Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Bir yıl boyunca ilişki yaşadığım erkek arkadaşım, beni başka bir kız için terketti. Psikolojik sorunlar yaşarken bir arkadaşım bana yakınlık gösterdi. Arkadaşımla ilişkiye girdik ve ben ona aşık oldum. Sonra öğrendim ki arkadaşım sandığım insanın üç senelik sevgilisi varmış, benden gizliyormuş. Öğrendiğimde yıkıldım. Şimdi onu sevdiğimi kendisine itiraf edemiyorum. Nefret etmem gerekirken hala onu seviyorum. Sence ne yapmalıyım?

%46,3Bütün suç sende, acı çekmeye devam et
%22,1Arkadaşının sevgilisine durumu anlat
%11,1Aşkını tek taraflı yaşamaya devam et
%11,1Bence ;
%9,5Fikrim yok / İlgilenmiyorum
Ankete Katılım: 190 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 44 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Önce bu kadar kolay ve çok aşık olman düşündürücü. Yaşın genç yaşadıkların hızlı. Böyle gidersen sen daha çok anket yaparsın burada. Yazık ! Günümüzde aşklar, aşıklar bile naylondan, sahte. Sevgili üye dikkat et, acımazlar, derin kazırlar, çok yakarlar canını. Hadi sağlıcakla...
26 Kasım 2012
anafor: Vurmayın beyler kadın öldü :D
13 Kasım 2012
feeling19: Birini unutayım derken başka birinde derman arayacak kadar, güçsüz olmasan iyiydi.
20 Eylül 2012
mahinur: bu kadar mezhebi geniş olmak insanı özgür kız yapar, kendine dikkat et!
9 Eylül 2012 . 1 üye beğendi
berxay: Kusura bakma ama ayran gönüllüsün valla diyecek şey bulamadım :D Yani duygusal olmasam sana iyi olmuş derim ama diyemiyorum işte. Terkedilmeyi hazmettin hemen bir de 2. kadın oldun, bence öncelikle kişiliğinde radikal değişiklikler yapmalısın...
2 Ağustos 2012 . 1 üye beğendi
coniss: Senin başına gelen küçük Emrah'ın başına gelmemiş ya.Yazık sana:)
7 Mart 2012 . 1 üye beğendi
john_napier: arkadaşına hemen anlatmalısın.Sonuçta ortada yaşanmış bir ilişki var...
24 Ağustos 2011
ukela: Bazen acı çekerken, mutsuzken insan mantıksız kararlar verebilir... Sorunların varken arkadaşınla ilişkiye girmen bence yanlış olmuş. Onun da bu durumdan faydalanması da yanlış. Bence hayatında yeni bir sayfa aç, hiçbirinden sana fayda gelmeyecek gibi (Ne ahkam kestim böyle, bekara kolay.. )
3 Ağustos 2011
ibrahimpekin: Unut gitsin. Salla. İlişkiye de girmişsin. Eğer unutamam diyorsan sevgilisine anlat! Onu aldattığını bilsin. Enteresan gelebilir ama en kestirme yol unutmaktır.
20 Temmuz 2011
yasayanadam: Bence kafana takmaya gerek yok, silkelen ve kendine gel, sonra kendi hayatını yaşa, başkalarının hayatına kendini kaptırma, sen onların hayatına değil onlar senin hayatına girmeye çalışsınlar.
22 Nisan 2011
Anketi oluşturan üye: living_dead . 10 Ağustos 2010