Anket Sitesi

En Beğenilen Yorumlar

Sizce Türkiye'de yeşil alanları koruma kapsamında gerekli çaba sarfediliyor mu?
anafor: Halk bunun için çaba sarfedince terörist ilan ediliyor.
21 Kasım 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Recep Tayyip Erdoğan'ın 1994 yılında; ''Ben bugüne kadar evladından hırsızlık öğrenen baba görmedim, hırsızlık babadan evlada geçer'' sözüne katılıyor musunuz?
ayazcem: Hırsızlık genlere işlemiş...Şehirlerarası bir yolculuk da aynen şu konuşmaya şahit oldum.-Hocam biz bu kadar rezilliğe rağmen bunlara nasıl destek veriyoruz? -Oğlum bunların foyasının çıktığı ortada ama doyurulmuş kitlenin işleri yürüyor,biz başkaldırsak bizi siler atarlar halk bunlara ne dese inanıyor.Zaten bütün çıkarlar birbirine girmiş.Bize gelen olanaklarda bir değişiklik yok.Yönetim karşı tarafa geçse herkes biter.
20 Kasım 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Onedio.com'un derlediği; kuyruklu yıldıza araç bindirmeyi bile başaran bilim dünyasının çözüm bulamadığı 15 konudan en çok hangilerinden muzdaripsiniz?
pırıl_pırıl: Bu siteyi çokça burada görüyorum ama sevmedim. Seçeneklerden birçoğu problem değil artık, daha önemli sorunlarımız var bence; çamaşırları ütülü çıkaran makinalar, yerleri düzgün silen çubuklu temizleyiciler, kenarından akıtmayan sıvı sabunluklar, korniş takmak yerine perdeyi kornişimdeyken temizleyen makinalar, bulaşık makinasını doldur boşalt derdine son veren herhangi bir icat, of of çok dertliyiz:/
19 Kasım 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Recep Tayyip Erdoğan'ın 1994 yılında; ''Ben bugüne kadar evladından hırsızlık öğrenen baba görmedim, hırsızlık babadan evlada geçer'' sözüne katılıyor musunuz?
ibrahimpekin: Tabiki katılıyorum Sayın Cumhurbaşkanınıza. Bilal'e lafımız yok zaten :D Benim takıldığım nokta Rte'nin babası da mı böyleydi? :)
17 Kasım 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
Çok geniş yetkilere sahip birisiniz. Halk tarafından büyük itibar görmektesiniz. Bir gün öyle bir şey olur ki ne kadar suçunuz varsa ortaya dökülür. Bu durumda ne yaparsınız?
ikm: Cevap belli de, anketin dolaylı yoldan niyeti de belli. Yorum yok.
1 Kasım 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Daha önce hiç bir ateistle tartışmada bulundunuz mu?
Red-kit: 3 kişiyi müslüman yaptım bugüne kadar :D
16 Ekim 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Merhaba, belki çok sıradan bir soru olacak ama genelin fikrini almak açısından bu konuda bir anket yapmak istedim. Ben 23 yaşımdayım ve bir yıldır birisiyle çıkıyorum. Sevgilimle birlikte olmak istiyorum, yani cinsel açıdan ancak kız arkadaşım bunu kabul etmiyor. Evlendiği kişiyle bunu yapması gerektiğini düşünüyor. Ben de bu devirde hala böyle bir düşüncenin varolmasını anlayamıyorum ve hatta çok sinirleniyorum. Kız arkadaşım dururken bunu başkalarıyla yapmak istemiyorum. Bu konu açıldığı her seferinde kız arkadaşımla büyük kavgalar yaşıyoruz. Siz kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?
aydınlıkk: En güzel beraberlikler anlaşarak ve doğru şekilde olanlardi.. Bir bayanı sadece ''cinsel obje'' olarak görmek ve -herhangi bir şey için- ''evet'' demesi için zorlamak, asla onurlu bir erkeğe yakışmaz.. İnsan, sevdiğinin ve herkesin bir kalbi ve duyguları olduğunu kesinlikle unutmamalıdır...
3 Ekim 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Ortaöğretimde türbanın serbest bırakılmasını onaylıyor musunuz?
ikm: O yaştaki bir kızın minicik etek giymesine, askılı giymesine serbestlik diyenler, başörtüsü olduğunda baskıcılığı öne sürüyor. Ağaç yaş iken eğilir. O çocuk mini giyinmeye alışıp örtülü giyinmeye ters bakınca hür irade diyorlar. Bırakın kızların örtünmesiyle uğraşmayı.
1 Ekim 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
%99'u Zerdüşt olan bir ülkedesiniz. Siyasete olan merakınızdan dolayı dindarların ilgi gösterdiği bir partiye üye oldunuz. Partinizin bir üyesi parti liderini eleştiren ifadelerde bulundu ve partiniz bu üyeyi ihraç talebiyle disipline sevk etti. Diğer bir parti üyesinin ise Zerdüştlüğün kutsal kitabı olan Avesta'da yazanlarla ''makara'' geçtiği ses kayıtları ortaya çıktı. Partinizin lideri ses kayıtlarının montaj olduğunu iddia ederek o üyeyi savundu. Partinin lideri siz olsaydınız tutumunuz ne olurdu?
ny12da: Cumhurbaşkanı olurdum.
