Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

Hükümetin, İmralı ile görüşmelerine sıcak bakıyor musunuz?

pinokyo: o görüşenler, aracı olanlar içeride şimdi o yüzden buz gibi bakıyorum bu olaya.
27 Ekim 2020 . 1 üye beğendi
servetcembar: Yanıyorum...
22 Aralık 2018
as1908: Devlet kurumları görüşür ancak Hükümetin görüşmesi olmaz.
3 Nisan 2013
omarbabuscu: İngiltere'nin eski başkanı şöyle dedi; Ülkemin refahı için gerekirse şeytanla bile masaya otururum.
26 Mart 2013
A.ceylan: Hainlikten öte bir durum değil.
9 Mart 2013 . 1 üye beğendi
mehmetozturk: Bu kan kesinlikle durmalı ne olursa olsun.
27 Şubat 2013 . Polemikleri Oku . 2 üye beğendi
adolf1: apdullah öcalan ile hükümetin görüşleri türkiye açısında hiç te iyi değil çünkü sadece bu durum onun destekçilerine göre iyi biz bebek katili bir hain ile görüşme ve müzakeresini kınıyoruz saygılarımla.
27 Şubat 2013 . 2 üye beğendi
Held: Devletin, teröristbasi bir katille görüsme masasina oturmasini ihanet mi desem manyaklik mi desem ne desem bulamiyorum. Ama tüm dünyanin bize bir yerleriyle güldüklerinden eminim.Dünyanin hic bir ülkesinde terörist lideri bir katille hic bir devlet pazarlik masasina oturmaz. Bu sadece bize özgü bir sey.Ve bütün bunlar yasanirken Türk Milletinin tepkisiz kalmasi cok tuhaf. Artik Türk Milletinin zekasindan süphelenir hale geldim.
24 Şubat 2013 . Polemikleri Oku . 2 üye beğendi
fatihturk: Ben destekliyorum, çünki bütün bu olaylarla iddia edilenlerle tutuklananlarla vs... Açıkça görülüyorki kürt kardeşlerimize haksızlık edilmiştir ama emin olun Türkler de nasibini aldı bu konuda darbeler vs... Hayırlısı olsun ben Başbakana ve Hükümete güveniyorum. Saygılar.
24 Şubat 2013 . 1 üye beğendi
anafor: Şimdi diyeceğiz ki, barış gelsin, iki taraftan da insanlar ölmesin diyeceğiz. Diyeceğiz demesine ammaa, barış sağlanmak isteniyorsa, bunun yolu karşı tarafa taviz vermek midir? Terörist başına, önce çok sevgili başbakanımız tarafından 'sayın', şimdi de bir 'İmralı' demek midir? İnsanları bir şeylere hazırlıyorlar, terörist başına ne oldu da, 'İmralı' demeye başladık, ne oldu da isim bu kadar yumuşatıldı?
23 Şubat 2013 . Polemikleri Oku . 4 üye beğendi
satisfaction: Tabii ki hayır ülkemizde birçok cana neden olan adı üstünde bölücü başı ile görüşülmesi kesinlikle yanlıştır.
22 Şubat 2013 . 2 üye beğendi
Asimasal: İki ucu pis değnek. Allah Türk halkına sabır, Türkiye li kürtklere selamet versin.
21 Şubat 2013
partocar: Her yıl 2 milyarı ülkemizden olmak üzere teröre akan 50 milyar doların önünü kesmeden hiçbir yere varılmaz. Kürt vatandaşlarımızın BDP yerine kendilerini daha iyi temsil edebilecek ve teröristlerle ilişkisi olmayacak bir partiyi desteklemeleri gerekir. Böyle bir parti yoksa kurulmalı.
21 Şubat 2013
mavi938: Abdullah Öcalan ile görüşme ile ne kazanabileceklerini sanıyorlar. Apo sadece simge. Teröre durmu diyecek. Dur derse dağdakiler onu dinleyecekmi? Adam kaç yıldır örgütten uzak. Örgütün yeni kadroları oluşmuştur şimdi. Apodan sonra sıra kiminle görüşmeye gelecek. Bunların hepsi geri adım attırmak,yıpratmak,zayıflatmak,aciz bırakmak için oyundur. Sağolsun akp hükümetide bu oyunu iyi oynuyor. İşinede geliyor. Kurtuluş savaşında amerikan mandası olmayı isteyen, cumhuriyeti taşlayan zihniyet iktidar
21 Şubat 2013 . 2 üye beğendi
JohnNash: Eğer bu kan duracaksa malesef içimize sinmesede ılık ılık bakıyoruz. Soğuk soğuk asla demektense ılık ılık süreci takip edip sonuna doğru sıcak mı soğuk mu gittiğne bakmayı tercih ederim.
