Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

KİM HAKLI? Merhaba, belki çok sıradan bir soru olacak ama genelin fikrini almak açısından bu konuda bir anket yapmak istedim. Ben 23 yaşımdayım ve bir yıldır birisiyle çıkıyorum. Sevgilimle birlikte olmak istiyorum, yani cinsel açıdan ancak kız arkadaşım bunu kabul etmiyor. Evlendiği kişiyle bunu yapması gerektiğini düşünüyor. Ben de bu devirde hala böyle bir düşüncenin varolmasını anlayamıyorum ve hatta çok sinirleniyorum. Kız arkadaşım dururken bunu başkalarıyla yapmak istemiyorum. Bu konu açıldığı her seferinde kız arkadaşımla büyük kavgalar yaşıyoruz. Siz kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?

Anketelma: Ayrıl onla istersen ama kız arkadaşın da haklı
26 Temmuz 2020
seymanur: Ne demek bu devirde ?? Bunun deviri mi var. Kız arkadaşın haklı. Dünya hali bu neyin ne olacağı belli olmaz.
26 Temmuz 2018
sekendiz: Siz erkekler de bu da var bi kere dersin yokmu dedi ee neden bu ısrar. Kabul etse hiçmi düşünmeyeceksin ama istememişti diye. Kız haklı,kendi tercihleri kendi bedeni.
15 Şubat 2016
pırıl_pırıl: Git kendine kullanacak başka birini bul ;) Kızın da yerinde olsam seni postalamıştım.
27 Ocak 2015 . 2 üye beğendi
aydınlıkk: En güzel beraberlikler anlaşarak ve doğru şekilde olanlardi.. Bir bayanı sadece ''cinsel obje'' olarak görmek ve -herhangi bir şey için- ''evet'' demesi için zorlamak, asla onurlu bir erkeğe yakışmaz.. İnsan, sevdiğinin ve herkesin bir kalbi ve duyguları olduğunu kesinlikle unutmamalıdır...
3 Ekim 2014 . 3 üye beğendi
biiseydicem: Kız namuslu olum saçmalama kendine çeki düzen ver bu kızıda kaçırma
16 Temmuz 2014 . 2 üye beğendi
mehmetdelice: kızda haklı
14 Mart 2014 . 1 üye beğendi
deryyya: karşı taraf sizinle aynı şeyi düşünmüyor olabilir ama onun düşüncelerine de saygı duymalısın.bir ilişki de bencil olmamak gerekiyor benim düşüncem böyle
6 Kasım 2012 . 3 üye beğendi
bjk1903: Belli ki kız arkadaşın senden epeyce ahlâklı ve aklı başında biri. Sen kendine başka birini bul.
25 Haziran 2012 . 5 üye beğendi
scaryface35: Keşke tüm kızlar onun gibi olsaydı.
11 Mart 2012 . 3 üye beğendi
dpd06: Kullanıcı adıyla anket çok güzel uymuş:D Bana sorarsan sevgilinle olmaz o iş. Zorlayacak halin yok, istemiyormuş işte, sonuçta ayrılırsanız sana hiçbirşey olmayacak ama onun için herşey daha zor olacak özellikle de bu toplumda.
6 Kasım 2011 . 1 üye beğendi
crayz550: İlişkiye girdin,sonra Allah göstermesin vefat ettin,o kız ne olacak.
1 Ağustos 2011 . 1 üye beğendi
umutcul: Bu devir derken? Hiç bir devirde değişmeyecek bazı değerler vardır ki kızın bunu söylemesi gayet doğal hatta normal olan.
24 Temmuz 2011 . 2 üye beğendi
Blase: 23 yaşındayım diyorsun ama 30 gösteriyor.Ayrıca sen haklısın
21 Temmuz 2011 . 1 üye beğendi
swordlion: Ama olmaz ki müdür.Her erkek sevgilisiyle ilişkiye girerse ileriki yıllarda doğan çocuklar anneleri hakkında ne düşünür?
10 Nisan 2011 . 2 üye beğendi
ulkucu_305: bizim dinimizde evlilik olmadan böyle şeyler haramdır, zinadır.bence dini açıdan da düşünmelisin.
10 Ocak 2011 . 2 üye beğendi
as1908: Bir kere bu devirde lafı çok yanlış. İnsanlık var olduğundan beri evlilik dışı ilişkiler var. O zaman rastgele sevişen il çağ insanları bu anlamda bizden daha modern miydi? Bence cinsel ilişki için evliliği beklemek hem insani bir duygu hem de modern insana yakışır bir tercihtir. Zira evlilik dene kurum modernleşme ile ortaya çıkmış ve kuralları belirlenmiştir. Bunun dışında bir insanın ilişki için hazır hissetmemesi doüğaldır. Belki de kız sana güvenmiyor ya da daha seninle yapmak istemiyor.
