Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

10. yıl anketi; Ak Parti Hükümetinin 10 yıllık iktidarında en beğendiğiniz icraatları hangileridir?

pinokyo: Ücretsiz kitap dağıtımı, hızlı tren, tartışılsa bile kısmen TOKİ, Ergenekon mevzunda yargılanan bazı isimler ( Arif Doğan, Veli Küçük, Semih Tufan Gülaltay vs)
23 Kasım 2012 . 1 üye beğendi
sol: Belkide en beğenmediklerimden biridir her ilde üniversite
9 Ekim 2012
mahinur: Dünya ekonomik krizlerle alt üst olurken ayakta durabilmek bile başlı başına takdire şayan! Ak Parti hükümetinin hiç bir icraatını başarılı bulmuyorum tercihini yapanlara; beğenmediğiniz nimetlerden yararlanmayın! Mesela sağlık hizmetleri:)
2 Eylül 2012 . 1 üye beğendi
Faran.: Bence en büyük icraatları ergenekon ve kck mücadelesidir, bu mücadeleyi de üstüste üç seçim kazanması başarısına borçludur.
6 Ağustos 2012 . 1 üye beğendi
feeling19: Şu yukarıda sayılan herşeyi Akp'ye vaadeden kişilere, teknoloji ve bilişim çağında olduğumuzu bazı şeylerin yapılması gerektiği için yapıldığını hatırlatmak istiyorum. Ayrıca enflasyon tek haneli diyorlarda hani çok öteye gitmeyelim 2 sene önce ki fiyatlarla şimdi ki birçok fiyatın yüzde 30'a vardığını unutuyor muyuz? Ne kadar unutkanız...
5 Ağustos 2012
Ugugug: Cumhurbaşkanını halkın seçmesi ve (her ne kadar başbakan 'orada hata yaptık' dese de) seçimlerin 4 yılda bire indirilmesi, fanatik bir seçimsever olarak Ak Prti'nin icraatları içerisinde beni en çok memnun edenlerdi. Bundan sonraki hedeflerimden biri de aralıklı yapılan seçimleri ortadan kaldırarak 'sürekli seçim' adını verdiğim sistemi ülkemize kazandırmak. Onu da şöyle açıklayayım:
30 Haziran 2012
ibrahimpekin: En beğendiğim icraatı gitmesi olurdu. Bunlar marifet değil.
21 Haziran 2012 . 3 üye beğendi
servetcembar: Yapabilecekleri en güzel icraat şu koltuğu bırakmak olabilir...
26 Mayıs 2012 . 1 üye beğendi
eoktay75: Hiç biri
21 Mayıs 2012 . 1 üye beğendi
alitayyib25: Her ne kadar pek doğru bulmasam da sigara yasağı
15 Mayıs 2012
en.cadi: En beğendiğim faaliyetleri yukarıdaki tüm seçeneklere %50 yi inandırabilmeleri, kalanına inandırmak için yırtınmaları..
8 Mayıs 2012 . Polemikleri Oku . 2 üye beğendi
bjk1903: Millî meselelerdeki durum fecaat. Terörle mücadele, eğitim, ekonomi, adalet sistemi fiyasko. AKP iktidarın birkaç küçük tasarrufu haricinde hiçbir politikasını beğenmiyorum. Fikirleri ve uygulamaları dünya görüşüme taban tabana zıt. Hülasa geçen on yılda Türkiye çok az şey kazandı ama telâfisi mümkün olmayan çok şey kaybetti.
20 Nisan 2012
berxay: Bu şıklara baktığımda, cumhurbaşkanı seçimi, beni ilgilendirdiği için ders kitaplarının bedava olması, olağanüstü halin kaldırılması güzel icraatlar. Anket övgü amaçlı yapıldığı için burda kötü eleştiri yapmayacağım ama benim en beğendiğim Akp icraatı Kürt açılımı.
8 Nisan 2012
uslu yadigar: Akp deyince tüyleri diken diken olan biriyim. Hakeza demokratik bir ülke, herkes istediği görüşe sahip olabilir, saygı duyuyorum. Öyle anlar oluyor ki akp'yi eleştirince ya da akp'yi koruyunca topa tutuluyor insanlar. Kanımca bu da yanlış. Zira her insan düşüncesinde özgürdür. Fakat benim gözümde akp hayırsız bir evlattan farksızdır. Bu da benim görüşüm ve ne yazık ki at gözlüğü takmadığım halde yaptığı bir tane güzel bir şey göremiyorum.
1 Nisan 2012
Kurtulus99: Ak Parti sempatizanları önce kendilerini kandırmayı bıraksın.Bu icraat diye ortaya koyulan fiiliyatlara kendilerinden başka inanan rasyonalite sahibi kimse yok evvela. Ak Parti'ye ekonomik yada sosyal icraatlardan ötürü meyil eden de yok zaten.AKP tabanının genel amacı kendi özgürlüklerini elde etmek ve dini hegemonyasını kadrolaştırmaktır.Bu taban militarist ve Kemalist aklın sınırladığı dini özgürlükler konusunda görece haklı olsa da hegemonya tam tersi bir işlev görmektedir
27 Mart 2012
emrullah21: Yiğidi öldür hakkını ver demiş atalarımız.Çalışıyorlar ama milli sermayeyi talan eden güneydoğu sorunu çözülse hayal bile edemeyeceğimiz icraatları Edirne'den Kars'a bütün memleket görür inşallah.Yurdum insanı her şeyi hak ediyor.
