Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Pazar günü aniden kız arkadaşım beni kahvaltıya davet etti ki saat öğlenin 1'i ve ben daha yeni uyanmıştım. Kendisine ayıp olmasın diye gideyim dedim. Hazırlanıp hazırlanmaz hemen evden çıkacağımı söyledim. Tamam dedi bana. Fakat benim de sabah duş almam gerekiyordu. Anlarsınız ya gece rüya görürsünüz ve sabah kalktığınızda duşa girersiniz. Cenabetlik durumları yani. Neyse kız arkadaşımın yanına geldiğimde kız arkadaşım bir sinirli bir sinirli... Parçalayacak neredeyse beni yani... Ona mazeretimin olduğunu o yüzden geç kaldığımı söyledim. Mazeret falan dinlemem sen çok uyuşuksun o yüzden geç kaldın dedi bana. Israrla mazeretim olduğunu söyledim. Mazereti sordu. Ve bende zorunlu duş almam gerektiğini, o yüzden geç kaldığımı söyledim. Ve benim bu mazeretimi kabul etmedi. Arkadaşlar ben cenabet vaziyetinde dışarı çıkmam. Şimdi soruyorum size sizce kim haklı?

%76,0Ben haklıyım
%24,0Kız arkadaşım haklı
Ankete Katılım: 1.102 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 244 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

dpd06: Ne büyük dertlerin varmış senin öyle,anket yapacak kadar dert etmişsin arkadaş:D Kız arkadaşın haklı,1'e kadar uyunur mu hem cık cık cık...
11 Ekim 2011
turkuazz_: Davet ettiğinde söyleyebilirdin mazeretini.
22 Temmuz 2011
mert_2239: Gusülsüz dışarı çıkmamakla en doğrusunu yapmışsın. Kızlara bu konularda fazla taviz verme. Ahirette geç kalmaktan değil gusülsüz gezmekten hesaba çekileceksin.
1 Ağustos 2010
ukela: Arkadaşla sevgilisi de müzelikmiş bu arada. O bu değilde editörün notu beni benden aldı yne:)
5 Şubat 2010 . Polemikleri Oku
padişah: Hemen bırak o kızı!
6 Ocak 2010
berxay: Öncelikle bunu herkesle paylaştığın için iğrençsin. Ama haklısın, kız çok merak ediyorsa söyleseydin sende.
28 Haziran 2009
papaqan: Tabii ki de sen haklısın. Kızda inatçıymış ha :)
27 Haziran 2009
affan: Komik. =)
19 Haziran 2009 . Polemikleri Oku
b..: Kız arkadaşın haklı. Ona söylemeliydin duşa girmem gerek biraz gecikebilirim diye.
6 Mart 2009
pinokyo: Öncelikle bu ne açık sözlülük ve bu ne dobra anket valla ne diyeyim olaya dini açıdan bakarsak sen haklısın diğer türlü de sen haklısın heralde valla ben 3 senelik üyeyim böyle bir anket görmedim helal olsun.
10 Şubat 2009
Anketi oluşturan üye: alis . 27 Eylül 2004