Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Gülen cemaatinin Türkiye Cumhuriyeti için tehlikeli bir oluşum olduğu ve Cumhuriyet aleyhinde çalıştığını düşünenlerden misiniz?

kahramantürk: Gülen Hareketi mensupları ülkesini çok seven, fedakar müslümanlardır.Zira gerek yurt içinde gerek yurtdışındaki müesseseler ve çalışanların ücreti tamamen kendi iç dinamikleri ile karşılanıyor.Hiç bir zaman asi ve huzuru bozanlardan olmamışlardır.Çok faydalı ve olumlu işlere imzasını atan sivil toplum örgütüdür.
partocar: Güzel bir tespit arkadaşım. Onları eleştirmek için önce milletimize onlar kadar yararlı olmak gerekir. Amaçları şu veya bu bilemeyiz; fakat ayinesi iştir kişinin.
23 Şubat 2013 . Ankete Git
kahramantürk: Hem de hiç olmadığım kadar ciddiyim.Aziz Nesin bir tane yurt açtı diye övgüler dizenler sözkonusu Fethullah Gülen olunca demediklerini bırakmıyor ve iftira üzerine iftira atıyorlar.Sadece 177 ülkenin en zeki çocuklarını Türkçe Olimpiyatları ile ülkemize getirip bir festival havası ile ülkemizi dünya gündemine pozitif olarak taşıması tarihe damgasını vuracak hamlelerden sadece birisidir.Bazıları bunu elbette görmeyecek, görülmemesini isteyecek hatta kötüleyecek olmalarına rağmen...
11 Mayıs 2012 . Ankete Git
en.cadi: Bunu ciddi ciddi inanarak yazdın değil mi kahramantürk?
8 Mayıs 2012 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: effe . 17 Şubat 2012