Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Ben taksiye binmek istedikçe eşim itiraz edip toplu taşıma araçlarına binelim diyor. Durumumuz fena değil taksiye binsek ne olur deyince bugünün yarını da var diyerek tasarrufu savunuyor. Sizce kim haklı?Taksiye binmek bizim de hakkımız diyen ben mi yoksa çoluk çocuğun rızkını çarçur etmeyelim diyen eşim mi?

%70,9Eşin
%16,2Sen
%12,8Şöyle ki;
Ankete Katılım: 179 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 6 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

derin darbe: kocan cimriymiş. erkeğin cimrisi hiç çekilmez.
16 Ekim 2016
woxow: taksiyede binmeyin toplu taşımayada binmeyin. özel araç kullanın benim gibi
7 Eylül 2013 . 1 üye beğendi
neandarthel: Hem coluk cocugun iski hemde dünyamiz acisindan toplu tasim tercih edilmeli her zaman. Avrupada herkes gidilebilcek mesafelere ya topku tasimayla ya da bsiklet kullanarak ulasiyor i nsanlar. Tabi bizim ülkemizde bu toplu tasima aglari yeterli ve rahat olmadigindan ve her zaman mümkün olmuyor. Hele sehir icinde bisiklet kllanmak tamamen imkansiz. ikinizde haklisiniz aslinda.
17 Mayıs 2013
anafor: Otobüste yemiyorlarsa karı-koca sizi, toplu taşımaya binin, havayı daha az kirletirsiniz.
13 Ekim 2012
sol: Durum taksilikse sen yoksa eşin
9 Ekim 2012 . 1 üye beğendi
doktorl: Sadece kişisel tasarruf değildir toplu taşıma araçları aynı zamanda tüm ekonomiye katkısı vardır. Paylaşmaktır toplu taşıma bir ulaşım maliyetini hiç tanımadığınız kişilerle. Benzin fiyatına kadar etkisi vardır.
19 Eylül 2012 . 1 üye beğendi
mahinur: Sırf anket yapmış olmak için bu kadar kendini zorladığın ve harcadığın zaman da israftır. Taksiye binmen de israftır kardeşim:)
5 Eylül 2012 . 2 üye beğendi
berxay: Bir erkeğin/babanın cimri olmamasına şaşırdım doğrusu, bizde durum tam tersidir :D Açıkçası ben de toplu taşıma araçlarında sefil olmaktansa, taksiye binmeyi tercih ederdim. Size hak verdim.
29 Ağustos 2012
farmasisit: Gereksiz yere para harcanmamalı.
30 Temmuz 2012
jilyat: Ne bu şımarıklık acaba. Cümle aleme sora sora bunu mu soruyorsunuz.
11 Temmuz 2012 . 2 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: kahramantürk . 7 Mart 2012