21 Eylül 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
2 eski eşini öldürmüş bir adamı konuk alan Seda Sayan özellikle sosyal medyada büyük tepkiler aldı. Programın sponsoru dahi tepkiler nedeniyle sponsorluktan çekilirken ertesi günkü yayında Seda Sayan; ''Ben Seda Sayan'ım, halk Seda Sayan'ın yanında, tepki gösterenler azınlık'' dedi. Peki siz nerdesiniz?
Red-kit: Seda Sayan'ın bir dahaki kocası Seda Sayan'ı öldürür de Müge Anlıya konuk olur.At fava bekle :D
10 Eylül 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
Hiç beddua ettiğiniz oldu mu?
ekinox: Bir adam var, uzunca boylu. Televizyonda her gördüğümde sayıyorum yedi sülalesine...
19 Ağustos 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Siyasiler yıllardır ülkemizde basının özgür olduğunu hatta Avrupa standartlarından da gelişmiş bir basın özgürlüğüne sahip olduğumuzu söyleyip dururlar. Siz uluslararası bir konferansta Türkiye'deki basının ne kadar özgür olduğunu anlatmak üzere bir konuşma yapacaksınız. Dünyayı Türkiye'deki basın özgürlüğüne inandırmak için konuşmanıza aşağıdaki olaylardan hangilerini dahil edersiniz?
drosophila: Akla ilk gelen kahraman TV kanallarimizin Gezi Direnisi boyunca yaptiklari cesur yayinlar geliyor. Halkin % 50'sini televizyonlara kilitlemisti!
16 Ağustos 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
İffet ölçer anket: Herkesin içinde kahkaha atar mısınız ?
pırıl_pırıl: Kahkaha da atarım, oramı buramı da açarım, beş vakit namaz kılmam cuma namazı da kılacağım diye ortalığı birbirine de katarım, hamikeyken göbeğimi açarım sokaklarda da dolanırım, sevişirim evlenmem hamile kalırım doğurmam, kimse de bana karışamaz, çok kımetliyim çok asilim hıh! :) Allam akıl fikir vere :)
5 Ağustos 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
Başbakan yardımcısı Bülent Arınç'ın; ''Kadın dediğin sokakta kahkaha atmayacak'' sözleri özel yaşama müdahale midir?
Cilveli: Biz kimsenin hayatına müdahale etmeyiz ama kadın dediğin sokakta kahkaha atmayacak :) Tam iffetli bir kadın olayım diyorum basıyorum kahkahayı :D
1 Ağustos 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Başbakan yardımcısı Bülent Arınç'ın; ''Kadın dediğin sokakta kahkaha atmayacak'' sözleri özel yaşama müdahale midir?
pırıl_pırıl: Müdahaledir diyen gitsin sokakta kahkaha atsın. Böyle bağırsın çağırsın sevişirim evlenmem evlenirim çocuk doğurmam diye pankartlar açsın. Çok asil hareketler bence...
1 Ağustos 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Son zamanlarda televizyonda sıkça rastladığımız yeşilçam filmlerini halen severek izliyor musunuz?
Red-kit: Ya saygısız sanat düşmanları bu filmlerin sahnelerini keserek yayınlamasalar benden küfür yemeseler daha iyi olacak.Ulan Kemal Sunal'ın eşoluğeşşek lafını keseceğinize kendiniz ekrana çıkmayın toplum daha temiz olur ey siyasetçiler.
15 Temmuz 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?
pırıl_pırıl: Bunlarınki de bir umut dünyası işte :) Hafiften sağa mı kaydılar ne? Öyle hafif sağa kaymalarla olmaz bu iş. Sen bas bas bağır sana saygı duymuyorum diye sonra oy iste! Yok kardeşim, sen haklısın diyeceksin önce bir.
25 Haziran 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
13 Mayıs Salı günü Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasının sorumluları sizce kimlerdir?
servetcembar: Benim galiba...Kimse sorumluluğu üstüne almadığına göre kesin benim...
6 Haziran 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Sizce idam cezası geri gelmeli mi?
bjk1903: İdam cezası, doğru uygulandığı sürece dünyanın en âdil cezasıdır. Kâsten adam öldürmek, çocuklara yönelik şiddet, tecavüz ve terörist eylemlerde bulunmak gibi ağır suçlar için mutlaka uygulanmalıdır. Başka türlü adaleti tesis edemezsiniz. Yaşam hâkkı tanımayana siz de devlet olarak yaşama hâkkı tanımayacaksınız. Bu kadar net.
