Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Ekonomik durumun en önemli göstergelerinden birisi olan iş yerlerinin kapanma oranı, son 25 yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Başbakan ise gittiği her şehirde 'Ekonomimiz iyi gidiyor' diyor. Halkın kepenkleri en çok indirdiği dönemde, siz Türkiye'yi nasıl görüyorsunuz?

kaanfb: Ben başbakanıma her zaman çok güvenirim.Asla yalan söylemeyeciğini çok iyi bilirim.
yasinseyhan: Maşallah erdoğana bir kanatsız melek demediğiniz kalmış (unutmayın şeytanda bir melektir :P
24 Haziran 2009 . Ankete Git
meşmet: emin ol hiç söylemez.siz böyle devam edin.bir gün göreceksiniz...
7 Eylül 2008 . Ankete Git
solider: Bencede Tayyip yalan söylemez.
7 Eylül 2008 . Ankete Git
solider: Bencede Tayyip yalan söylemez.
7 Eylül 2008 . Ankete Git
fisun: Aman da aman zehirlee, ben de şimdi sosyalist enternasyonale niye baykal gitmedi diye düşünüyordum, arkadaş ülke ne halde senin derdin bu mu? yazık be size, oturmuş chp, baykal konusuna çekmişsin konuyu, sana mı düştü tasası , bana neyi anlatıyorsun? bana ne sosyalist enternasyonalden, hasta mısın kardeşim sen yaaa?...
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: Evet gurur kaynağım arkadaş, itirazın nereyeyse oraya yap... içeri mi attıracaksınız yoksa:)) çok korktum...
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: :))) Fisun hep seni nedense anlamıyoruz bence birde mantığının sorgulamasını yap belki sorun ordadır. Olayları dar kalıplarda yuvarlayıp dolaştıran sen düşüncelerin kamçılandığında kişisel hakaretlere hatta kabul ettiğin gibi olayları faşistliğe sürüklüyorsun. Tabi bunlar senin edanla bir gurur kaynağı.
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
Zehirlee: Fisun olayı anlattığım yorumum silindi herneden silindiysede... Benim sana sıralayıp senin başka başka yerlere çekip anlamsızca anlam yüklediklerin benim düşüncem yada soylemlerim değildi. Bunlar Deniz baykal ında başkan yardımcılığı yaptığı sosyalist enternasyonal ın CHP yi sol olmamakla sucladığı ve dışladığı nedenler.
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: nerde neye atıfta bulunduğunu anlayamadım, ben zehirleeye cevap yazmışım , sana yazdıklarıma cevap veremedin ona yazdıklarıma mı sardın, canım yaa kafan karışmış senin. dinlen sen...
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Fisun ben zehirlee ye dediğin dağdaki yandaşların sözüne atıfta bulundum. Ama sen yine beni anlamadın, birde anlamayan ben gibi davrandın. Offf off ya anlatıklarımızla senin anlayıpta anlattıkların çok farklı. Anlaşıldı sendeki anlama doğruyu arama olamaz.Birde bu polde artık ne dediğini bilmiyorsun.Sen hava al gel tekrar tekrar oku hem yazdıklarımızı hemde yazdıklarını.
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: Zehirlee, şimdi travmamı atmak için çıkıp gideceğim, dışarda olmam gerek, travmatiklerle işim var. ama yakında bu sitede travmanızı dahi paylaşamayabilirsiniz. Zira bu tür siteler dahil basın susturulduğunda, kim ne taravması yaşar bilinmez...sen sosyalimle, kominizmle uğraş dur, seni de böyle oyalıyorlar işte... esas faşizmin ortasında olduğumuzu görmezlikten gel... devam....
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
Zehirlee: Herneyse Fisun cum konuya müdahil güçler ve ksıtlanma tehditi sonucu bu polemik başliği altında polemiği bitiriyom kendi adıma . bakalım ne kadar daha sürecek bu susturmalar.
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: dikkat et diyene de bak, yargıya ,orduya salyalı saldıranlar bana dikkat et, buyuramazlar!
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: :) birine cemaatin adamısın dedim, hainlikten dem vuruyor. niye üstüne alındın ki? cemaatin adamı olana ben hain mi demişim. komik olma .raydan çıkmaya gelince; hiiiç sevinme rayım çok düzgün, trenimde ilerliyor, duraklarda inip binmiyorum, kimsede bana bu trenden inen bir daha binemez demiyor:)) hadi canım hadi ikile...
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Bak şimdi inandım faşist olduğuna. Zaten amaç sizlere bir şey anlatmak değil insanları farklılaştırmanız şöyle gün yüzüne çıksın yeter. Bizleri pkk ile yandaş kurdurmanın neden düşüncelerinin perçinlenmesi sanırım. Ama unutma kürt-türk ayrımı yapan pkk nın yanında bizler değil haksız düşünceleriniz perçinlendiğinde pkk gibi sınıf ayrımı yapan sizler yandaşsınız. Biraz yazdıklarına dikkat et. Amaç pollemik tartışmaktır hakaret ve suçlama değil.
