yok...
10 Aralık 2011
dpd06: MTTB ne zaman haklı oldu ki şimdi olsun..Ahlak deyip duruyorlar ya ona kıl oluyorum,nerde bu muhafazakar görüş var,en ahlaksız da onlar bana sorarsanız.En güzel örneği de MHP'nin son skandalı,sorsan neler anlatır,vatan millet sakarya ahlak türklük vs ama ahlaksızlık da en çok onlarda işte.Bu tür kısıtlamaların sonuçları her zaman bellidir,bunları da maalesef onlar kesinlikle anlayamazlar çünkü görüşleri asla izin vermez.
9 Aralık 2011 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: dctr . 6 Aralık 2011