Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Sizce Mustafa Kemal'den sonra Türk siyasi tarihine mal olmuş (fakat şu an siyaset yapmayan) siyasi lider kimdir ?

rflexin: Kesinlikle Turgut Özaldır.Ülkemize gerçekten faydalı olan siyasetçiler devlet adamları pek fazla uzun ömürlü olamıyorlar.Atatürk,Turgut Özal,Adnan Menderes bu değerli insanları hiç olmayacak zamanlarda kaybettik.Lakin nedense darbeciler,memleketi hortumlayanlar uzun yaşamıştır.Sizde kaderin bir cilvesi diyenlerden misiniz?
tarabyada: Vallahi ben hayatımda bir defa üye oldum bu siteye ne atılmışlığım var ne de o dediğiniz şey ne oluyorsa artık ondan oluşum var. Ama siz bu gidişle yanlış imla hataları ve hakaretler yapmaya devam ettikçe ne sitede üye olabileceksiniz ne de Türk toplumunda bir fert, sanırım o yüzden yurtdışına kaçtınız ülkede barınamadığınızdan olsa gerek..
17 Mayıs 2010 . Ankete Git
altayy: Anlaşılan siteden atılan eski akabeli'lerden biri geri gelmiş:) Onlar da olmasa kimlerle deşarj olucaz yahu.. Allah razı olsun sizden mazlumlarım benim, mazlumu getirin banaaa:))
17 Mayıs 2010 . Ankete Git
tarabyada: Kimin gerçek Müslüman olup olmadığını ancak Yüce Allah (c.c.) bilir! Ama 'O' iftira atanları affetmez ve hiç sevmez! Gerçekleri inadına görmek istemeyenler bir bakan kör gibi at gözlüğü takarlar. Gerek milllet gerekse tarih onları, yandaşlarını, zina edip mağdur gözükenleri, asla affetmeyecektir ve önümüzdeki ilk Demokrasi sınavında evet inadına darbe, cunta diyenlere karşı ve içten içten savunanlara karşı Demokrasi galip gelecek halkımız gereken cevabı bir kez daha verecektir! Hamdolsun!
17 Mayıs 2010 . Ankete Git
altayy: Bazıları da yolsuzluğun en alasını yapıp, beş kuruşsuz oğullarını holding sahibi yapar, taraftarlarıda kendine müslüman deyip bu duruma hamdolsun der! Zaten onlar müslümancık! İnsanları dinden imandan soğutan, dindar olmanın ilk şartı gemicik alanları peygamber yerine koymak ve yalakalık yapmak olarak görenlerdir. Menderes, Özal bu ülkeye ekonomik, siyasal ve ahlaki olarak çöküntü yaşatmışlardır ama, ekonomi bilmez cahiller atar tutar çok yaşa padişahım diye!!
16 Mayıs 2010 . Ankete Git
tarabyada: Kaderin cilvesi öyle bir ceryan etti ki olmayacak zamanlarda yitirdiklerimizin yerini almaya başladı bile. Ne mutlu ki artık darbecilerin,memleketi hortumlayanların ömrü kısalmaya hatta yok olmaya başladı. Hamdolsun!
16 Mayıs 2010 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: boramoda . 14 Haziran 2005