Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Arkadaşlarımla yetişkin bir insanın hastalık olsun olmasın tuvaletini tutamadığı bir durumda kalması üzerine tartıştık. Onlar bu durumun çok gülünç olacağını, bu duruma düşen birisine yardım etseler bile (!) kendilerini gülmekten alamayacaklarını söyledi. Bense bunun zor bir ihtimal de olsa bir insanlık hali olduğunu ve alay konusu olamayacağını söyledim. Sizce kim haklı?

%83,3Biyolojimizin bir parçası olan tuvalet ihtiyacının alay konusu yapılamayacağını düşünen ben
%12,5Ne olursa olsun tuvaletini tutamayan bir yetişkinin komik bir duruma düşeceğini ifade eden arkadaşlarım
%4,2Şöyle ki;
Ankete Katılım: 48 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 2 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Her şey geliyor insanın başına...Bir laf var ya g*tü olan osuruğa gülmesin diye...İşte anladın sen onu...
25 Mart 2015
biiseydicem: tabikide sen bunda gülünç birşey yok kesinlikle
16 Temmuz 2014
rocketmichelle: Tabii ki böyle bir durum alay konusu değildir, olmamalıdır da. Ama her zaman normalin dışındaki durumlar, -trajik/acı olmadığı sürece- gülünçtür; bu psikolojik bir gerçek. Sizin alay konusu etmemek hakkındaki düşünceniz çok doğru; ancak arkadaşınızın bunu gülünç bulması da yanlış değil.
16 Haziran 2014
ibrahimpekin: Hiçbir şekilde gülünç yanı yok, olmamalı. Hastalıkta hepimizin başına gelebilecek bir durum mazallah. Çocukken hangimiz tutardık..:) Buna gülerim işte :)
2 Aralık 2013
Red-kit: Birinin hastalığına gülen açsında...Neyse!
2 Aralık 2013
pırıl_pırıl: Ben gülmem böyle şeylere. Komik de değil ki, nesi komik?
2 Aralık 2013
Mohikan: Bunun nesi komik, espiri malzemesi yapılması bile saçmalık resmen. Arkadaşın dalga geçtiği duruma düştüğünde durumun ciddiyetine varır umarım.
2 Aralık 2013
drosophila: Ileri evredeki Alzheimer hastalari tuvaletini tutamaz ornegin. Arkadaslarinin buna gulecegini sanmiyorum. Galiba onlar 'sadece' tuvaletini tutamayan kisilerin olma ihtimalini dusunmusler.
2 Aralık 2013
keremege: Bu kesinlikle bir sağlık sorunu elbette. Ama ne kadar yanlış olsa da; bir bu durumdakilere, bir de düşene gülerim ben. Kendim düşsem de gülerim. Fakat alay amaçlı değil asla. Netice de sen tabii ki haklısın...
1 Aralık 2013 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
esrar-ii: Hastalık olsun olmasın diyorsunuz adam çişini bırakmaktan zevk mi alıyor.Kasıtlı olsun olmasın güleceğimi de zannetmiyorum.Birisi rezil diğeri aciz durumda..
1 Aralık 2013 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: Roya . 30 Kasım 2013