Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Ergenekon operasyonuna bakışınız?

quartz: ergenekondan bir şey çıkmayacak, yada beklendiği gibi olmayacak. mantıksız olan şudur emekli askerlerin darbe yapması mümkün değildir ve bu terör mü cinayet mi darbe çetesi midir nedir topluluğun böyle bir niyeti varsa aktif askerlerin içindeki ayağı bulunsun ama öyle bir ihtimal yok, çünkü böyle bir şey yok. gidip de paşa add kurup sivil insiyatifte yer almazdı öyle olsa. bu olay ilk patlak verdikten sonra akp bunu kendi için kullanmaya karar verdi ve bir sindirme operasyonu başlattı.
Held: Tamam sayin Quartz saygi duydum ve kapattim.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: şikayet ettim diyorum.. sayın held. açılan konu bu yerin konusu değil. biraz saygı duymayacaksanız bileyim.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
Held: cok ilginc be..Ne polemikler gördük burda silinmesi gereken..bana hikaye anlatma..senin mantiginla polemiklerin yarisi silinmesi lazim.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
Held: Ona bakarsan Sayin Sakal, hic bir polemik asil konusunda kalmiyor ki..Nerlerden nerelere gidiyor.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
Held: Hakaret olmaksizin isteyen istediginin yorumunu sildirebiliyormus demek ki..Bunuda ögrenmis olduk.Anlasildi sayin Quartz.Hay Allah yorumunuzun altina yine yorum yazdim.Sildirin hadi..
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: ben sildirdim çünkü konu, anketin konusunun dışında olmaya başladı. itiranızın var mı? yorumum altına daha fazla yazılmasını istemiyorum dedim. itirazınız var mı? özgürlüklerin de sınırı vardır dedim itirazınız var mı?
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
Held: Kim benim bir iki yorumumu hangi rahatsizlikla sildirdi merak ediyorum.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: saygı zaten yoktu. onu da tescillemiş olduk.'istemiyorum diyorum' özgürlükler sonsuz değildir. arkadaşım kürt kelimesini araya soktuğum için özür dilerim. diğer sözlerin arkasındayım.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Kukuli bu ülkede sadece kürt ve türk sivrilerinin çatışmaları çakışmaları var. Sorunlu olanlar kendini illa belli ediyor bir şekilde... Sen inşallah bu yorumda da ya ben aslında başka yere yazacaktım demezsin :)
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: kendiniz edin. açıkladım kısmen hakaret olduğunu. üstünüze almasaydınız. bu polmeik konusu dışına çıkmıştır. yorumum altına daha fazla yazılmasını istemiyorum. konu mahkemede çözülecektir. bekleyip göreceğiz. kişisel fikirlere saldırı ile doğruları ifade etmek hala karıştırılıyor.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Ekür olayını bize ilk yakıştıranlar utansın birde hakaret olduğuna göre inşallah kullanıldığında edütörlere şikayet edip bu hakaret dersin..
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: benim paralelimle gitmemesi imza attıkları anlaşmalara uyulmaması muallakta bırakılmasıdır. buna itirazın yoksa bir durur susarsın. böyle tartışmaları ben yapmam, seni yaparken çok gördüm ama.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
kukuli: Bu ülkede zaten bir türk kürt çatışması var ama bunu türkler görüyor,kürtlere çatışma değilde hak aramak gibi geliyor .
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
kukuli: Yok ben ceza almayım :) O biliyor benim onu ne kadar derinden sevdiğimi , şimdi bile hissetmiştir taa içinde o sevgiyi ;)
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Bu hem olayın hem düşüncelerimizin sizin değerlerinizle paralel gitmemesi ile ilgilidir. Her ne ise tekrar söylüyorum olayı gelip Türk kürt kargaşasına getirdin bilmem daha nerelere götüreceksin. Açıkçası senden böyle bir atıf bu sitede görmemiştim o değerlere sende girdin tebrikler...
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: yakışanı kendin ekle.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
kukuli: Efendi yakışmadı oraya ...
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: o ekürinde gelmiş. eküri nedir bilir misiniz. kendinize böyle demekten utanmazsınız da. aynı haranın atı demektir. gelmiş bunları yazıyor. bana hitaben edeni insan yerine koyup yazmışım araya girip de dipnot düşüyor ben ne dediğimi biliyorum zehirlee efendi!
