Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Siyasi iktidar tarafından, toplumun baskı altına alındığına inanıyor musunuz?
Red-kit: Yatak odama birden içeri girip ''sen sevişemiyorsun bırak kızı sevişmeyi biz biliriiizz biizz'' demediği kaldı :D
16 Ekim 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Ünlü sanatçı Leman Sam'ın kurban kesenler ile IŞİD teröristlerini bir tutan açıklamaları tartışma yarattı. Sizce toplumun ciddi bir bölümüne terörist yakıştırması yapmak ifade özgürlüğü müdür?
ayazcem: Sizi gidi sözde dindarlar sizi...:) Egemen Bağış -bakara-makara diye bir ayet ile dalga geçmiş üstüne yolsuzluk yaptığı ortaya çıkmış tek satır yok çünkü o sizden di mi :) Bakın bu Leman Sam'ın söylediği söz gerçek bir dindarı rahatsız edebilir başımın üstüne derim.Herşeye rağmen ifade özgürlüğüdür.Kişinin kendini bağlar.Ayrıca böyle anket olmaz söz neymiş onu da yazacaksın.
8 Ekim 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
estergio: bence başarılıdır.göz var yani hizmeti görüyoruz kör değiliz
22 Ağustos 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
''Afedersiniz Ermeni'' sizce ırkçı bir söylem midir?
Red-kit: Afedersiniz Akp'li :D
13 Ağustos 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Daha önce Atatürk'ün ruhunu çağırıp konuştuğunu söyleyen tarihçi Kadir Mısıroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde A Haber'de Mehmet Ali Önel'in sunduğu programa katıldı. Programda; ''Bir adam yolsuzluk iddialarını kabul etse bile, şayet müslümansa bu islami kaideye göre gene Tayyip Bey'e oy vermeye mecburdur. İman bunu emreder, islam bunu emreder hiç kurtuluşu yok'' dedi. Bu durumda seçimde Erdoğan'a oy vermeyen müslümanlar imanlarını kaybetmişler midir?
Red-kit: Yetiş ya Muhammed yetiş ya Ali :)) Pardon ben imandan çıkmıştım :D
13 Ağustos 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
İffet ölçer anket: Herkesin içinde kahkaha atar mısınız ?
keremege: Bir kesim var ki; onlar için artık söylenecek tek bir söz kalmadı. İşte o kesimden birini görünce ya da bir şey duyunca, nerde ve kiminle olursam olayım basarım kahkahayı:)
7 Ağustos 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Hiç dudak dudağa öpüştünüz mü?
ibrahimpekin: Bi keresinde öyle konuşurken aniden öpmüştü, bunu sayma dedi, saymadım... (servetcembar yorumu gibi oldu, üç noktası da var:D)
19 Haziran 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Koka Kola, Türkiye'deki 50.yılına özel yaptığı reklamda; ''Bu topraklara has, içinde mutluluk taşıyan, iyimserlik ifadelerine hayran kaldık'' diyor. Peki siz söz konusu ifadelerden hangilerine hayransınız?
ayazcem: Hayırlısı,kısmet,nasip gibi laflar mutlaka bir anlamı olan deyişler ama günümüzde beceremeyince kolaya kaçma şekli oldu,hakkı yendiğinde susma şekli oldu...Sen yeteri kadar uğraş da sonra hayırlısı de, kısmet de....
2 Mayıs 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
'Asla yapmam' dediğiniz 3 şey?
Ser_ginho: Asla 'asla' demem
17 Nisan 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
En tatlı sabahlar .......... başlar.
keremege: Tabi ki benimle:))
16 Nisan 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Başbakan Tayyip Erdoğan Erzurum'da yaptığı konuşmada, Gülen cemaati tarafından her yıl düzenlenen ''Türkçe Olimpiyatları'' için ''Artık Türkçe Olimpiyatı da düzenleyemezler! Bitti o iş! Bizden ne stat alabilirler ne salon!'' demiştir. Siz başbakanın bu yaklaşımını destekliyor musunuz?
Jgr: Başbakanın söylemi,iktidara geldiği günden bugüne dikkatlice bakıldığında, demokratik bir parti başkanından, adeta bir diktatörün söylemine dönüşmüştür. Başbakan kişisel olarak bir şahıstan yada gruptan hoşlanmayabilir. Ancak; Yapılış amacı dünya üzerine Türkçe konuşan çocukları biraraya getirmek, Türk dili ve kültürünü tanıtmak olan ve katılan çocukları mutlu eden bir organizasyonu, yapılış amacını bir kenara atarak,kin ve nefret dolu bir söylemle aforoz etmek bir Başbakana yakışmamaktadır.
24 Mart 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Facebook, Youtube gibi sitelerle ilgili kapatma tehditi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Red-kit: Kapatır başbakanları :)) O kapatacam der o yalakaları yok kapatmayacak öyle demedi der :D Nasıl bir kafa çözemiyoruz :))
20 Mart 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Bir anda sosyal medyaya bomba gibi düşen Başbakan ve oğlu arasında geçtiği iddia edilen telefon görüşmesi kayıtları (tapeler) sızdırıldı. Sizce bu tapeler;
drosophila: Onu bunu bilmem de Bilal, Cem Yilmaz'i tahtindan indirdi bence. :D
26 Şubat 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Çorabınızı oturarak mı giyersiniz yoksa ayakta mı?
JohnNash: Bu konuyu anket yapmak için acaba nasıl bir ruh haline girildiki? Sabah yataktan kalkarken koltuğa oturup çorabı giyerken birden bir ışık yanıyor acaba kaç kişi benim gibi çorabını oturarak giyiyor diye mi yoksa ayakta giymeye çalışırken yere yuvarlanıyorda acaba kaç kişibenim gibi tepe taklak olmuştur diye düşünülmüş mü? (ayrıca ben neden bu konuya bu kadar taktım anlamadım)
20 Şubat 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Son günlerde gündemi meşgul eden ''Yolsuzluk ve rüşvet'' operasyonu yerel seçimler arefesinde hükümetin alacağı oyları ne yönde etkiler ?
