Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Turizm sektöründe çalışıyorum. 2 tane kızım var.Birisi 3,5 yaşında diğeri 2 aylık oldu.Senelik izne ayrıldım ve ailemle memlekete gitmek istiyorum ancak eşim buna karşı çıkıyor.Daha 2. çocuğun çok küçük olduğunu ve diğerinin de kreşe başladığını savunarak şehir dışına çıkmamızı istemiyor. Ben ise senede 1 defa gelen bu iznimi annemi babamı görerek, yeni doğmuş torunlarını yanlarına götürerek değerlendirmek istiyorum. Çünkü gelecek seneye kadar bir daha iznim yok. Ayrıca gideceğimiz yer uçakla 1 saat sürecek kadar yakın. Lütfen bana söyler misiniz hangimiz haklı?

%60,0Gidelim diyen ben
%30,0Gitmeyelim diyen eşim
%6,0Fikrim yok
%4,0Şöyle ki;
Ankete Katılım: 50 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Atanı ziyareti geciktirme...Yakında zaten göremeyeceksin...
6 Haziran 2014
ibrahimpekin: Bence mümkünse eğer anneniz, babanız gelsin, gelmelerinde bir mahsur, bir sağlık problemi vs.yoksa.. 2 aylık bebekle seyahate çıkmanıza onlar da gönüllü olmazlar bence.
4 Aralık 2013
ayazcem: Gelebilecek durumdaysa annen baban gelsin.Hanımının hassasiyeti de normal yani...
3 Aralık 2013 . 1 üye beğendi
Red-kit: Gitmeyin canım kardeşim,gitmeyin yenge hanım haklı :)
2 Aralık 2013
dpd06: 2 aylık bebek yolculuğa çıkmasa iyi olur. 1 saat tamam da gideceğiniz ev kaloriferli falan mı? Bebeğin hasta olmaması lazım.
2 Aralık 2013
ikm: Sen haklısın. Merak ettim; eşinin anne-babası çalıştığın şehirde mi, başka şehirde ise onlara da aynı gerekçe ile gitmeyelim diyebiliyor mu?
1 Aralık 2013
Roya: Zorlu kış mevsimini şehirde, yazı da memleketinizde geçirebilirsiniz.
30 Kasım 2013
interkan: Allah analı babalı büyütsün sağlık sıhhat versin, nacizane fikrim, çocuğunuz gerçekten çok küçük, hava şartları malum kış, bu dönemlerde bebeklerin ne kadar hassas olduklarını en iyi siz bilirsiniz, bu izine ihtiyacınız olduğu gerçek, ancak kararınızda aceleci davranmayın etraflıca bir düşünün, ailenizin gelme imkanı var ise bunu değerlendirebilirsiniz, kendi ailenizin yanında kalmanız eşiniz ve çocuklarınız ile iyi bir tatil geçirmenizi dilerim.
30 Kasım 2013
esrar-ii: İsteğiniz güzel olsa da eşiniz haklı.Bebeğinin sağlığı için de tedirgin olması bir hayli normal.
30 Kasım 2013 . 3 üye beğendi
keremege: Elbette sen haklısın anketör...Bencillik güzel şey değil...
30 Kasım 2013
Anketi oluşturan üye: firarim1971 . 28 Kasım 2013