Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

İnsanın ulaştığı hayallerinin zamanla kişi için anlamını yitirdiğini düşünüyor musunuz?
merkez-sağ: Evet,bu şekilde oluyor.Bir şeyi çok arzuluyorsunuz ama ulaştıktan sonra yavaş yavaş anlamsızlaşıyor.Bir süre sonra ulaştığınız hayalinizin varlığının bile farkında olmuyorsunuz.Belki de ulaşınca anlamsızlaşacak başka hayaller kurma uğraşına dalıyorsunuz.Böyle sürüp gidiyor...
19 Şubat 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
En beğendiğiniz çocuk kanalı hangisi ?
ayazcem: Pepe nerede biz oradayız :)
19 Şubat 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamak isteseydiniz ilk tercihleriniz hangi eyaletler olurdu ?
ayazcem: Oranın Adana'sı Teksas mı oluyor :)))
19 Şubat 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
Öncelikli haber alma kaynağınız nedir ?
servetcembar: Vahiy geliyor bana...
17 Şubat 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Çorabınızı oturarak mı giyersiniz yoksa ayakta mı?
anafor: Tünedikten sonra amuda kalkarak giyiyorum.
16 Şubat 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
prefontaine: Her yer taksim her yer direniş.
6 Şubat 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Yaşadığınız şehirde vakit geçirmeyi en sevdiğiniz yerler neresidir ?
Red-kit: Canım sıkıldıkça okullara giderim :D
25 Ocak 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Namaz kılarken bedenen ve zihnen bu dünyadan kopabiliyor musunuz?
ekinox: Ders anlatırken aynı kopuşu yaşadığım için namaza ihtiyaç olmuyor.
24 Ocak 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Yargıtay 5.Ceza Dairesi, herkesin sonucunu merakla beklediği şike davası kararını açıkladı. Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım'ın, ''örgüt kurmak'' ile ''şike ve teşvik priminden'' aldığı cezaları onadı. Peki sizce Türkiye Futbol Federasyonu ne yapmalı?
drosophila: Ne kolay ya, herkes orgut kurmus. Bence en buyuk 'yasadisi' orgut AKP'dir. PKK bile onun kadar tehlikeli degildir, en azindan yasadisi bir orgut kabul ediliyor. AKP ise kendine 'yasal' bir statu kazandirmis. Daha kolay, istedigi gibi hareket edebiliyor. E yani olani ozetliyorum canim. :)
20 Ocak 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Araştırmaya göre tehlike anında beraber olduğunuz insana aşık olma ihtimalinizin iki kat daha fazla olduğu söyleniyor.Peki siz hiç böyle bir durum yaşadınız mı?
Red-kit: Arkadaşlarımın benim üzerimde yaptığı çalışmalara göre ben aşık falan olamam:)) Bir kız da bana aşık olmaz aklı varsa :D Tehlike anında camı kırınız , ben gidiyorum :D
16 Ocak 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Dersaneler kapatılmalı mı?
JohnNash: Tüm okullar dersaneler gibi eğitim verdiği zaman kapatılsın. Eğitim bilimlerini öğretmen adayına ezberletip te ezberci zihniyete karşı çıkmanın nasıl bir zihniyet olduğunu hep merak etmişimdir. Meslek liselilerin hali 28 şubat zamanından daha berbat. Düz liseler anadolu lakabı aldı da ne oldu. Herkese kolej aç dedin 2013 te 18 tane kolej iflas etti. 21 tane özel sağlık meslek lisesi kapandı. Hadi sahip çıksana teşvik yollasana.
14 Ocak 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Son günlerde gündemi meşgul eden ''Yolsuzluk ve rüşvet'' operasyonu yerel seçimler arefesinde hükümetin alacağı oyları ne yönde etkiler ?
agean: oyları %10-15 arası azalacaktır. Daha fazla azalma beklemek hayal olur çünkü AKP seçmeninin büyük kısmı bloklaştı, ne yaparlarsa yapsınlar (vatana ihanet dahil) destekleyeceklerdir. Toplumun nasıl yozlaştığını seçimlerle beraber göreceğiz.
10 Ocak 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
İstanbullu34..-: Başarılı buluyorum,herkesde bunun farkında aslında ama dillendirmiyorlar.İdeolojik saplantıları;ülkemizin çıkarlarından daha öncelikli bu kişiler için..
7 Ocak 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Türkiye'de güçler ayrılığı ilkesinin (Yasama,Yürütme ve Yargı organlarının ayrı birer güç olarak kendi içlerinde özerk olması ve birbirlerini denetlemeleri ilkesi) gerektiği gibi uygulandığını düşünüyor musunuz?
ayazcem: Evet diyen psikoloğa gitsin :)
3 Ocak 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
26 yaşındaki bir erkek ile 38 yaşındaki bir kadının ilişkisi yürür mü?
servetcembar: Hem de nasıl...
2 Ocak 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Eşyaların ruhu olduğuna inanır mısınız?
esrar-ii: Benim ona verdiğim değerle bir ruha sahip olabilir ancak.
31 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Eşyaların ruhu olduğuna inanır mısınız?
Mohikan: Sadece anılar birikir üstünde, o kadar.
