Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

KİM HAKLI? Ben işe giderken iyi giyinmeye güzel ve özenli olmaya çok dikkat ederim. Eşim de işe giderken her sabah duş alır, özenerek traş olur saçlarını düzeltir, titizlikle seçer kıyafetlerini. Ama ben sadece evde otururken de, rahat şeyler de giysem yine de kendime dikkat ederim bu benim yanımda her kim varsa ona saygım diye düşünürüm, en önemlisi de yanımda eşim var beni en iyi halimle görmeye onun hakkı var diye düşünürken eşim spor yapar eve gelir, 10 saat araba kullanır eve gelir ve pis pis oturur, yanımda pis pis uyur. Buna katlanamıyorum, neden ben onun yanında kendimi salmıyorum da o bu şekilde davranıyor? Haksız mıyım ona bozulmakta?

ninjaburak2002: Abla bu ne ya malum hikaye başlangıcı gibi...Çocuk musunuz söylesene eşine madem rahatsızsın.
4 Ocak 2021
seymanur: Uyar
26 Temmuz 2018
pırıl_pırıl: Adam her sabah duş alıyormuş zaten... Günde kaç kez duş almalı sizi memnun etmek için? Bence abartıyorsunuz, rahat bırakın adamı :D
27 Ocak 2015 . 1 üye beğendi
aydınlıkk: Zaten önemli olan eşine karşı bakımlı, temiz olmaktır.. İşe giderken/dışarı çıkarken gerekli özeni gösteren, fakat eşinin yanında durumuna önem vermeyen kişiye sorulmalıdır: Bu fark niye?..
27 Eylül 2014 . 2 üye beğendi
biiseydicem: bunu ona söylemelisin
16 Temmuz 2014
mbkburo: Zamana bırakmalısın.
19 Şubat 2013
nida_aksoy: Haklısınız.. Bir insanın 40 yıllık eşi de olsa her ne kadar birbirine alışırlarsa alışsınlar başkalarının yanında yapılan saygıyı özeni dikkati eşler de hakeder.
11 Şubat 2013
deryyya: ince şeyleri düşünmesini hep biz kadınlar erkeklerden bekleriz ama anlayın artık arkadaşlar!
6 Kasım 2012
scaryface35: Düşüncelerinizi onunlada paylaşın zamanla düzelecektir.
11 Mart 2012
umutcul: Kesinlikle haklısınız bence, bundan en başta kendisinin rahatsız olması lazım ama hadi kendisi alışkın bari hayatını paylaştığı kişiyi düşünsün. Benim en çok dikkat ettiğim ve edeceğim bir konudur bu.
24 Temmuz 2011
dpd06: Ne deseniz haklısınız aslında,rahat giyinmesi ayrı ama pis olması apayrı bir durum, bir de temiz insana pis acaip kokar yani kokuyu çok rahat alırsınız:D Ama erkeklerde özellikle evli olanlarda ben böyle bir eğilim gördüm,elbtte titiz eşler de vardır,hatta umarım bana da onlardan denk gelir yoksa kapı dışı ederim valla,cinayet sebebi:D
8 Temmuz 2011
swordlion: Oturması bir şey değilde yatması olmaz. Konuşup yatmadan önce duş alması gerektiğini söylemelisin. Bir de bu anketten haberi olursa kalbi kırılır.
11 Nisan 2011 . 2 üye beğendi
sinasi001: Haklısın da bozulacak bişey yok anlat eşine durumu güzellikle bi orta yol bulursuu herhalde
25 Mart 2011 . 1 üye beğendi
ak_yürek: Haklı olmaya haklısın ama ona biraz empati kurmanı tavsiye ederim. Sonuçta akşama kadar yoruluyor ve kimbilir eve kendini zor atıyordur. Hiç kimse yorgun olarak geldikten sonra biraz kendime bakıyım diye düşünemez herhalde. Ama yine de yapması gerekir diye düşünüyorum.
13 Nisan 2010 . 1 üye beğendi
padişah: Abartıyorsun gibi geliyor!
10 Ocak 2010 . 1 üye beğendi
ny12da: E bize yakınacağınıza onu uyarsanıza!
28 Temmuz 2009 . 1 üye beğendi
ayseceylin: bence doğal olmanız yeterli.eşin eminimki senin pasaklı halini cok merak ediyordur.Eşine hiç bozulma.
6 Nisan 2009 . 1 üye beğendi
keremo: Eşin 10 saat araba kullanıp spor yapıyormuş.Haksızsın.
16 Mart 2009 . 1 üye beğendi
62yurtsever: Sen haklısın.Ama bunu eşine aynen bu şekilde anlat ,seni anlayacaktır.En azından saygı duymalı.
20 Şubat 2009 . 1 üye beğendi
Misyon: Onu değiştirebilirsin.Konuşarak çözülebilir birşey.
5 Şubat 2009 . 1 üye beğendi
byz_26: haklısın ama eşini uyarmalısın.
2 Şubat 2009 . 1 üye beğendi
kızzıll: haklısın ama çok da abartmamak gerek en nihayetinde adam gün 24 saat yanında takım elbise sinek kaydı traşla olamaz rahat etmek ister...
26 Ocak 2009 . 1 üye beğendi
gödaz: bence onun da bu özeni sana göstermesi lazım.
2 Kasım 2008
haceriye: Tabii ki haklısın bu da soru mu? tebrik ederim seni ya,herşeye bu kadar dikkat ediyorsan mükemmel bi eşsin bence..
29 Ekim 2008
menntre: birazda senin Elinde olan bir sey sucu sadece karsida arama bence
14 Eylül 2008
anket87: Evet unutmamak gerekir ki erkekler için evleri onların inidir. En doğal bulundukları ortamdır. Doğallık belki pis olmak demek değildir ancak tembellik etmek için evden başka uygun bir yerde yoktur. Ancak senin ona gösterdiğin bu hassasiyeti onunda sana göstermesi gerekir. Bence bu konuda haklısın. Bunu eşinle ciddi bir biçimde konuşman gerekir. Şikayet ve sitem tarzında konuşmanın bir işe yaramayacağını düşünüyorum.
2 Eylül 2008
Jerenne: Kesinlikle haklısın.. İnsan en azından gösterdiği kadar değer ve saygı görmeli.. Sen ona karşı bu kadar özenli davranırken onun sana bu şekilde umursamaz davranması olmamış gerçekten de.. Bence en iyisi sen de birgün onun sana yaptığı gibi pis pis , bakımsız bir şekilde otur onun yanında da neler hissettiğini anlasın :D
24 Ağustos 2008
ibrahimpekin: Düşünüyorum da acaba eşin de; 'evlendim ya gerisi kolay' deyip kendini salıverenlerden mi? Eminim evlenmeden önce böyle değildi! Bir defa olsun seninle buluşmaya pasaklı bir şekilde gelmedi. Ama evlendin, eşin artık çok değişti. Bence ne söylersen söyle çok zor değişir o. Gençliği gitmiş, artık emekli olmanın hesaplarını yapıyor belkide! Sert bir tavır koysan ortaya belkide gururuna yediremeyip daha beter olur. Allah yardımcın olsun diyorum 'lal'
5 Ağustos 2008
niyazi94: Vallahi gülü seven dikenine katlanır ne diyeyim :))
1 Ağustos 2008
zerrin_367: haklısın ama yorgun olur bence.bu yüzden pis kalır belki.
16 Temmuz 2008
Anketi oluşturan üye: lal . 28 Temmuz 2004