16 Ağustos 2010 . 2 üye beğendi
ak_yürek: Sevgi cinsel ilişki yaşamak değildir.
13 Nisan 2010 . 1 üye beğendi
springg205: Sen tatmin ol, sonra kızı yüz üstü bırak git. Madem çok istiyorsun neden onunla hemen evlenmiyorsun.Bu işin devir çağ modernizmle hiç alakası yok. Biri kız kaardeşinden bunu isterse tavrın ne olurdu?
19 Mart 2010 . 1 üye beğendi
altayy: Öncelikle 23 yaşındayım demişsin ama pollemik kayıtların 28 diyor, hayırdır? Bu devir derken herkes tavşanlar gibi sevişmiyor önce bunu bir kafana sok, sonra senin kızkardeşine biri böyle bir teklifle gitse ne düşünürsün? Kızkardeşin bu konuyu sana açsa ' amaan hangi devirdeyiz hemen git seviş' mi dersin? hiç sanmıyorum. İkna edebiliyorsan yap ama burada ikiyüzlülük yapma bence..
28 Ocak 2010 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
padişah: Kız arkadaşının yerinde anneni, kızkardeşini, halanı ve teyzeni olmasını istermiydin.Yani istemediği halde evlenmeden cinsel birliktelik yaşamasını hoş görür müsün?Eğer görürsen hadi başka mahalleye...
10 Ocak 2010 . 1 üye beğendi
sofi_s: Kesinlikle çok şanslısın böyle bir sevgilin olduğu için.
18 Ekim 2009 . 1 üye beğendi
bese: Bence bu devirde böyle bir arkadaş bulduğun için çok şanslısın ama kız arkadaşın sana denk düştüğü için çok şansız arkadaşın haklı sonuna kadar helal olsun kıza valla...
28 Temmuz 2009 . 1 üye beğendi
ny12da: 'Bu zamanda' diyerek çok saçma bir şey demiş oldun! Kız bu zamanda diye kendisini eşine saklamaktan vazgeçsin yani! Çok saçma! Bunu erkeklerin anlaması olanaksız. Bir bayan senin bu teklifini reddediyorsa bu onun erdemli biri olduğunu gösterir. Başka kızlarla düşüp kalkman onu yaralasa da o reddediyorsa bu onun ne kadar iyi biri olduğunu gösterir. Bence kız bir an önce seni terk etmeli. Onu hak etmiyorsun! 'Bu zamanda'ymış!! Hasbinallah!!
28 Temmuz 2009
papaqan: Kız arkadaşına katılıyorum.Evlenildiğinde yapılacak işler bunlar (pek de anlamam ama) :)
10 Haziran 2009
delü: Kız doğru düşünüyor bence neden evlendikten sonra istemiyorsun bunu kıza karşı anlayışlı olman lazım bence o haklı.Bu devirde,haklısın böyle düşünen çok az kız var bende aynen evlendiğim kişiyle birlikte olurum sevgilimle değil.Bu düşüncemide dile getirmekten hiçbir zaman çekinmedim doğrusuda budur.Birde şöyle düşün bakire olmayan biriyle evlenmek istermisin?Bunu kimse istemez bence sende istemezsin.Bu istediğin büyük bir şey.Senin için bir sorun olmayabilir ama kız için sorundur.
1 Nisan 2009
Ankmehmet: Yarın bir gün ayrıldığınızda o kızın ne olacağınıda düşün biraz arkadaşım bu kadar bencil olma.
27 Mart 2009
62yurtsever: Kız kendi açısından haklı, sende kendi açından haklısın.Ya bekleyeceksin evlenmeyi istiyorsan yada yeni ufuklara açılacaksın onu geride bırakıp.Bence durduğun kabahat. :)
21 Şubat 2009
Misyon: Öncelikle size bir soru sorucam ve dürüstce cevap vermenizi isticem.Siz Bakire olamayan bir kızla evlenirmisiniz? kız arkadaşınızda istediğiniz her defasında bu soruyu kendinize sorun ve ona göre davranın.Bu arada kız arkadaşınızı tebrik ediyorum.
5 Şubat 2009
byz_26: Bence kızarkadaşının fazla üstüne gelmemelisin. Ailesinin tedbirleri onu korkutmuş olmalı. Bence kız arkadaşının üstüne biraz daha gidersen onu kaybedersin. Ayrıca kız arkadaşın senden küçükse mesela 19-20 yaşındaysa bunu istememesi çok doğal.
2 Şubat 2009
Anketi oluşturan üye: muzdarip . 9 Ağustos 2004