Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

Pollemik. com'da istisnalarla beraber genellikle herkes kendi görüşünü savunurken bir yandan da karşısındakine kendi görüşünü kabul ettirmeye çalışıyor. Bu konuda yaşadıklarınız neler?

servetcembar: Ben kendi görüşümü kabul ettirmeye çalışmıyorum...Hem böyle birşey yapıp başarılı olduğumu düşünsenize...Kimse ile konuşacak birşey de kalmazdı...
26 Haziran 2009 . 8 Polemik . Ankete Git
Held: Bu anket yasanmis tecrübenin neticesinde olusturulmus gibi geliyor bana.Burda kimse kimseye kendi görüsünü kabul ettiremez.Kac yildir böyle bir seye sahit olmadim.Sadece bazi tuhaf tipler var özellikle tahrik konusunda son derece azimliler.Iste o tiplerden nefret ediyorum.
25 Haziran 2009 . 5 Polemik . Ankete Git
Ugugug: Ne olursa olsun, ben artık yazmak istediğimi yazıyorum. İnsanlar burada itiraz eder ama daima etkilenir en azından bilinçaltında. Çoğu yorumum basit bir görüş olsa da düşünce değiştirmeye hiç niyetim olmadığını iddia etmeyeceğim çünkü burada ben kendim değiştim, mümkün olduğunu gördüm. Temel amacım farklı düşünenleri birbirine yaklaştırmak olmasına rağmen nedense en çok da bu konuda yazdıklarımdan sert tepki almışımdır, doğruluk oranı arttıkça eleştiri artar, kolay olan yanlışlarla mücadeledir.
24 Haziran 2009 . 2 Polemik . Ankete Git
beratika: Herkes kendi görüşünü kabul ettirmeye çalışıyor.Ve millet bence demiyor,bence böyleyse sence de öyle olmalı diyor.
26 Haziran 2009 . 1 Polemik . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: ışıl_ışıl . 24 Haziran 2009