Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Benim bir erkek arkadaşım var ve 2 senedir beraberiz. Erkek arkadaşım benimle birlikte olmak istiyor, aslında ben de istiyorum ama eğer böyle bir şeyi sevdiğim birisiyle yaparsam onunla evlenceğim gözüyle bakıyorum. Bu yüzden çok kararsızdım. Erkek arkadaşım bana 'istemezsen seni zorlayamam; sonra yani ayrıldıktan sora üzülmeni, pişman olmanı istemem' dedi. Daha olmadan ayrılıktan söz ettiği için 'ben istemiyorum' filan dedim. O da tamam dedi ama şimdi bana çok soğuk davranıyor. Sizce kim haklı?

%82,4Ben
%17,6Erkek arkadaşım
Ankete Katılım: 669 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 193 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Ben anlamadım diyorsun ki 'sevdiğim biriyle yapmak' E bacım sen bu adamı sevmiyor musun ? Yani hem sevgilin hem sevdiğin değil mi ? Bence sen gel Ayşen abla'nın sözünden çıkmaz ne demişti o : 'Evlenmeden olmaz'
30 Kasım 2012
bjk1903: Evlilik öncesi böyle bir şey yapmadığın için çok doğru bir karar vermişsin.
28 Haziran 2012
dpd06: Böyle bir memlekette sen haklısın elbette ama suçlu sistem :D
22 Kasım 2011
ordek: Bence istediğini vermemelisin.Baştan belli etmiş kendini sen haklısın..
26 Mart 2011
Görkem07: Evlenmeden vermeyin kızlar. Bir erkek olarak söylüyorum birlikte olursunuz sizinle bir süre vakit geçirir sonra ayrılır evlenmez. Daha sonraki ilişkileriniz de bu sorun sürekli olarak karşınıza çıkar ve büyür. Ne kadar modern! , ilerigörüşlü! bir erkek olursa olsun bakire olmayan bir bayanla evlenmektense bakire olanla evlenmeyi yeğler. Bu dediklerim bir kulağınızdan girip öbüründen çıkan arkadaşlar varsa da tanışabiliriz :)
1 Ağustos 2010 . 4 üye beğendi
ny12da: Sana dayatma yapmaya çalışıyor (sözüm meclisten dışarı) çakal kendince... Kararının arkasında dur ve bu karara saygı duymasını sağla.
19 Ocak 2010
padişah: Sen haklısın tabi.Bayanlar evlenmeden kesinlikle cinsel birliktelik yaşamamalı.Yazık oluyor sonra...
10 Ocak 2010
ışıl_ışıl: Sen haklısın, işine gelmiyorsa soğuk davransın, seni bağlamaz, hayat senin hayatın, riske atmamalısın o soğuk davranacak diye.
13 Kasım 2009
nalanlive: kafana takma sen haklısın
23 Nisan 2009
62yurtsever: Sen haklısın arkadaşım.Herkes niyetini az çok karşıdakine anlatmış.Herkes istediğini yapıyor anlaşılan şuanda.Erkek arkadaşında fikrine saygı duymalısın.Kimse hiçbirşeyi karşıdakine zorla kabul ettiremez netice olarak.Bu ilişki sanırım sona gelmiş bu arada.
25 Şubat 2009
Anketi oluşturan üye: achelya . 22 Ağustos 2005