23 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Pollemik.com size neler kazandırıyor?
ibrahimpekin: 7,5 yıldır buradayım. Zaman ne çabuk geçmiş. İyi kötü ne günler geçti. Koyu bir polemikçi üye değildim tartıştıklarım oldu, sağlam arkadaşlıklar kurdum, birçok şey öğrendim, bazen gündemi ilk buradan öğrendiğim oldu, editörlere sitem ettiğim oldu, alakam olmayan konuları takip ettiğim oldu, boş vaktime ilaç oldu, anket oylamak ve yorum yazmaktan parmaklarımın ağırdığı oldu...:) Fenomen oldu pollemik.com :) Şurada birkaç eski üye kaldık dilerim yeni üyeler de yıllanır :)
20 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Duygusal aldatılma mı, cinsel aldatılma mı insanı daha çok yaralar?
keremege: Kadın dermiş ki; başkasıyla birlikte olsun yeter ki aşık olmasın. Erkek ise; başkasını sevsin yeter ki birlikte olmasın...Gel gör ki; ikisi de çok zordur elbette...
19 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Biyografi anketi: Bülent Ecevit hakkında hangilerini biliyorsunuz?
42425: Merhum Bülent Ecevit bu ülkenin başına gelmiş en onurlu ve dürüst siyasetçilerden birisidir.Adam gibi adamdır.Şimdilerde Ecevit kadar temiz bir siyasetçi malesef yok .Üstelik ölümü de şüphelidir.1 yıl gibi bir dönemde sapasağlam adam ,bir anda çökmüştür bunun olağan olduğunu söylemek sadece zavallılıktır.Birileri Turgut Özal'ın ölüsü üzerinden prim yapmaya çalışıyor ancak ecevit o kadar temiz bir siyasetçidir ki,ölümü en az Özal kadar şüpheli olmasına rağmen cesedi üzerinden prim yaptırmıyor.
11 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Pollemik.com size neler kazandırıyor?
Cilveli: Türkçeyi zaten önemsiyordum bi kere :) Seviyeli her şeyden önce,kadınlar içinde rahat açıkcası rahat hissediyorum yani.Ek olarak bir anketin sonucunun parçası olmak da hoş.
10 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Pollemik.com size neler kazandırıyor?
Tun-cem: Bir zamanlar kaliteli anketler sayesinde gündemi bile takip edebiliyorduk burada.Yanlış anlaşılmasın ama anket kalitesi artık yerlerde. Sadece belli arkadaşların anket kalitesi aynı düzeyi kaybetmemiş.
9 Aralık 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
Pollemik.com size neler kazandırıyor?
dpd06: Asıl derdim başka konularda insanların fikirlerini almak ama yönetim siteyi mahvettiği için eski arkadaşlar da gitti, sitede hareketlilik de kalmadı, hala inat edip şu iğrenç tasarımı kullanıyorsunuz ya tebrik ediyorum.
9 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Pollemik.com size neler kazandırıyor?
onewaywind: Hayalimde canlandırdığım ama daha göremediğim gizli aşkımı kazandırdı bu site...Ama seneler geçti daha kavuşamadım...
8 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Kendi İçinde Çelişen, Bir Barışıp Bir Küsen Atasözleri Anketi 3: Erken kalkan yol alır mı, Acele işe şeytan karışır mı?
Mohikan: Aslında iki atasözü tam manasıyla birbirine zıt değil; ''erken kalkan yol alır'' derken acele edin manasında değil de çok fazla oyalanma manasında söylenmektedir biraz. Acele işe şeytan karışır lafı, benim gibi tezcanlılar yerinde duramayanlar içindir.
6 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
En beğendiğiniz Bülent Ecevit şiirleri hangileridir?
ayazcem: Eylemleri sözdü / Silahları sazdı / Ozan olmaktı kiminin de / Ozan ilinde günahı...Suçları Pir Sultan'ı anmak / Cezaları yanmaktı /Toplu mezar oldu onlara / Alev alev Madımak...Bülent Ecevit'in bu şiiri ayrıca bestelenmiş Faruk Demir tarafında türküleştirilmiştir.Tavsiye ederim.
5 Aralık 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Turizm sektöründe çalışıyorum. 2 tane kızım var.Birisi 3,5 yaşında diğeri 2 aylık oldu.Senelik izne ayrıldım ve ailemle memlekete gitmek istiyorum ancak eşim buna karşı çıkıyor.Daha 2. çocuğun çok küçük olduğunu ve diğerinin de kreşe başladığını savunarak şehir dışına çıkmamızı istemiyor. Ben ise senede 1 defa gelen bu iznimi annemi babamı görerek, yeni doğmuş torunlarını yanlarına götürerek değerlendirmek istiyorum. Çünkü gelecek seneye kadar bir daha iznim yok. Ayrıca gideceğimiz yer uçakla 1 saat sürecek kadar yakın. Lütfen bana söyler misiniz hangimiz haklı?
esrar-ii: İsteğiniz güzel olsa da eşiniz haklı.Bebeğinin sağlığı için de tedirgin olması bir hayli normal.
30 Kasım 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Yemek seçer misiniz?
en.cadi: Meselaaa; Portakallı Pekin ördeği olmazsa oturmam o masaya ben..
23 Kasım 2013 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
Arkadaşlarınızın, akrabalarınızın vs doğum günlerini Facebook üzerinden kutlar mısınız?
esrar-ii: Hiç samimi gelmedi,eskiden facebook kullanırken doğum günüm yaklaştığında dondururdum hesabımı o kadar yani.Ulaşan her türlü ulaşır,sanki milletin gözüne gözüne gösteriş gibi geliyor.Haliyle kendim de bu şekil ulaşmıyorum yakınlarıma.
21 Kasım 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Dersaneler kapatılmalı mı?
esrar-ii: Kolayca şu saçma eğitim sisteminden sıyrıldığıma şükrederken yine de endişelerdeyim,kimse sürünmekten haz almıyor ama hal ortada.
21 Kasım 2013 . Ankete Git . 3 üye beğendi