Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Antalya'da üniversite kampüsü içinde AIDS'e dikkat çekmek amacıyla bildirilerle birlikte dağıtılan prezervatifler, Milli Türk Talebe Birliği'nin (MTTB) tepkisine yol açtı. MTTB Antalya Başkanı İsrafil Hatip, AIDS'le mücadelenin prezervatifle değil, ahlaki gelişimle sonuç vereceğini savunarak basın açıklaması yaptı. Sizce AIDS'le mücadelede kim haklı?

%50,4Şüpheli ilişkide prezervatif kullanımını öneren Rektörlük
%33,8Evlilik dışı ilişkiye girmemeyi savunan MTTB
%10,8İlgilenmiyorum
%5,0Bence;
Ankete Katılım: 139 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 36 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

woxow: öyle yada böyle beğensenizde beğenmesenizde herkez pompiş yapıyor. dürüst olun biraz rektörlük haklı
7 Eylül 2013
ali58: MTTB gibi milli ve manevi değerlerimizi savunan bir kuruluşun böyle bir teklif vermesi gayet doğal.Müslüman Türk halkı açısından bakarsak MTTB haklı, asimile olma yolunda olan Batı taklitçileri için de rektörlük...
12 Temmuz 2013
shendi_oync: aids sadece evlilik dışı ilişkilerde mi bulaşıyomuş..Bak hele...
5 Nisan 2013
feeling19: Sonuç olarak dikkat çekilmiş mi oraya bakılmalı...
2 Ekim 2012
nidaaksoy: AIDS ile mücadele sadece prezervatiflerle değil MTTB Başkanının dediği gibi ahlaki gelişimle de olmalıdır. İnsanlarımıza AIDS anlatılmalı korunma yolları anlatılmalıdır. Prezervatifte birtür korunma yöntemidir fakat tek başına yeterli olacağını düşünmüyorum.
22 Eylül 2012
eylül23: Güzel ülkem ne halde! Bilimsel gerçeklik, sonuçta insanlar ilişkiye giriyor...
10 Eylül 2012
mahinur: Dervişin fikri ne ise zikri odur. Ahlaki yozlaşmayı önleyici mesajlar vereceğine bilmem ne dağıtmanın zihniyeti belli.
7 Eylül 2012 . Polemikleri Oku
jilyat: Bir hastalık ahlakla zor şifa bulur. Cinsel yaşam diye birşey var. Eşlerini aldatan, hovardalığı, çapkınlığı erkeğin hakkı hatta şanı olarak gören bir toplum var. Bu açıdan da baksanız diyorum.
13 Temmuz 2012
Blase: Elalemin ahlakından size ne Sayın İsmail Hatip?Siz işinize bakınız!
30 Haziran 2012
bjk1903: Bu hastalıkta evlilik dışı ilişkilerin önemli payı vardır. İnsanları hem cinsel hastalıklardan korunma yöntemleri konusunda, hem de ahlakî bir yaşam sürmek konusunda bilgilendirmek gerekir. Her iki çalışma da faydalıdır.
30 Haziran 2012
Anketi oluşturan üye: dctr . 6 Aralık 2011