Cilveli: Güzel yorumlar okudum.Dendiği gibi Akp seçmeni vatana ihanete bile ses çıkarmaz.
15 Ocak 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Evli olmadan beraber yaşama fikrine nasıl bakıyorsunuz?
dpd06: Net konuşmamak lazım. Bilemiyorum. Evlilik güzel şey, düğün vs meraklısı değilim ama evlilik sözü, o yükümlülüğü paylaşacağın birinin olduğunu bilmek güzel şey.
15 Ocak 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 4 üye beğendi
26 yaşındaki bir erkek ile 38 yaşındaki bir kadının ilişkisi yürür mü?
Mohikan: Duruma göre, ama genel olarak gördüğüm kuşak farkından ötürü bir süre sonra son bulduğu. Ancak her insan ayrı ve özeldir, kişiler uyumluysa yürür belki.
6 Ocak 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
26 yaşındaki bir erkek ile 38 yaşındaki bir kadının ilişkisi yürür mü?
keremege: Yaş, din, dil, ırk... Bunların hepsi boş şeyler. Kalpler bir olsun, karşılıklı saygı ve güven olsun...Gerisi teferruat...
1 Ocak 2014 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Son günlerde gündemi meşgul eden ''Yolsuzluk ve rüşvet'' operasyonu yerel seçimler arefesinde hükümetin alacağı oyları ne yönde etkiler ?
keremege: Olacağı şu; bilinçli seçmenler uğradıkları haksızlığa sessiz kalmayacaktır ama koyun diye nitelendirilen, haksızlık karşısında bile sesini çıkarmayan zavallı seçmenler için ''durmak yok yola devam''... Onlar da en az bu hırsızlar kadar pay sahibidir...
29 Aralık 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Duygusal aldatılma mı, cinsel aldatılma mı insanı daha çok yaralar?
esrar-ii: Ucu köşesi aynı..Hakiki olarak yüreğin,bedenin,aklın ona emanetse ikisi de aynı şekilde etki edecektir bünyeye.Mazaallah.
11 Aralık 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Türkiye Futbol Federasyonu'nun Fenerbahçe maçına ''Yüce Atatürk'' yazılı tişörtlerle çıkan Fethiyespor'u PFDK'ya sevk etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Cilveli: Ceza vermemişler.Herhalde tarihe adları bu kara lekeyle geçmesin diye vermediler.Çünkü devran döner :) Bugünün Egemen Bağış'ı ne Atatürkçüymüş zamanında ah ah :)
10 Aralık 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Dersaneler kapatılmalı mı?
fasli: Dershaneler gereksiz hale getirilmeli, kapatılmamalı.
21 Kasım 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Ahmet Özhan mı, Zekai Tunca mı?
en.cadi: Gülü susuz seni aşksız bırakmam diyor adam daha ne desin.
19 Kasım 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Okullarda yıllarca İngilizce dersi görmemize rağmen İngilizce öğrenememizin/konuşamamamızın sebebi nedir?
en.cadi: I dont know.
12 Kasım 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Hangi kuruyemişleri daha çok seversiniz?
en.cadi: Hepsinden karışık olsun. Yanında da bira alayım.
11 Kasım 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Sizce İstanbul dünyanın başkenti mi?
cesuryürek: Dünya başkentidir elbette İstanbulumuz.
11 Kasım 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Sol mu , Sağ mı?
cesuryürek: Allah hesap günü kitabını sağdan alanlardan eylesin bizleri:))
10 Kasım 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Başbakanımız yaptığı bir açıklamada; ''kız ve erkek öğrenciler aynı evde kalıyorlar, biz muhafazakâr demokrat bir parti olarak bu durumu kabul edemeyiz, Vali Bey'e talimatı verdim bu konunun üzerinde duracağız ve engellemek için gerekli tedbirleri alacağız'' dedi. Peki sizce insanların özel yaşam alanları olan evlerin içine müdahalede bulunmak doğru mudur?
Red-kit: Pek güzel bir cinsel hayatı olmadığını düşünüyorum sürekli aklı milletin cinsel hayatında :D
7 Kasım 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Adalet ve Kalkınma Partili 4 Milletvekili, 01.11.2013 günü TBMM'ye türbanla girdiler ve Genel Kurul'a da türban ile katıldılar. Siz milletvekillerinin TBMM çatısı altına türbanla girmesini onaylıyor musunuz?
pırıl_pırıl: Kadınlara seçme ve seçilme hakkı verilmiş 1934'te fakat tam olarak hak şimdi verildi sanıyorum.. Merve Kavakçı zamanındaki çağdışıcılıktan bugünlere gelmek çok güzel. Koca koca adamların toplaşıp alkış tutarak dışarı dışarı diye bağırmalarını izlediğimizde ne derece vahim olduğunu görebiliriz. Türkiye artık daha demokratik daha olgun. Tebrikler...
2 Kasım 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi
Adalet ve Kalkınma Partili 4 Milletvekili, 01.11.2013 günü TBMM'ye türbanla girdiler ve Genel Kurul'a da türban ile katıldılar. Siz milletvekillerinin TBMM çatısı altına türbanla girmesini onaylıyor musunuz?
cesuryürek: Bunu hala tartışıyor olma ilkelliğinden utanıyorum.Kılık kıyafet serbestisi en temel insan haklarının başında gelir.
2 Kasım 2013 . Ankete Git . 4 üye beğendi