21 Şubat 2013 . 1 üye beğendi
Jgr: Bir milletin, sahip olduğu değerlerin kıymetini bilmesi ve o değerlerin nasıl kazanıldığını anlaması için her yüz yılda bir savaş mı yapması gerekiyor? Bunu anlayamayacak kadar ahmaksa eğer bir millet,batsın da, ecdadına etmesin eziyet!
19 Şubat 2013 . 2 üye beğendi
taçsızkral07: Görüşmeler sonunda onlara istediklerini vermeden bir sonuca ulaşamazlar.Bunu bile bile devleti düşürdükleri halebakın... Bir TV programından alıntı: Muhabir:'BDP ile işbirliği yapmazsınız herhalde?' Osman Pamukoğlu(Önce bir kahkaha):'Kardeşim,eşkiyayla yapacakbaşka işimiz var'
19 Şubat 2013 . 2 üye beğendi
fasli: Görüşmelerde fayda görüyorum.
19 Şubat 2013
cecen58: Kesinlikle hayır.
18 Şubat 2013 . 2 üye beğendi
ankarags: Sıcak bakmak için veya sonucun daha sonra ne olacağını beklemek için ( sözüm meclisden dışarı ) biraz embesil olmak gerekir diye düşünüyorum.
16 Şubat 2013 . 3 üye beğendi
mbkburo: Önemli olan sonuç ne olacak.
15 Şubat 2013
keremege: Elbette bakmıyorum, bakamıyorum. Bunu şehitlere yapılmış en büyük haksızlık ve ihanet olarak görüyorum. Uzlaşmaksa tek çözüm, bu şekilde olmamalı. Muhatap o terorist başı olmamalı.
15 Şubat 2013 . 4 üye beğendi
maral26: Görüşme ne demek Çankaya'da bir villa kiralayıp yüksek mevkilere komşu yapalım. Yoluna kırmızı halılar serip meclisin en güzel yerine oturtalım. 30 yılda kaybettiğimiz 30.000 canın ve onların yürekleri yanan ana babalarının önemi yok. Nasıl olsa şehit olacak binlerce milyonlarca vatan evladımız,o aslanları doğuracak eli öpülesi analarımız var.
15 Şubat 2013 . 4 üye beğendi
babende: Eğer terörün bitirilmesine faydası olacağına inansaydım 'evet' derdim. Ama o şahsın sadece kendi durumunu iyileştirmekten başka bişeyle ilgilendiğini sanmıyorum.
14 Şubat 2013 . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: Ne sonuçlar doğuracağını tahmin edemiyorum.
14 Şubat 2013
bjk1903: Bu görüşmeler bir süredir devam eden ihânet açılımın son merhâlesidir. Hedef; PKK'yı siyâsîleştirmek, genel bir af ilân etmek ve teröristbaşının serbest bırakılmasıdır. Bu projenin mimarları ABD - AB - AKP - CHP - BDP - PKK'dan oluşan şer ittifâkıdır. Vatan uğruna ölen binlerce şehidin kanı yerde, ruhu semâda iken onlara kıyan elleri yönlendiren bir alçaktan barış dilemek, ancak yarın bir felâkette ülkeden ilk firar edecek vatansız ve milletsizlere lâyık bir vicdansızlıktır.
14 Şubat 2013 . 6 üye beğendi
berxay: Kürt meselesinin savaşla çözülemeyeceğini düşünüyorum, konuşarak anlaşmayı destekliyorum ama bu konuşma Akp hükümetinin yaptığı şekilde mi olur işte o konuda biraz çekimserim. Bundan 1 yıl önceki 'teröristbaşı' şimdi 'imralı' oldu. Bu da hükümetin samimiyetini gösterir nitelikte... Bence Kürt meselesi siyasi meseleden önce, insani bir mesele. Önemli olan bu insanların gerçekten insan gibi yaşamasını sağlamak, duygularını anlamak, hissetmek.
13 Şubat 2013 . 2 üye beğendi
dpd06: Elbette sıcak bakyorum, burda bilgisayar başında ahkam kesip karşıyım demek kolay, gidip kendileri ölsünler doğuda madem. Burda nağralar atarlar vay efendim görüşülür mü bilmem ne, gerekirse gider ben de canımı veririm der ama hiçbirinin gerçekten de gittiğini görmezsiniz. Ölen insandır insan, barış gelecekse otursunlar BDP-İmralı-Kandil de dahil her muhattapla görüşsünler. Ölen siz değilsiniz, bu dertten muzdarip olan hiç değilsiniz, köstek olmayın.
13 Şubat 2013 . Polemikleri Oku . 4 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: nida_aksoy . 12 Şubat 2013