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
Zehirlee: Bu güne kadar sosyalist iler ama dün dünya sosyalisitleri bunları sosyalist diye tanımadılar ve dışladılar , e bu günde faşist oldular bunun sonucunda oluşan travmayı anlamişliğimla dediklerini hoş değil ama anlayışla karşılıyorum travmayı atlatmak zordur.
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: yargılanan yazarları bu kadar düşünüyorsun da, bu gün içerde kaç aydın hala iddianamesi olmayan davadan bir senedir içerde, kılın kıpırdadı mı ki, beni eleştiriyorsun? ne kadar seviyorsunuz takiyyeyi, benden tarafa olursa ne ala istediğini yazsın, olmazsa tık içeri, halka 301 de!...ordu ırağa girdi sana ne battı, dağdaki kardeşlerin çok mu üzüldü?
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Ortak fisun hanım raydan çıktı sözleri o kadar farklı şekillere saptırıyorki ben bile neredeyse senin vatan haini olacağına inanacağım :) Bunlar böyle ya bunlardan olacaksın yada hain..
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: takım ve parti tutmuyorsun, tabii bu kesin artık, rte gözden çıkmış anlaşıldı. sen cemaatin adamısın bu kadarrrr.
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: Hangi anadil? Türkçeme dokunma uzak durr! anadilin neyse git başka yerde konuş, anavatanın neresiyse orada. hayvanat bahçesinde bile yazar hayvanların kafesi altında. anavatanı :asya iran vs. insanlarında anavatanı vardır, seninkinde ne yazıyorsa oraya git...
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Anlama yeteneğinin olmayan birinede ben diyorumki bizim için AKp ve Rte önemli değil o kapanır yeni AKP ve Rte gelir ama o illa bizi kendileri gibi takım tutarcasına parti ve şahıs tuttuğumuzu sanıyor. Ya hem anlatılanları anlamayacak hemde anlamıyormuş gibi davranacak Fisun tarzınla tam bir deniz baykalsın inan.
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: yaaa adama faşistim diyorum, şimdi de buna sardı. kardeşim size koministlik, faşistlik falan değil batan, hegemonyanızın eleştirilmesi kim tarafından olsa saldırı hazır. senin keyfine batıyorsa buyur istediğini yaz. ben parçana sarıl...faşist olmakla övünüyorum, bunun adı ne olursa olsun bu düşüncelerimle övünüyorummmmmm. var mı?? size karşı yapılan faşistlikse, yaşasın faşizm...
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
Zehirlee: Yaf arkadaşım bu ülkede yazarlar 301 den yargılanıyoken kalkar 301 e sahip çıkarsınız. kaç yıldır orduyu durmadan k.Irak kalıcı olarak girmeye teşvik edersiniz, savaş kışkırtçılığı yaparsınız. Ana dilde yayına karşı politikalar üretirsiniz, bu düzenin kurbanlarıyla dayanışmaya gireceğinize girmiyorsunuz. sonrada bu şekilde dünya solundan dışlanınca kızar loca faliyetine başlarsınız. Hangi sendikalarla kolkola hangi sivil toplum örgütüyle dayanışma içinde. Bu çarpıklıklara inılırmı.
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: Yazdıklarımı okumadan cevap vermeye çalışma, ben rte ye falan saldırmadım, iyi okuda anlamaya çalış ne demek istediğimi, işine gelmedi mi? yoksa rte yi kurban verelim önemli değil mi diyorsunuz. hımmmm bunu da düşünmek lazım tabiii:)))
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
Mavi_sakal: Daha düne kadar bir bez barçası ülkemizi böldü diyordun ne oldu şimdi? Hayatta en nefret ettiğim şeydir faşistlik. Artık hak hukuk tanımam deme bence önceden de tanımıyordun. Sadece şimdi birşeyi itiraf etmiş oldun o da faşist bir yapıya sahip olduğunu..
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: anlama yeteneği olmayan birine ben'akp kapatılması hızlandırılıyor' diyorum o hala bana kapatma davasının ivmesinden bahsediyor. hangi gazetesin yazısı o şirin çocuk? aklın yetmiyor ki fikir yürütesin ...
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: Ben de seni seviyorum, pollemik şekeri:)
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: Zerrinciğim bu olay artık akp yide aştı, gözlerini kör eden akp falan değil, işlerine gelenler işin farkında değil gibi davranıyor. kapatma davasının başladığı gün akp nin kapanması için bir şeyler hala yapılıyorsa bazı teşkilatların akp nin bile önüne geçtiği düşünülür. akıl yürütme yeteneği var olanlar bunu anlar...
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
fisun: neyimi kandıracağım? bölündük demem mi battı sana, sen sevin dur, kenarda bekleyen sırtlanlara gün doğuyor tabi....
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
zerrin_367: fisun abla seni seviyorum :) ne güzel konuşuyorsun
1 Temmuz 2008 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: ayazcem . 28 Haziran 2008