Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

Hükümetin, İmralı ile görüşmelerine sıcak bakıyor musunuz?

Held: Devletin, teröristbasi bir katille görüsme masasina oturmasini ihanet mi desem manyaklik mi desem ne desem bulamiyorum. Ama tüm dünyanin bize bir yerleriyle güldüklerinden eminim.Dünyanin hic bir ülkesinde terörist lideri bir katille hic bir devlet pazarlik masasina oturmaz. Bu sadece bize özgü bir sey.Ve bütün bunlar yasanirken Türk Milletinin tepkisiz kalmasi cok tuhaf. Artik Türk Milletinin zekasindan süphelenir hale geldim.
24 Şubat 2013 . 11 Polemik . Ankete Git . 2 üye beğendi
dpd06: Elbette sıcak bakyorum, burda bilgisayar başında ahkam kesip karşıyım demek kolay, gidip kendileri ölsünler doğuda madem. Burda nağralar atarlar vay efendim görüşülür mü bilmem ne, gerekirse gider ben de canımı veririm der ama hiçbirinin gerçekten de gittiğini görmezsiniz. Ölen insandır insan, barış gelecekse otursunlar BDP-İmralı-Kandil de dahil her muhattapla görüşsünler. Ölen siz değilsiniz, bu dertten muzdarip olan hiç değilsiniz, köstek olmayın.
13 Şubat 2013 . 9 Polemik . Ankete Git . 4 üye beğendi
mehmetozturk: Bu kan kesinlikle durmalı ne olursa olsun.
27 Şubat 2013 . 2 Polemik . Ankete Git . 2 üye beğendi
anafor: Şimdi diyeceğiz ki, barış gelsin, iki taraftan da insanlar ölmesin diyeceğiz. Diyeceğiz demesine ammaa, barış sağlanmak isteniyorsa, bunun yolu karşı tarafa taviz vermek midir? Terörist başına, önce çok sevgili başbakanımız tarafından 'sayın', şimdi de bir 'İmralı' demek midir? İnsanları bir şeylere hazırlıyorlar, terörist başına ne oldu da, 'İmralı' demeye başladık, ne oldu da isim bu kadar yumuşatıldı?
23 Şubat 2013 . 1 Polemik . Ankete Git . 4 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: nida_aksoy . 12 Şubat 2013