Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Çok yakın bir arkadaşınız, sizin nefret ettiğiniz ve asla evine adım atmayacağınız biri ile aynı evde yaşamaya başladı. Siz de bunu öğrendiniz de tepki gösterdiniz. Arkadaşınız ise bu tepkinizin yersiz olduğunu, o eve kendisi için gidip gelebileceğinizi iddia ediyor. Ama siz arkadaşınıza hem sizden habersiz böyle bir şey yaptığı için, hem de sizin nefret ettiğiniz kişinin yanında yer aldığı için kızıyorsunuz. Sizce kim haklı?

%55,1Siz haklısınız
%30,9Arkadaşınız haklıdır
%14,0İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 1.001 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 298 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

scaryface35: Özür dilerim ama seçenek sunardım.
11 Mart 2012
umutcul: Yakın arkadaşın elbetteki pek çok şeyi seninle paylaşır ama ille de her bişeyde senden izin almak zorunda değil, bence böyel bir beklenti içinde olman yanlış. Aynı şekilde sen de kendine göre doğru olan birşeyi yapabilirsin. Kaldı ki bu sizin görüşmelerinize engel değil. Bence gereksiz bir benmerkezci düşüncedesiniz.
24 Temmuz 2011
ny12da: Benim arkadaşım da aynı şeyi yaptı. Ben de eve gitmemeye karar verdim.
19 Ocak 2010
as1908: Arkadaşınla arandaki yakınlığa bağlı. Vazgeçemediğin bir insansa katlanacaksın.
3 Kasım 2009
delü: Aslında ikinizide haklı bulmadım konuşarak halledilebilir.Sen gitmezsin o eve olur biter tepki gösterme boşyere sonuçta arkadaşın birbirinizi kırmayın olabilir böyle şeyler bunu bildiği halde iant olarak yaptıysa bilemicem.Belki senin bir davranışına çok kızdı ve böyle birşey yaptı.
2 Nisan 2009
akrepq: Bu kadar çok sinirlendiysen, o zaman arkadaşını kendi evinde barındır.
23 Mart 2009
Misyon: biriyle birşeyi paylaşıyorsanız onunda fikrini almak zorundasınız.
5 Şubat 2009
duffygirl: Sen düşmansın diye odamı düşman olucak nefret etmenin sebebi onunla senin aranda bişi.Dünya kimsenin etrafında dönmez sen istemiyorsun diye mantık biraz...
11 Ocak 2009
pinokyo: Kesin haklı bir taraf yok bence herkes kendince haklı
19 Aralık 2008
onurjinal: illa evine gitmek zorundamısın çok yakın arkadaşınsa zaten sana bu durumda evine gelmeni gerektirecek bi olay çıkarmaması lazım
28 Kasım 2008
Anketi oluşturan üye: belen . 24 Mart 2007