Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Mahalleden bir komşumuz askerden gelen oğlu için annemden önce beni istemiş annem "o küçük okuyor" dediğinde ise uygun bir kız bulması için yardım istemiş. Annem de tamam demiş.Bense bu konuda yardım etmemesinden yanayım. Sonuçta birine kızını vermesi için bir şey diyecek olsa karşısındaki demez mi "Seninde kızın var sen ver" diye.Ve nihayetinde konu tartışmaya kadar vardı. Sizce kim haklı?

%61,9Sen
%16,1Annen
%16,1Fikrim yok/İlgilenmiyorum
%5,9Şöyle ki;
Ankete Katılım: 118 üye
Anketi Paylaş:
">
Anketi 39 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

umutcul: Senin itiraz etmenin altında başka şeyler var gibi.
24 Temmuz 2011
ukela: Birincisi bu ısmarlama olaylara sinir oluyorum. Bize ordan bir kız bul da seninki mi olur başkasının kızı mı fark etmez der gibi. Anne olayı ele almış çocuğun ne düşündüğü belli değil. Ayrıca ortada senin olmanın yanı sıra bu durumlara karışmamak en iyisidir. İyi olursa kendilerinden kötü olursa annenden bilirler. Gönül işlerine girmemeli.
12 Temmuz 2011
Cilveli: Bunları hiç aşamayacağız sanırım.
9 Haziran 2011
pınarzd: Allah allah.. Okuyor demiş ya kadın, okumayan birini bulacak belki.. Enteresan bir kim haklı anketi.. :)
24 Mayıs 2011
as1908: Bu verme alam olayları zaten kafadan yanlış. Nedir bu eşya mı? Kız bul demek ayrı bir garabet. Pazardan domates mi alıyoruz. Bir de annenin bu konuda uzmanlığına güvenilmesi ayrı bir durum. Herkes haksız arkadaş.
23 Nisan 2011
servetcembar: Annen tamam dediğine göre vardır bir bildiği...Topa girme fazla...
15 Nisan 2011
kelebekkkkkk: Kimseye karışılmaz bu konularda..
14 Nisan 2011
pinokyo: Tam yurdum hikayesi :) Hele 'annemden önce beni istemiş' ifadesi düşündürücü. Arkadaş sanki bir şeyi emanet ister gibi... Neyse bence herkes haklı Allah o kardeşimize hayırlı bir yuva kısmet nasip eyler inşallah.
12 Nisan 2011 . Polemikleri Oku
en.cadi: Kadına bak, kız olsun da ne olursa olsun mantığında.. Sen evlenme onunla isabet olmuş:=)
2 Nisan 2011 . Polemikleri Oku
pırıl_pırıl: Koskoca annen akıl edememiş sen mi akıl etmişsin yani!! Tabii ki annen haklı... Kadının kendi kızını vermemesi için sebebi varmış zaten. 'Senin okuyor olman.'... Başka bir kadın da sen kızını ver demez bu durumda... Bu annelerin hakkı, kıymeti çok sonra anlaşılıyor zaten...
30 Mart 2011 . Polemikleri Oku
Anketi oluşturan üye: ordek . 26 Mart 2011