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: konuyu ısrarla başka yönlere çeken sizlersiniz. açıkça yazıyorum. dava adam gibi yürütülsün. senin nereye ne yazacağını az çok da tahmin edebiliyorum. kendini tekrar etmekten ötteye gitmeyen yapıdasın.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Konuları saçma iddialara getirip özünden uzaklaşman aynı Chp politikası gibi Kürt olmam la Türk isimlerinin yok olmasının ne alakası var? Senindemi burdaki bazı değerler gibi kürtlerle sorunların var? Biz hangi sohbetimizde Türk-Kürt çakışması için polemiklerde bulunduk?Aksine olmaması gereken durumlara destek vermedik. Kimbilir algılamak istediğin gibi algılamışsınız.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
Zehirlee: ben burada susuyorum. meydan atıp tutanların olsun. (quartz -)
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: seni dinlemiyorum çünkü senin gündemden olaylardan haberin yok. sen bildiğin gibi devam et. sizler (sen demiyorum- hangi grupsa bu karşı grup) cumhuriyetin gördüğü en vicdansız en şerefsiz en duyarsız en umarsız en aymaz en utanmaz en bilgisiz cahil... kişisel görüşüm bu davanın adam gibi yürütülmesidir. hala uyduruk laflar etmeyin. yaranız varsa merhem sürün. bizim alnımız açık. bizler atatürkçüyüz, laikiz. bunun ikorunması için de ne gerekirse yapacağız.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: insanların ölmesi, manevi işkence çekmesi, özel hayatlarının hiçe sayılması umrunuzda bile değil. sizler ancak şakşakçılık yaparsınız. ve bu sözlerimi de şikayet edin. çünkü sizin beni bir topluluğun içne dahil ettiğini sürekli görüyorum bende sizi buraya koyuyorum.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Buna benzer daha çok haber alırız olayın özünden çok başbakanın bu durumla ilgilerini araştırmanız sürecek. Ergenekonda olupta önceleri bu faaliyette bulunanlarda yandı ya yakalanacaklar yada ulusalcılarca satılacaklar. Zaten emniyetin yada savcının içeriye alamadığıda erdoğan yandaşı olur. Emniyet ve savcı da erdoğanın doğrultusunda sizin bu yakıştırmalarınız sanırım birilerinin battığı çamurdan çıkan zaruri çırpınışları oluyor.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: hangi yazarın yazısını kopy paste ettin bilemem ama siz biz diye durum yoktur. tekrarlıyorum bu dava adam gibi yürütülecekse yürütülsün. medyadan durmadan hayal ürünü hikayeler duymayalım. ama şehit cenazelerinde tepki toplayan hükümet buna pek yanaşmıyor. dini bir darbe yapılma aşamasında, ülke yok ediliyor, türk adı yok edilmeye çalışlıyor (hadi kürdüm falan de) siz çıkmış hala kimin ağzı olduğu belli olmayan şeyler diyorsunuz. kalpleriniz karanlık ve vicdansız
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: tamemen safsata ve seni de safsata yaratıcısı olarak görüyorum. sen savcı olmuşsun da haberimiz yok. daha neyini çözecekler? dava başlar tanıklar sanıklar dinlenir yürütülür. sizin aihm karalarından da mı haberinmiz yok. nasıl bu kadar boş konuşulur. bir tutukluluk hali yargılanma süreci nasıl olur onu da bilmezsiniz.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: ben bu polmeiğin başından beri, hukuk sürecinin doğru bir şekilde işleyip suçluların bulunmasını yazmışım. işime gelenin ne olduğunu çok merak ettim açıkçası.. deliller diye sunulanların delil olamama olasılığı bile var. bombaların imha edilmesi gerekirken imha edilme durumları var. tamamen muamme ve başsavcı çıkmış kameralar önünde iddianameyi okuyacağım diyor. daha ne kadar şov yapılabilir bilmiyorum. yazdıkların benim yazdıklarımın hiç bir yerine dokunmuyor.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Quartz-Fidem cümlemde vurguyla zaten yeni yakalananlar için konuştuğumu bir seneninde uzun zaman olmadığını kastetmemi anlamadığını sanmıyorum. İşinize gelmediği sürece buraya gülücükler atabilirsiniz.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
quartz: bu haberde en sonunda örnek in ne kadar iyi niyetli olduğunu görüyorz herşey çok olağan, 75 milyarı şıp diye halletmiş başbakan. neyse açıklamaları tatminkar sayılır. günlükler yeterli mi diyorsun. daha da komğik olursun çünkü savcının soruşturmasını bu şekilde yüğrttüğünden de haberin yok.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
ercü: Sağlam delil meselesinde daha çözülme aşamasında olan bir örgütün delillerini ortaya çıkarıp çözülmeme sürecini başlatmak onların belkide olmayan mahsumluğuna çalışmak anlamına gelmez mi?Savcı-emniyet bu hükümet gelmeden de halkın hukuk ve emniyet garantileri idi ve onların muhatabı olduğu bu operasyonda akp yandaşı ilan edip oyuna yardımcı başrolculer seçmeniz, Bazı askerleri geçmişinin akp ile ilgisi olmamasına rağmen suçlu ilan etmeniz ergenekonun düşüncelerinizle paralel olmaması durumudur.
9 Temmuz 2008 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: Zehirlee . 3 Temmuz 2008