Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Arkadaşım emlak komisyoncularına hakaretler savuruyordu.Ben; ''Kardeşim istersen emlakçıya gitmeyebilirsin.Ama alıcı ile satıcıyı bir araya getirerek çok önemli işlevde bulunuyorlar'' dedim.O ise kızgın bir ifadeyle ''havadan para kazandıklarını ve aldıkları parayı haketmediklerini'' söyledi.Sizce emlakçıları gereksiz gören arkadaşım mı yoksa emlakçılığın gerekli bir müessese olduğunu söyleyen ben mi haklıyım?

%33,3Arkadaşın
%30,3Sen
%24,2Şöyle ki;
%12,1İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 33 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 2 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pırıl_pırıl: İnsan mal mülk alacak bir de emlakçıya para vermek istemiyor haliyle ama o iş de onların işi ve kazanmak zorundalar... Kişinin kendi başına yapamadığını da yapıyorlar...
16 Şubat 2018
servetcembar: Şehirde üç şey var fazlaca...1.Cami 2. Çiğköfteci 3.Emlak Danışmanı....Bu nedir kardeşim...
25 Mart 2015
bjk1903: Arkadaşına katılıyorum. Emlakçılara para vermeyi tamamen fuzulî görüyorum. Artık bu işlerde herhangi bir aracıya gerek yok.
30 Kasım 2013
dpd06: Arkadaşın haklı, emlakçılar işin suyunu çıkarıyor, çoğu bir kira parası alıyorlar, ne yapıyorlar da bunu hakediyorlar acaba? Ben özellikle sahibinden kiralıklara bakıyorum, ne diye emlakçıya para vereyim, sanki bir şey yapıyor, artık internetten ilanlar var, onu bulup eve gidip bakıp ev sahibiyle anlaşıyorum, emlakçıyla gitsem de aynı şey, tek fark 1 kira farkı. Ne diye vereyim emlakçıya?
13 Kasım 2013
quake06: Bırak bulsun kendisi..Bakalım ne kadar kazık yiyecek.Her meslekte olduğu gibi bu mesleğin de ırzına geçen binlerce emlakçı mevcut...Babam diye demiyorum tanıdığım ve bildiğim en dürüst emlakçıdır kendileri..yüzüne söylemiyorum şımarmasın :) ..dürüst olmayı öğrendik ondan..Örnek almıyorum ama bişeyler bulaştı tabi..Ankara'dan gayrimenkul alacak olursanız tel no:???????????****?**
12 Kasım 2013 . 1 üye beğendi
Ser_ginho: gerekli ama aldıkları komisyon çok fazla
11 Kasım 2013
cesuryürek: Emlakçılara haksızlık yapıldığı kesin.Ama Allah kötü niyetli emlakçılara da fırsat vermesin.
10 Kasım 2013
Anketi oluşturan üye: cesuryürek . 10 Kasım 2013