10 Mayıs 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Sizce idam cezası geri gelmeli mi?
ayazcem: Hukuğun çöktüğü bir ülkede idam felaket olur.Bende istiyorum çocuk katilleri,tecavüzcüler idam edilsin diye ama Türkiye'nin içinde bulunduğu adaletsiz ortamda neler olabileceğini tahmin etmek zor değil...
9 Mayıs 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Çiğ köfte sever misiniz?
esrar-ii: Ayıla bayıla yerim,etli etsiz her türlü mis gibi tat.
18 Nisan 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Herhangi bir arkadaş bulma sitesine üye misiniz?
sherlock: Gönüldenverenler.com'a üyeyim. Gönülden sevenler miydi yoksa? Öyle birşey işte aga :D
18 Nisan 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
En çok kullandiğiniz ''tersleme'' sozleri hangileridir?
ekinox: 'Si..ir git' derim genelde. Bu aralar bir de 'kes la kes' diyorum...
17 Nisan 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
AKP'nin seçimlerde %45 oy almasının nedenleri nelerdir?
en.cadi: ''Hile''de uzmanlasmis olmalari, Din ''yalan''inda uzmanlasmis olmalari, ''Hirsizlik''ta rakip tanimamalari, ''Yolsuzluk''ta dunya birincisi olmalari. Vs. Sonra malesef dunya basisindaki basliklarda ''Muslumanlar da caliyormus'' ibareleri kullaniliyor. Alir %45 insafli bir hile orani. Ben olsam yerlerinde %99 yaparim.. Chp'den 10 puan alirim kendime eklerim, Mhp'den 10 puan alirim kendime eklerim, Hdp'nin hepsini alirim kendime eklerim. Al sana Mhp'nin 40'inci yil donumu.
14 Nisan 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Yaptığınız anketlere olumsuz yorumlar gelince anket yapma şevkiniz kaçıyor mu?
esrar-ii: Şevki yitirmekten ziyade ifrit olduğum bir üye var bunu adet edinmiş kendisi.Genelde tüm anketlerde vaziyetini koruyor.Eminim rastgelir de okursa kendinden hemen şüphelenecek bilir kendini.Azıcık samimi ol,zor değil inan bana .Ha bir de iyi ki kayıplardasın.
12 Nisan 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?
1975: çok başbakan geldi geçti ama akp gibi çalışan olmadı türkiye için fakir kelimesi kullanılamaz otobana yada e beşe çıkınca görürsünüz lüks arabalar cirit atıyor
25 Mart 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
Başbakan Tayyip Erdoğan Erzurum'da yaptığı konuşmada, Gülen cemaati tarafından her yıl düzenlenen ''Türkçe Olimpiyatları'' için ''Artık Türkçe Olimpiyatı da düzenleyemezler! Bitti o iş! Bizden ne stat alabilirler ne salon!'' demiştir. Siz başbakanın bu yaklaşımını destekliyor musunuz?
keremege: Yesinler birbirlerini reziller. Tüm pislikleri de dökülsün böylece ortaya. Pringles alıyorum bunları izlerken, iyice tadı çıksın diye:)
25 Mart 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
Başbakan Tayyip Erdoğan Erzurum'da yaptığı konuşmada, Gülen cemaati tarafından her yıl düzenlenen ''Türkçe Olimpiyatları'' için ''Artık Türkçe Olimpiyatı da düzenleyemezler! Bitti o iş! Bizden ne stat alabilirler ne salon!'' demiştir. Siz başbakanın bu yaklaşımını destekliyor musunuz?
ayazcem: Biz yıllarca bu yapının çok tehlikeli bir yapı olduğunu söyledik.Kendilerine dokunana kadar hiç umurlarında değildi.Hatta kardeşlerdi.Şimdi bu kardeşlik konusuyla ilgili çok güzel bir atasözü var merak edene mesaj olarak yazayim burda silerler :) Bu açıklama Başbakan'ın bir diktatör olduğunun kanıtıdır.Bu ülkede hukuk var.(tabi artık sözde)Böyle şeylere sen karar veremezsin.Suçlularsa gereken yapılır.Burası iyice Muz Cumhuriyeti oldu...
24 Mart 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi
26 Ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen genelkurmay eski başkanı İlker Başbuğ'un Cumhurbaşkanı olması konusunda sosyal medyada başlayan destek mesajları gazete manşetlerine de taşındı. İlk turu 10 Ağustos 2014, ikinci turu da 24 Ağustos 2014'te yapılacak seçimde İlker Başbuğ, Cumhurbaşkanlığına aday olmalı mı?
merosell: Çıkmış olması suçsuz olduğu manasına gelmez...
13 Mart 2014 . Polemikleri Oku . Ankete Git . 3 üye beğendi
26 yaşındaki bir erkek ile 38 yaşındaki bir kadının ilişkisi yürür mü?
tooche: Siz yürütseniz de çevre baskısı ile yürüttürülmez.
11 Mart 2014 . Ankete Git . 3 üye beğendi