Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

12 Eylül cuntasının lideri, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, 12 Eylül döneminde işkence olduğunu kabul ederek şöyle dedi:'Bizim kontrolümüzde değildi ki. O zaman da bakan vardı, özür dilemek ona düşerdi'. 12 Eylülde işkence görenlerden biri olsaydınız bu söze ne cevap verirdiniz?

bjk1903: Vereceğim cevap kuvvetle muhtemel terbiye sınırlarını aşacaktır. Yüzsüzlüğün bu kadarına da pes doğrusu.
14 Haziran 2012
dctr: Bakan kimin bakanı ? En azından bakan adına özür dile sayın eski başkan...
29 Kasım 2011
suay123: cuntacı ölmesin sürünsün insanların hayatını söndürdü
5 Nisan 2011
dpd06: Vereceğim cevap maalesef editörler tarafından anında kaldırılırdı ve bu küfürlü cevap yüzünden bana da baya yüklü bir ceza verilirdi herhalde.
27 Temmuz 2010 . Polemikleri Oku
Ugugug: Affetmek büyüklüktür...
16 Temmuz 2009
Held: Her sey Abd nin kontrolündeydi demek istemis aslinda...
18 Mayıs 2009 . 1 üye beğendi
pelinnnn: Sonradan işkencecilerin bazıları yargılandı, halam işkencecisini görememiş ama sesinden tanımış ve adam yargılanmış.
12 Mayıs 2009
Bq9: ' Asmayakda besleyelimmi ? ' diyende o değildi zaten...
26 Nisan 2009
selcuk74: 12 eylul cuntası dahil tum cuntaları reddediyorum ama seçimlerle bu ülkeye demokrasinin geleceğindende tam emin değilim ne yazıkki
19 Mart 2009
sancar3: sağ dan soldan gençlere o zamanın düşünen okuyan donanımlı gençliğe kendi gençliğine bunları reva gören bir insana ne denir?herkesin taktirine bırakıyorum..
1 Mart 2009
62yurtsever: Kenan Evren bu Ülke'ye en büyük zararı veren kişilerden olmuştur.O'nunla larşılaştım bir defa ve inanın 10 civarında koruma ile geziyordu.Çok masum ya...
12 Şubat 2009 . Polemikleri Oku
unalziya: Tüm ülkeyi kontrol altına almış da ,işkenceyi kontrol edememiş .Netekim paşanın bu sözleri inandırıcı değil.İnanıyorum ki birgün o da yargılanacak.
27 Ocak 2009
siyahmasal: Onların değil de kimin kontrolündeydi acaba,doğru özür dileyince her şey eskisi gbi olur.Yatacak yeri yok bunların hesap günü gelecek elbet,ama ben o gün gelmeden çektiğini görmek istiyorum,yaptığı tablolarla poz veren halini değil...
15 Aralık 2008
Ulusal34: Eskilerin bir sözü vardır 'bekara karı boşamak kolay' derler. Evren'inkide o hesap.
12 Aralık 2008
kınali: allahından bulasın
7 Aralık 2008
Tun-cem: Acaba kılı kırk yararak bakanları atayan tek kral kimdi o zaman ?.Sen ancak hala seni seven zavallıları kandırabilirsin bu sözlerinle işkenceci evren.
6 Aralık 2008
tilbülows: Değil özür dilemek , kendini affettirmek için intihar bile etse yaptıklarını yine de affettiremez.Ülkemizin bu halde olmasının temel sorumlularından biridir bu işkenceci zat.
28 Kasım 2008
ayazcem: O günden bugüne sürekli her cümlesi çelişen,zora geldi mi saçmalayan biri olmuştur.Askeriyemizin en büyük yüz karalarındandır.Kimseler sevememiştir kendilerini...
25 Kasım 2008
cemalettin: darbelerin kendisi başlı başına bir işkence zaten.
23 Kasım 2008
fidem: Başından beri şizofrendi bu zaten. Din derslerini zorunlu yapıp birkaç sene sonra irtica diye böğüren, 'biz yargıya asın demedik ama asın da demedik' ama aynı zamanda 'asmayalım da besleyelim mi' diyebilecek normal bir insan düşünemiyorum. Az değil 3 neslin hesabı sorulacak ona yukarıda, belki bunu düşündükçe ne yapacağını bilemiyordur.'Ben yapmadım miki yaptı' da der bu yakında... Sen benim doğamamış ablamın hesabını ver ulan .. ....herif!
19 Kasım 2008
busras: hala çok sevdiğim bir insanın ensesindeki yarayı gören o olsaydı özürün ne kadar kifayetsiz kaldığını anlardıişkence gerçekten insanlık dışı
19 Kasım 2008
keremege: Kendisini aklamaya çalışıyor. Yargılanmadan geberecek ya, ona yanarım. Yaptıkları da yanına kar kaldı bu ve bu gibi canilerin.
18 Kasım 2008 . Polemikleri Oku
servetcembar: 'Sen bunadın Kenan efendi,gel ben sana biraz hatırlatayım o günleri,çıkar üstündekileri' derdim...
18 Kasım 2008
pinokyo: Sen değil miyin meydanlarda "Asmayalım da besleyelim mi ? " diye bağıran be adam derdim sen değil miydin "İdamları imzalarken elim titremedi" diyen ey cani herif şimdi pişkin pişkin konuşuyorsun çok kişinin vebalini aldın bu günahları nasıl ödeyeceksin onu düşün yeryüzünde halkın seni yargılayacağı mahkemelerde kurulacak elbet katil herif.Bir ülkeyi bir nesli maf ettiniz yok ettiniz der resim sanatını bırakmasını onun gibi katillere sanatın yakışmadığını söylerim.
18 Kasım 2008
quartz: demokratik haklarda kısıtlama oldu diye müdahale eden 12 eylülcüler her anlamda demokratik hak ve özgürlükleri daha da kısmışlardır, bu dönemin en utanç duyulan olayları ise işkencelerdir. 1983 yılına kadar cunta denetiminde olan bir ülkede geçiş hükümetinin bakanı mı tek sorumludur şimdi? kaldı ki evren yaşı gereği imza hakkına bile sahip değilken neden konuşturulur anlamam. tipik türk mentalitesi, kendi hariç herkesi suçlamak, utanmasa onlar işkence istedi der.
17 Kasım 2008 . Polemikleri Oku
ibrahimpekin: Ah şu Kenan Evren'in iyi aile çocuğu tiplemeleri yok mu? Çernobil'in de hesabını ver, 12 Eylül'ün de! Bal gibi değil şeker katranı gibi haberin vardı...
17 Kasım 2008
Travian: Bir çok milliyetçi gencimiz vatan sevgisi suçundan bugün Türkiye bölünsün diyen bir insan(Kenan Evren) tarafından işkence gördü.. Ne mutlu Türküm diyene..!
17 Kasım 2008
meşmet: beddua ederdim...
17 Kasım 2008
ekinox: söyleyeceklerim fazlaca ağır olurdu, hatta söylüyorum şu an...günah çıkartıyor ve pisliklerini kapatmaya çalışıyor. habersiz olması mümkün değil. yargılanmalı ve yaptıklarının hesabını vermeli...
17 Kasım 2008
Galileo: canın sağolsun be paşam derdim..
17 Kasım 2008
Anketi oluşturan üye: dpd06 . 16 Kasım 2008