Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Gayet samimi olduğumuz bir arkadaşımız, işle alakalı bir konuda olumsuz bir durum yaşadı. Bunu benimle paylaşmak için aradı ve karşılıklı konuşuyorduk. Tabi ben de onu destekler nitelikte konuşuyordum. Ancak o konuşurken araya girip bir şeyler söylediğimi düşünmüş olmalı ki bana; ''sende lafımı kesme, ille de bir şeyler söylüyorsun'' dedi. Ben de; ''bana kızma yahu'' falan dedim hafif gülerek ama resmen fırçaladı bu sebeple. Ben de susup dinledim. Sonra anlattı konuştu, ben sustum tabi doğal olarak. Sonra ben susunca ''orada mısın?'' dedi, ben de dinlediğimi söyledim. Neyse sonra konuşalım dedi. Ben de tamam iyi akşamlar dedim kapattım. Ancak bu davranışına ve bana kızmasına tepki gösterdik. Çocuk değiliz ve çocukla da konuşmuyoruz malum. Şu anda da aramızda isimsiz bir küslük var, iletişim kurmuyoruz ikimiz de. Sizce burada kim haklı?

%68,4Ben
%26,3Fikrim yok
%5,3Arkadaşım
Ankete Katılım: 19 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Haklılık meselesi değil gibi...işle ilgili sorunları hala varsa ve mutsuzsa ondan aramıyordur...Ve mutsuzluk bulaşıcıdır kardeş...Salla o arasın mutlu hissedince...
8 Ağustos 2020
Anketelma: Sen
26 Temmuz 2020
keremege: Anlayışsızlık yapmışsın. Sus da bi dinle önce. Sonra yorum yap..
6 Mart 2020
goktug56: ikinizde haksızsınız. sana o lafı söylemekle haksız, telefonu arkadaşının suratına kapatmanla haksızsın.
1 Temmuz 2019
pinokyo: Adam stresli. Sadece dinlenmek ve haklı bulunmak istiyor. Cevap duymak istemiyor. Meselenin peki nedeni ile ilgilenmiyor. Sadece dinle ve o susunca klasik bir iki teselli cümlesiyle sen haklısın de. (Güzin abla Pinokyo)
12 Mayıs 2019 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: sari_zeybek . 10 Mayıs 2019