26 Mart 2012
ukela: Hayalgücümüz ne kadar çalışıyor değil mi? :)
25 Mart 2012
furkanerts: Bence birçok icraatı var bunlar dışında da.Ben başarılı buluyorum.
24 Mart 2012 . 2 üye beğendi
pırıl_pırıl: Duble yollar nedense hoşuma gidiyor. Zaten bir ülkenin gelişmişliğini o ülkenin yollarından anlayabiliriz diye düşünüyorum. Mesela bir Almanya'nın yollarına bakın bir de Halep'in. Yollar iyiyse o ülke gelişmiştir. Bu benim tezim :)
22 Mart 2012 . Polemikleri Oku . 3 üye beğendi
warehouse: valla ben daha hayırlı bi işe el atııklarını görmedim..
22 Mart 2012 . 2 üye beğendi
ayazcem: Türkiye'de son 7 yıl içinde Kadın Cinayetlerinin % 1400, Çocuk Tacizlerinin % 847, Tecavüzlerin % 986 arttığını biliyor musun? Bilin.! Farzedelim bu seçeneklerin hepsini yaptı Akp , şu yukardaki rakamları görüyorsanız hepsi toplam 0'a eşittir.
21 Mart 2012 . Polemikleri Oku . 14 üye beğendi
ny12da: 81 ilde üniversite açılmasının bu listede ne işi var ben onu anlamadım. Üniversitenin değerini düşüren, lise seviyesine indiren bir hareket oldu bu bence. O seçeneğin olması hoş olmamış.
21 Mart 2012 . 1 üye beğendi
Red-kit: Anket mizah :D He bu arada benzine 10 gün içinde 2 kere zam geldi ve dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz :D Yol yaptık diye övünüyorlardı bir baktık ki deprem vergilerini bile orda kullanmışlar:D
20 Mart 2012 . 20 üye beğendi
dpd06: ABden gün mü alındı?Siz hangi gazeteden haber alıyorsunuz belli de azıcık okusanız zarar gelmez.Enflasyon 2011 ÜFE %13.33 bu mu tek haneli?Cumhurbaşkanını halk mı seçti Akp mi?Ders kitapları ücretsiz ama kitap ihaleleri Akp yandaşlarına verildi.Eşi ölenlere verilen maaş sanıyorum 3 ayda bir 250 lira,ye ye bitmez.Faizler falan düşmedi.IMF ile yollar ayrıldı,dış borç 400 milyar dolara yaklaştı.Üniversite açıldı,hocası yok,öğrencisi yok.Ha bak duble yol konusunda çok başarılılar...Yazık size.
20 Mart 2012 . Polemikleri Oku . 3 üye beğendi
Cilveli: Şu Ab'den gün alınmasını işaretleyen ve işaretleyecek olan kendini köprüden atsın :)) Ek olarak da seçeneklerden hangisinde sorun tamamen çözülmüş?
20 Mart 2012 . 2 üye beğendi
eylül23: Ulus devleti yıkmaya ve milletimizi parçalamaya yönelik çalışmaların nesini beğeneceğim?
20 Mart 2012 . 2 üye beğendi
drosophila: Bence en buyuk icraatleri memura % 40 zam yapilmasi, ogrenci harclarinin kaldirilmasi, saglik sisteminin ucretsiz hale getirilmesi, Kurt'ce egitim imkani saglanmasi, AR-GE butcesinin 5 katina cikarilmasi, suc oraninin % 35 azaltilmasi, tutuklu gazeteci sayisinin 0'a inmesi, issizlere sosyal yardim saglanmasi, 8 yeni elektronik sirketinin kurulmasi, 35 universitemizin ilk 500'e girmesi, ormanlik arazinin % 30 oraninda arttirilmasi sayilabilir ama nedense eklenmemis bunlar.
20 Mart 2012 . 1 üye beğendi
keremege: Yandaş medya gibisin anketör...Ders kitaplarının bedava dağıtılmasını iyi bir halt gibi göstermişsin ya, çok komik olmuş. Bak ben sana işin diğer tarafından bahsedeyim; O kitapların yeterli olmadığını, tam tersi eksiklerle dolu olduğunu, velilerden yeni kitaplar alınması için para toplandığını bilmek ister misin?Bir de bu sabah eczaneye gittim,aldığım ilaçlara dünyanın parasını bayıldım.Özel hastanelere ödenen fark da arttı. Sağlık reformu mu demiştiniz? Anca sizler kanarsınız işte bu masallara.
20 Mart 2012 . 3 üye beğendi
Ankmehmet: Seçeneklere sadece gülüyorum. Ve çok Yandaşça hazırlanmış bir anket olduğunu düşünüyorum...
20 Mart 2012 . 2 üye beğendi
kahramantürk: Keşke seçenekleri 7 de sınırlamasaymışım.Diğer icraatlara haksızlık yapmışım gibi geldi şimdi!
20 Mart 2012 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: kahramantürk . 19 Mart 2012