Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KADINLARA ÖZEL KİM HAKLI? Ben bir ilişkide bayanların belirli bir yaştan sonra sadece sevilmek, güvenmek ve özellikle bunu sürekli olarak hissetmek isteyeceklerini savunuyorum. Bayan arkadaşların bazıları ise bir ilişkinin 'heyecan olmadan olmayacağı' görüşünü savunuyorlar. Ben 'heyecan geçici, sevgi, güven ve zeka kalıcıdır' diyorum. Sizce kim haklı?

%74,5Sevgi, saygı ve güveni savunan ben
%25,5Heyecanı ve kalp çarpınıtısını savunan bayan arkadaşlar
Ankete Katılım: 298 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 118 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

ışıl_ışıl: Bu konuda kararsızım :) Sadece sevilmek de yetmiyor her zaman, heyecan arayışı ise zararlı olabilir. O yüzden de 'bilmiyorum' :)
20 Ocak 2010 . 1 üye beğendi
krgöz: Şu an için düşüncem heyecan ve kalp çarpıntısı ama güvenmeden de parmağımı kıpırdatmam, ilerleyen zaman ne getirir bilemiyorum ama yaş ilerleyince ister istemez heyecan kalmayacağını düşünüyor gibiyim hoşçakal...
13 Aralık 2009
Ugugug: Heyecan arayanlar hiçbir zaman anne olmamak kaydıyla hayatını öyle idame ettirebilirler, doğrusu elbette sağlam temellerdir.
11 Temmuz 2009
Mohikan: O bayan kim ya,bayanların yüzkarasıymış resmen.Ben bayanların anaç olduklarını düşünürüm,aksine de erkekler heyecan ister.Dünya tersine dönüyor galiba.
14 Haziran 2009 . Polemikleri Oku
8urhan: Adrenalin olması lazım bence.
20 Ocak 2009
pinokyo: Bence sen haklısın zaten kadınlar romantizimden ne anlar :)
21 Aralık 2008
servetcembar: Genelde tercih edilen huzurlu olmak...Yaşadıklarımdan öğrendiğim budur...
25 Ağustos 2008
Tun-cem: Duygusuz olacağını sanmıyorum.
26 Temmuz 2008
yeldaayda: Ben açıkçası ilişkide heyecan ararım.Karşısında çok rahat davranabildiğim kişi benim için sıradan bir kişidir.Muhakkak karşısında heyecanlanmalıyım.Bunu hissetmediğim sürece kimseyle beraber olamam.
11 Temmuz 2008 . 1 üye beğendi
quartz: elbette heyecan duymak da gerekir. ama en heyecan verici ilişkiler dahil belli bir güven olgusu üzerine inşaa edilmelidir. onlar çok pembe dizi izlemiş heyecan falan filan.
13 Haziran 2008
Anketi oluşturan üye: kuvvaci_84 . 8 Ağustos 2006